Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis....

Labai noriu garbanotu plauku smile.gif
gal galetumete pasiulyti kokia kirpyklele Kaune,
seniai svajoju apie lengva chemini,
ir gal isivaizduojat kiek kainuotu, plauku ilgis iki puse nugaros.
aciu uz pasiulymus is anksto
Atsakyti
QUOTE(Kenzo @ 2004 07 25, 12:59)
O gal kas nors galėtumėt parekomenduoti kirpyklą Vilniuje, kur gerai daro cheminį? Nes aš irgi vis apie jį pamąstau, bet baisoka eit pas bet ką.
o ar galima daryt cheminį dažytiems plaukams?

Cheminiai buna rugstiniai ir sarminiai. Sarminiai degina plaukus ir kenkia galvos odai, o rugstiniai yra svelnesni - butent jais galima garbanoti ir dazytus ir balintus plaukus. Rugstinius cheminius daro kirpykloje LaBella (priesais operos ir baleto teatra) - rezultatas SUPER! Tu cheminiu procesa reguliuoja specialus kompiuteris, kuris priklausomai nuo plauko bukles kaitalioja laikymo temperatura ir laika (sakysim jei plaukas dazytas - tai jis padaro taip kad laikymo trukme butu trumpesne ir temperatura zemesne ir t.t.). Mano nuomone tokie cheminiai geriausi, musu buhaltere tenai dejosi ch. apimciai ant 2 kartus sviesiai dazytu plauku ir sveikai atrodo ir viskas liuks.
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2005 01 31, 09:37)
Cheminiai buna rugstiniai ir sarminiai. Sarminiai degina plaukus ir kenkia galvos odai, o rugstiniai yra svelnesni - butent jais galima garbanoti ir dazytus ir balintus plaukus. Rugstinius cheminius daro kirpykloje LaBella (priesais operos ir baleto teatra) - rezultatas SUPER! Tu cheminiu procesa reguliuoja specialus kompiuteris, kuris priklausomai nuo plauko bukles kaitalioja laikymo temperatura ir laika (sakysim jei plaukas dazytas - tai jis padaro taip kad laikymo trukme butu trumpesne ir temperatura zemesne ir t.t.). Mano nuomone tokie cheminiai geriausi, musu buhaltere tenai dejosi ch. apimciai ant 2 kartus sviesiai dazytu plauku ir sveikai atrodo ir viskas liuks.



O gal kartais žinai, kiek ten cheminis kainuoja? Ir pas kokią kirpėją ji dėjosi?
Atsakyti
merginos, gal galetumete pasakyti, kur kaune gera chemini daro ir uz kiek?
ir dar vienas klausimukas: pirma nusidazyti, o paskui deti chemini, ar atvirksciai?
mano plaukai dabar yra tiesus juodai rudos spalvos, taciau ketinu tapti blondine garbanota, bet nezinau ar verta... smile.gif plaukai sunkus, ploni, taciau ju daug. labai sunku padaryti, kad butu purus. cheminis manau yra vienintelis variantas...
Atsakyti
QUOTE(Kenzo @ 2005 01 31, 16:40)
O gal kartais žinai, kiek ten cheminis kainuoja? Ir pas kokią kirpėją ji dėjosi?

Man atrodo, kad apie 100 lt. - priklauso nuo plauku - jei ilgi, tai brangiau, trumpi pigiau, nes reikia teisingai susukti suktukais (kitaip garbanos gali buti istisusios ir negrazios) ir su ilgais plaukais daugiau laiko uztrunka. Ji dejosi pas Asta, o cheminis vadinosi "SENSOR".Tu gal pasiskambink tenai, apibudink savo plaukus ir paklausk kiek tiksliai kainuotu ax.gif Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(gretoska @ 2005 01 31, 17:11)
merginos, gal galetumete pasakyti, kur kaune gera chemini daro ir uz kiek?
ir dar vienas klausimukas: pirma nusidazyti, o paskui deti chemini, ar atvirksciai?
mano plaukai dabar yra tiesus juodai rudos spalvos, taciau ketinu tapti blondine garbanota, bet nezinau ar verta... smile.gif plaukai sunkus, ploni, taciau ju daug. labai sunku padaryti, kad butu purus. cheminis manau yra vienintelis variantas...

Pirma deti chemini, paskui nusidazyti, nes dazai gali truputeli nublukti. Jei ketini tapti blondine garbanota, o esi ruda, plaukus reikes balinti pries chemini tik va beda Kaune tai nieko nezinau, kas deda "svelnius" cheminius, nes tik jais ir tegalima garbanoti balintus plaukus...., su tradiciniais chemikalais gali ne kas gautis cry.gif
Atsakyti
gretoska,
patariu taip ziauriai nesielgti su savo plaukais: balinti ir deti chemini schmoll.gif
jie pas tave dazyti ar tamsus naturalus?
as prisizaidziau, irgi buvau juodai ruda (dazyta) ir sugalvojau tapt blondine,
tai tu patikek, kad is juodos i blondi labai sunku pereiti,
ir plaukai ziauriai nudege nuo peroksido.
ka kalbeti apie chemini, dabar praejo jau beveik 2 metai, kiek ataugo, kiek nukirpau, dabar vel esu tamsiai ruda, beveik juoda thumbup.gif
ir tik dabar galvoju apie chemini, tuomet turbut buciau nuplikus.
Atsakyti
As irgi bandziau sviesint plaukus,buvau vysnine,sugalvojau patapt blondine.O siaube,kas gavos,daziau keliskart,bet vis tiek buvau ryza,kaip vovere blink.gif O kas baisiausia,kad kur saknys buvo atauge,gavosi balta.Toks siaubas apeme doh.gif Paprasiau,kad vyras nufotografuotu,kad daugiau nekiltu noras sviesint.Noras tai uzeina,bet kai pasiziuriu i ta nuotrauka,nesiryztu vel eksperimentuot.Dabar esu juoda.O cheminio ir as labai noriu.Nezinau,gal pavasari surizikuosiu.
Atsakyti
Pries kuri laika ir as labai norejau cheminio. O dar ir drauge kaip tik susidejo, jai beje labai tiko.. smile.gif Nors mama sake, negadink plauku,degina, ir jai buvo nudegine (pries dvidesimt metu), o pirmo plovimo issileido ir gavosi apipesiota sukuosena. Nuotraukose plaukai tiesiog styro. Sakau dabar kiti laikai, kitos priemones..Na tai ka, pirmyn i kirpykla. Sakau noriu cheminio, lengvo (kad plauku neperdeginciau), smulkaus. Dabar galvoju reikejo daryti stambu.Rezultatas:po poros dienu, braukiant ranka per galva jausdavosi "eziukas" (plauku prie pat odos buvo sveiki, be chemijos, nenudeginti ir stipresni nei pati seveliura), kol apsipratau kiekviena karta patirdavau ministresa, nes atrode, kad ties tuo eziuku plaukai viena diena nulus.. Galiukai - sausi kaip Sachara, o susitvarkyti negaliu:cry: Pries viska, isivaizdavau kaip plevesuosiu garbanom, taciau plaukai graziai atrode, tik islipus is vonios, ir pirma diena, o veliau i uodegyte suristi budavo, bet vaizdas vistiek tragiskas, kadangi sruogeliu ir trumpu budavo, pro visur tik lenda (juk net "susilaizyti" negalejau), zodziu atrodziau kaip "lenino anuke-spalinuke". Kai tik siek tiek ataugdavo, lekdavau kirpyklon pakirpti galiukus, tepiau visokiais balzamais, kol pagaliau vasara buvo nukirptos paskutines cheminio liekanos.. smile.gif
Atsakyti
girdejau kazka panshaus i "cheminis saknu pakelimas", ar pnsh... ka tai reiskia? plaukai tampa puresni?
pas mane plaukai dazyti:( bet siaip labai dekavoju uz patarimus:)
Atsakyti
QUOTE(gretoska @ 2005 02 01, 15:38)
girdejau kazka panshaus i "cheminis saknu pakelimas", ar pnsh... ka tai reiskia? plaukai tampa puresni?
pas mane plaukai dazyti:( bet siaip labai dekavoju uz patarimus:)

Joo buna cheminis susukavimas purumui - pakelia plaukus nuo saknu, bet tinka jis tik trumpiems arba iki peciu ilgio plaukams. Taciau nemanau, kad Kaune kas nors gero turi g.gif Toj kirpykloj Vilniuje tai tikrai jo yra, o kur daugiau garbanoja rugstiniais chemikalais plaukus tikrai nezinau, sorry sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2005 02 01, 17:09)
Joo buna cheminis susukavimas purumui - pakelia plaukus nuo saknu, bet tinka jis tik trumpiems arba iki peciu ilgio plaukams. Taciau nemanau, kad Kaune kas nors gero turi g.gif Toj kirpykloj Vilniuje tai tikrai jo yra, o kur daugiau garbanoja rugstiniais chemikalais plaukus tikrai nezinau, sorry sad.gif

kur vilniui tai daro?ar tokia pat zala padaro plaukams kaip ir paprastas cheminis? blush2.gif
Atsakyti