Įkraunama...
Įkraunama...

Kairiarankės mezgėjos ir nėrėjos, atsiliepkit!

Esu visiška kairiarankė.Su dešine nemoku nieko daryt.Mokykloj buvo bėdu, bet darbų mokytoja matyt jau buvo su tuo susidūrusi, todėl vargais negalais pavyko, na žinoma ir mama labai daug padėjo.Dabar net užsimirštu, kad atvirkščiai viską darau, nekelia net schemos problemų.Pradžia visuomet sunki, bet idėjus pastangų manau visom pavyksta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Perskaiciau tema bet vistek neradau parasyta kaip pamokyti, turiu dukra kairiaranke, mato kad as mezgu ir ji nori, bet as nemoku pamokinti, tai kaip parodyti ta pradzia???? Bandem is desines bet su desine jai nieks nesigauna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaxe @ 2006 11 11, 13:11)


QUOTE(agniren_& @ 2008 01 22, 11:02)
Perskaiciau tema bet vistek neradau parasyta kaip pamokyti, turiu dukra kairiaranke, mato kad as mezgu ir ji nori, bet as nemoku pamokinti, tai kaip parodyti ta pradzia???? Bandem is desines bet su desine jai nieks nesigauna blush2.gif

o tai buvai atsidarius nuorodą bent jau????
Atsakyti
[quote=Melasta,2008 01 22, 11:34]
Esu ir visiška kairiarankė.Su dešine nemoku nieko daryt.Kai pradejau lankyti mokykla jau nebebuvo draudimo rašyti kaire ranka 4u.gif
o su darbų mokytoja taip pat turejau bėdų verysad.gif dėl mezgimo ir nėrimo,iš pradžių bandydavo vos ne rėkt,o daugiau susitaikė su tuo, kad esu kairiarankė,tai rašydavo geresnius pažymius ax.gif
dabar vienintelį darbą kurį darau su dešinę tai neriu ir mezgu,ir dėl to turiu dėkoti mamai,nes ji daug pastangų idėjo,kol aš išmokau smile.gif
bet raštas man vis tiek gaunasi,netoks kaip dešiniarankiu verysad.gif,mezgėja sako,kad netaisiklingas raštas,netaisiklingos akys.Tai aš visada sakau,pabandyk ir tu parašyti kaire ranka... smile.gif smile.gif smile.gif
ir kodėl į mus kairiarankius visi žiūri su tokia nuostaba g.gif
Atsakyti
aš irgi kairiarankė, su dešine nieko nedarau. Kažkaip megzti, nerti netrugdė niekada. Viskas gaunasi-tiesiog mezgu į kitą pusę. Ir pagal aprašymą, ir pagal schemas gaunas 4u.gif Mama išmokė kai dar mokyklos nelankiau-niekada nepagalvojau kaip tai darė, nes ji dešniarankė g.gif
Atsakyti
Mano mama kairiarankė, aišku vaikystėje buvo mokinama viską daryti iš dešinės. O mezga ji išvis įdomiai, niekada neapsukdama mezginio smile.gif visada laiko jį gerąja puse į save. Į kairę mezga iš dešinės rankos, atgal iš kairės.
Atsakyti
Dešiniarenkės, mokydamos kairiarankes pabandykit pasidėti veidrodį mirksiukas.gif
Atsakyti
Visiskas mitas. As desniaranke, mano dukra kairiaranke. Mano mama buvo visiska kairiaranke, net tais pokario laikais...Ir mezgame mes visos labai puikiai, ir akeles taisyklingos, nes ju kreivumas visiskai nepriklauso nuo to kokiarankis tu esi. Taip kad nenusiminkit kairiarankes, jums tik pradzia sunki, o toliai jus galite megzti net geriau uz desiniarankes, beje kaip mano dukra. Ji niekada neleidzia man jai padet megzt, nes as jai neitinku. smile.gif - ji mezga laaabai kruopsciai ir lygiai, nebandyt imegzs neleygesne aki doh.gif
Atsakyti
as esu kairiaranke.o mama ne.Ji mezge,o as ziurejau ir bandziau daryti taip kaip maciau ir po kiek laiko pavyko,reikia tik kantrybes.Beto as esu dar ir siuveja ,tai mokykloj teko visko mokytis paciai,destytoja tik rode o as dariau savaip,bet galutinis rezultatas gaunasi toks pat.Taip pat mokiausi ir siuvineti ir austi.Mano mergaiciuke nori megzti,tai vargstam kartu as rodau ji bando atkartoti(ji desniaranke),vaseliu nerti jau ismoko ir tesiam mokslus toliau.
Atsakyti
as ir kaireranke 4u.gif nerti moku su abiem rankom(dabar prisedau prie nerimo kojiniu, tai buvau susipainiojus i katra puse ir su katra ranka reikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ), nors mokykloj tik su kaire mokejau tai vargo turejau doh.gif nes man mokytoja nemokejo parodyt. kiek darbu nepadariau, kad nemokejau ir nesupratau pazymiais nieks nenuolaidziavo. dvejetu is darbu prisirinkus buvau ax.gif na, o mezgu tai is desines puses i kaire, o kaip cia skaitos nezinau rolleyes.gif ar pagal desinrankius, ar- kairiarankius, bet su mezgimu turejau pavargt kol ismokau. uzsispyriau, nes nora dideli turejau, ir ismokau kaip reik bigsmile.gif
reik pabandyt kaip geriau iseina taip ir daryt smile.gif
Atsakyti
as irgi kaireranke, ir moku megsti tik truputi, o mano vyras uzsiprase paprastos kepures, kad jam numegsciau. Gal galetumete padeti, paaiskinti kaip megsti ir nuo kada ten virsunele siaurinti, kad gautusi grazi paprasta kepure.
Siaip mezgu dviem virbalais, o penkiais dar neesu bandziusi, bijau kad nemokesu blush2.gif
Gal kas esate mezgusi ir turite schema. Man svarbu kiek akiu uzdeti, nuo kada pradeti siaurinti ir po kiek akiu siaurinti?
gal butu nesunku parasyti man i az, labai buciau dekinga, jei kas man padetumete, patartumete blush2.gif
Atsakyti
O as net nezinau, "teisingai" ar "neteisingai" mezgu blush2.gif . Gaunasi ir rastai, ir neriu, ir siuvineju... Kazkaip net nekilo mintis paziuret kaip desiniarankes dirba blush2.gif Tiesa, mokykloj lyg tai kazkas stebejosi, kaip siula laikau, kai neriu, tai turbut ne taip, kaip desiniarankes lotuliukas.gif O ir siaip kazkaip pamirstu kad esu kairiaranke, matyt, prisitaikiau ax.gif , kol kazkas nepradeda garsiai: "oi, nesuprantu, kaip tu gali su TA RANKA viska daryti" arba "kaip tu keistai rasai" lotuliukas.gif Kartais pagalvoju, kad jei tai isgirdusi gauciau po lita, buciau labai labai pasiturinti lotuliukas.gif
Atsakyti