Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie žindymą

www.pradzia.org
Atsakyti
superinis puslapiukas anglų kalba

http://www.kellymom.com/bf/index.html
Atsakyti
Man sis patiko straipsnis:
http://am-am.info/ne...ostatke-moloka/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietaus_alisa: 20 gruodžio 2009 - 00:51
Gal kuri turit patarimu kaip skatinti pieno gamyba? Apart to, kad vaikely kuo dazniau deti prie kruties?
Atsakyti
QUOTE(indriux_ @ 2010 02 08, 13:03)
Gal kuri turit patarimu kaip skatinti pieno gamyba? Apart to, kad vaikely kuo dazniau deti prie kruties?

Gerti daaug skysciu..smile.gif Patikrinau savo kailiu//") yra dar tu visokiu maitinansiom arbateliu, bet nez ar tai veikia..smile.gif Dar nusitraukinejimas papildomas.. padidina pieno gaminimas..smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indriux_ @ 2010 02 08, 12:03)
Gal kuri turit patarimu kaip skatinti pieno gamyba? Apart to, kad vaikely kuo dazniau deti prie kruties?


Valgyti gana kaloringą maistą. Gerai chalva, kmynų arbata, yra pirkti gatava Hip lyg tai arbatėlė, nors paprasta arbata su pienu man darė panašų poveikį. Skysčių tom dienom kuo daugiau (ypač šiltų, net nežinau kodėl), bet svarbiausia- nusiteikimas, kad pieno yra, jis bėga, kad kūdikėliui gera gerti skanų mamos pienelį, na ir aišku dažnai maitinti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linavil: 10 vasario 2010 - 13:58
Indriux,
svarbiausia (aišku, po to pačio svarbiausio- kūdikio glaudimo prie krūtinės)- nestresuoti, pasistengti pailsėti ir pilnavertiškai maitintis, gerti skysčius (tik ne per prievartą). Pernelyg didelis, besaikis skysčių gėrimas taip pat nėra gerai schmoll.gif . Chalva gali alergizuoti, be to, kažkokių stebuklingų produktų, skatinančių laktaciją, tikrai nėra... tad geriau jau rinktis tiesiog subalansuotą, sveiką mitybą.
Mažiau galvoti, jog trūksta pieno - juk neveltui sakoma, kad pienas pirmiausiai gaminasi smegenyse- labai daug priklauso nuo mūsų pačių minčių, nuotaikų ir nusiteikimų. Viskas bus gerai, pamatysit 4u.gif gal Jūsų kūdikiui šiuo metu kaip tik augimo šuolis?

Sigita, kas autorius tos knygos? Ačiū!
Atsakyti
Va tokiu straipsniu autorius noretusi gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif Nors pati sekmingai dicky ismaitinau iki 9men, mazyli maitinu iki siol, taciau manau kad tokie kaip sitie straipsniai nepadeda, o tik moraliskai zlugdo tas mamas, kurios tikrai negali del rimtu priezasciu maitinti savo mazyliu pacios.
Nors simta kartu esam girdejusios kad zindyti gali visos moterys, taciau kiekviena turbut turim ne viena drauge kuri nors ir per galva versdamasi nesugebejo atstatyti pienuko ir savo mazyliui turejo pasiulyti misinuka. Nematau tame bedos ir nei vienos uz tai nesiruosiu smerkti, vaikai uzauga nepaisant to kuo jie yra maitinami.

O apie motinos pieno stebuklinga galia pasaugoti nuo ligu 1 straipsnis ir 2 straipsnis jau butu galima ir mita sukurti, nes tiesos tame deja labai mazai. Iki 4men zindziau pati, tik savo pienuku, nuo 4men ragaujam kosytes, toliau geriam MP. Sergam be perstojo doh.gif 3 antibijotiku kursai doh.gif Tai kur ta stebuklinga motinos pieno apsauga, a? doh.gif
Atsakyti
Mieliausioji Laizanika, prieš ryžtingai paspausdama savo šautuvo gaiduką, paskaitykite dar ir šitą straipsnį apie Pasirinkimo Laisvę http://www.zindyk.lt/?p=199 bigsmile.gif
Atsakyti
ne geriausia lietuvių kalba, bet taisysimes biggrin.gif

http://mamosrankos.b...label/žindymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 03 gegužės 2010 - 12:34
smile.gif radau įdomių straipsnelių apie žindymą: http://www.zindyk.lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2010 07 02, 17:31)
Maitinti gali 98-99% pagimdziusiu. Maitinti gali netgi TOS, kurios negimdo, pvz ivaikinta kudiki...Tad...tereikia tik didelio didelio noro.
O siaip vertetu dekoti tiems, kurie isdrista skelbti tiesa (apie misinius, ju sudeti ir kazkieno bizni).  mirksiukas.gif Juk nieko tame smerktino - isdestyta tiesa.  mirksiukas.gif
Primaitinti 4 menesiu kudiki - didele klaida (neskaitant dideliu isimciu).  smile.gif
Bet norejau parasyti ne apie tai. Noriu paklausti ar tu kada nors bent pagalvojai, kaip daznai vaikelis sirgtu, jei jis negautu to stebuklingojo MP?  mirksiukas.gif  Butumet greiciauisai sugere jau net ne 3 antibiokiku kursus...  4u.gif

Dėl antibiotikų- mano 10 dienų kūdikis maitinamas tik MP buvo bebaigiąs antrą antibiotikų kursą,

Dėl maitinimo krūtimi- NORIU (PIRMĄ IŠMAITINAU 2,5 METŲ) VAIKAS NEIMA KRŪTIES NES BUVO PRIGLAUSTAS PRIE JOS BŪTENT TĄ LEMTINGĄ 10 PARĄ IR NEIMA JOS NEŽINDA- IŠ VISO NIEKO SU JA NEDARO- BANDŽIAU NEDUOT BUTELIUKO KAUKĖ- KOL PRADĖJO MIEGOT- IŠ BADO... O KRŪTIES VIS TIEK NEIMA- NUTRAUKIU 40ML išprievartavus krūtis traukiu kas valandą- vaikas valgo kas 3 val jam dabar reik suvalgyt apie 70ml (po cezario gimė1,740g nors turėjo gimti 3200 badavo įsčiose ir niekas nepastebėjo nes GENETIKAI pareiškė kad vaikas 4 savaitėm mažesnis nei yra iš tikro...
Dabar aš pikta. Pikta ant savęs kad antras vaikas ir vėl bėdos ir vėl su placenta- vieno buvo per maža bet maisto užteko- antro placenta didžiausia, vandens daug o vaikas badauja, pikta ant antakalnio gydytojos už jos grubumą- nesiskaitymą su žmonėmis, už tai kad net paliesti man neleido vaiko, už tai kad pereiškė jog tai aš kalta kad tokms vaikas, kad tai ne jos- ne mano vyro o mano bėdos- o dabar esu labai pikta ir ant tų kurie pirštais bado moteris kurios dažnai dėl streso ir būtent tokio tipo straipsnių ir nesugeba maitinti.
AŠ PRIMAITINU VAIKĄ MIŠINIU.MANO TIKSLAS- BET KOKIA KAINA IŠLAIKYTI TĄ 30-40ML (TIKSLIAU 280ML PER PARĄ) BENT IKI 4 MĖNESIŲ. iR AŠ DIDŽIUOJUOSI SAVIMI. kODĖL? ogi todėl kad man ir su pirma NETEKĖDAVO PIENAS KOL VAIKAS NEPRADĖDAVO ČIULPTI. o su šituo aš sugebėjau nusitraukti pieną- krūtys po paros buvo mėlynos oda pabrinkusi nes pirmo pieno nėjo nutraukti jokiu pientraukiu. dabar nusitraukinėju apie valandą kol nutraukiu tą 30-40ml (kaip kada- kartais norisi verkt- naktimis paprasčiausiai pasiduot ir miegot... aš užtrunku grubiai apie 7-8 valandas per parą vien nutraukimui, dar mažiukas valgo apie pusvalandį pailsėdamas taigi apie 3,5 val valgymas, dar vėliau keliuosi ir einu plauti ir nuplikinti pientraukį tai užtrumka dar apie 10min taigis apie 1 val... taigi man vien vaiko maitinimas užtrunka 11 valandų. O pas mane auga dar dukrytė 3,5metukų- kuri negali eiti į darželį nes mažiukas per silpnas ir jei ji ten pasigaus kokią zarazą neaišku dar kaip viskas gali baigtis. taigis man dar reik galvot ką jai valyt duot . ir kai atsisėdusi aš pagaliau lendu čia galvodama gal kokių patarimų prisigaudysiu randu tokius p[asisakymus apie nušovimą- atleiskit bet man norisi tamstąą pačią pribaigti.
Atsakyti