Įkraunama...
Įkraunama...

Kairiarankės mezgėjos ir nėrėjos, atsiliepkit!

Va va, ir aš galvojau, kad jokio skirtumo koks esi - kairiarankis ar dešiniarankis, kol vienas žmogus nepapasakojo, kiek vargo turėjo, kol dukra siuvinėti išmoko biggrin.gif O dabar pati matau tas problemas. Nepritaikytas mūsų gyvenimėlis kairiarankiams, patiems tenka taikytis.
Virbalai, gal gali į e-mailą atsiųsti inga@foje.lt Jei nesunku blush2.gif Labai dėkinga iš anksto 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gerai, ryt dirbsiu parą, tai per tokį laiką ramiai nuskanuosiu mirksiukas.gif

pilka, tau parašiau e-mailą biggrin.gif
Atsakyti
virbalai, ir aš noriu 4u.gif egle85@gmail.com
Atsakyti
Eglužėle, pilka, parašiau jums e-mailus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 11 11, 18:28)
Priminėt man juoką kaip mama (darbų mokytoja) kankinosi su mergaite kairiaranke, bet išmokė  thumbup.gif  Aišku mano mama irgi yra priverstinė dešniarankė, gal todėl jai lengviau perkąst tokius dalykus  bigsmile.gif

man tai nesuprantama buvo anktesnioji politika kairiankius priversti tapti dešiniankiais doh.gif ir džiaugiuosi, kai 1986 metais ėjau į pirmą klasę manęs jau niekas nevertė rašyti dešinia ranka ir manojoje klasėje buvo net 8 kairiarankiai lotuliukas.gif
o vat kai kuri kalsiokė paprašydavo ką nors pabaigtį nerti, tai jau padėt negalėdavau nes juk neriu visai į kitą pusę ir tada būtų tarkim kokia servetėlė nėrta pradžia ir geros pusės, o pabaiga atrodytų kaip nertą iš blogosios pusės smile.gif
Atsakyti
As taip pat kairiaranke, ir mezgu su kaire. Jokiu problemu nematau mezgant, paprasciausiai neriasi i kira puse ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurana @ 2007 07 03, 20:59)
As taip pat kairiaranke, ir mezgu su kaire. Jokiu problemu nematau mezgant, paprasciausiai neriasi i kira puse ir viskas smile.gif

O aš tai vąšeliu neriu kaire ranka, o virbalais - dešine user posted image. Dabar tai jokių problemų neturiu, tik kai norėjau vąšeliu išmokt, tai sėdėjau ne šalia, o priešais mezgėją, kad matyčiau atvirkščią vaizdą - ir pavyko user posted image
Atsakyti
Aš taip pat kairiarankė, bet mezgu taip ,kaip ir visi.Pradžioj megzti mane mokino močiutė, vėliau mokytoja, kaip ir visus vaikus.Išmokau megzti taisyklingai ir nesigailiu.Vašeliu neriant yra biškutį problemų-vąšelį laikau kaip virbalą neteisingai.Daug kartų bandžiau nert kaip reikia, bet man neišeina-nera spartos,todėl greit paįmu vąšelį kaip man patogiau. blush2.gif Tiesa, aš rašau irgi dešine ranka, nes taip išmokino, o visa kita darau kaire ranka ax.gif kerpu, pjaunu, skutu bulves,valgau.Net ir svečiuos dažnai užmirštu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juros banga @ 2007 07 03, 21:31)
Aš taip pat kairiarankė, bet mezgu taip ,kaip ir visi.Pradžioj megzti mane mokino močiutė, vėliau mokytoja, kaip ir visus vaikus.Išmokau megzti taisyklingai ir nesigailiu.Vašeliu neriant yra biškutį problemų-vąšelį laikau kaip virbalą neteisingai.Daug kartų bandžiau nert kaip reikia, bet man neišeina-nera spartos,todėl greit paįmu vąšelį kaip man patogiau. blush2.gif Tiesa, aš rašau irgi dešine ranka, nes taip išmokino, o visa kita darau kaire ranka ax.gif kerpu, pjaunu, skutu bulves,valgau.Net ir svečiuos dažnai užmirštu blush2.gif

Tai va - rašyt aš irgi dešine rašau, bet galiu ir kaire parašyt, ir atvirkščiai g.gif : , bet jau duoną tai nelabai dešine ranka atsipjaunu blush2.gif . O vąšeliu tai ko gero ir pynutės nenunerčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš ir kairiarankė, priversta rašyt dešine. neriu tik kaire, ir mezgu tik kaire. mezgimo schemas skaitau ne iš dešinės į kairę kaip visi žmonės, o iš kairės į dešinę biggrin.gif . aplinkiniams tas labai daug juoko kelia, o man labai gerai. ir mezginys niekuo nuo kitų nesiskiria biggrin.gif ir pirštų laužyt nereikia, kad taisyklingai virbalus ar vašelį laikyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
SOS!!! Esu užkietėjusi kairiarankė, labai mėgstu megzti, nerti, bet išeina tik pačiu paprasčiausiu raštu, pynės irgi išeina, o taip norėčiau išmokti kiauraraščių ir šiaip visokių raštų 4u.gif
Bandžiau mokintis , bet man viskas darosi iš priešingos pusės verysad.gif
Patarkite , pamokykite, o gal man atsisakyti šio pomėgio unsure.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 10 29, 22:39)
SOS!!! Esu užkietėjusi kairiarankė, labai mėgstu megzti, nerti, bet išeina tik pačiu paprasčiausiu raštu, pynės irgi išeina,  o taip norėčiau išmokti kiauraraščių ir šiaip visokių raštų  4u.gif
  Bandžiau mokintis , bet man viskas darosi iš priešingos pusės  verysad.gif 
Patarkite , pamokykite, o gal man atsisakyti šio pomėgio  unsure.gif  blush-anim-cl.gif

o kas per problemos - aš irgi kairiarankė, tik virbalais mezgu kaip visos, o vąšeliu - kaire ranka. Raštą "skaitau" kaip ir parašyta, bet neriu tik iš kairės į dešinę ir viskas, tas pats turėtų būti ir virbalais g.gif Jei pynės išeina, tai turi ir visi kiti raštai gautis, tik turėk kantrybės (jei dar tik mokinies). Ir tikrai dėl to neverta atsisakyti mezgimo thumbup.gif
Atsakyti