Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Miaška @ 2006 12 01, 22:26)
O aš labai džiaugiuosi nusipirktu šampūnu Cutrin Bio+ ir serumu nuo slinkimo! thumbup.gif  Pliusai:
-jau po trijų plovimų ir tepimo serumu žymiai sustojo slinkimas (jau ir taip apstojo slinkti, bet po šių procedūrų labai ryškiai pagerėjo situacija);
-visiškai dingo nesuprantamas galvos niežulys;
-šampūnas skalsus ir nėra labai brangus (200 ml - ~26 Lt, su nuolaida mokėjau ~22 Lt)

Minusas tik vienas: prie šampūno neradau jokio balzamo, tai plaukai šiek tiek šiaudiniai pasidaro, nors ir purškiu nenuplaunamu balzamu... g.gif


Miaška, Aš jį naudojau po cheminio. Tai suminkštint plaukams labai tiko Kerastase aliejukas arba Lorealio Intensive repair pienelis nenuskalaujamas: Džiovinu kasdien džiovintuvu ir plaukai vis tiek blizga gražiai...
Atsakyti
as nusipirkau VICH su raudona etikete - nuo slinkimo- naudoju jau savaite - ir nebedziovinu plauku dziovintuvu- zinokites, maziau slenka lygtais...
siandien dar nusipirkau Kosmadoje - plauku kauke nuo slinkimo- ish tu melinu buteliuku serijos - su augalu ekstraktais - HAIR LOSS - kazkaip panasiai....
pamenu- naudojau zaliam ipakavime - priesh metus - tai liuks labai plaukuciai budavo! zvilgantys! ishsukuojami - svelnus, ir kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpia @ 2006 11 30, 11:32)
rasiau apie double action losjona nuo slinkimo, man jis padejo jau nuo pirmo karto, o sunaudojau jau 3 kapsules, plauku bent jau  man slenka 2/3 maziau.. sampuno nebandziau

turiu as ju kauke silto poveikio kazkokia, bet ji man atrodo man netinka:( galvai viskas gerai, bet oda kaklo parausta ir perstet pradeda, labai gaila, nes plaukam patinka


as ir turiu double action kauke silto poveikio (cia ta step 1? po jos reikia naudoti ir step 2 - saldancio poveikio)
man jas rekomendavo tos firmos konsultante, tuo metu buvusi eurovaistinej.. tai ji is karto ispejo, kad silto poveikio kaukei patekus ant odos, si parausta ir ima kaisti, bet nieko tokio - taip ir turi buti, paskui greitai praeina... berods ir kraujotaka gerinama.. ne kaklo, aisku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2006 11 29, 15:41)
o kur gauti to rogaine ? Vaistinėse tik regaine gali gauti. Kiek suprantu, tai ne tas pats. bet lyg veiklioji medžiaga ta pati  g.gif  O kiek laiko vartojai? Nes ten labai ilgai reikia - 4-8 men, kad pamatyytum rezultatus. o nutraukus vartojima ataugę plaukai išslenka lyg ir. Aš čia apie regaine...


as kiek suprantu rogaine ir regaine yra tas pats minoxidilo tirpalas, as rogaine pirkau amerikoje. ten jis parsiduoda 2% stiprumo moterims ir 5% stiprumo tirpalas vyrams.
amerikoj jis ten ganetinai pigesnis nei cia. naudojau ilgai, apie 3 menesius, bent jau taip ant pakuotes raso. ir deja atauges eziukas iskrito. ir rogaine tepamas tik ant virsugalvio. priedo skaiciau kitu atsiliepimus kad jei ilgai labai naudoji jis pasidaro neveiksmingas, organizmas pripranta ir nebelieka poveikio.
Atsakyti
O ką galėtumėt pasakyti apie leidžiamą B grupės vitaminą?
Mano mama susileido kursą, tai jos plaukai kaip išprotėję augo: reikėjo kas dvi savaites dažyti, nes vos ne po centimetrą per savaitę doh.gif: Gal ir nuo slinkimo kiek padėtų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 12 05, 09:59)
O ką galėtumėt pasakyti apie leidžiamą B grupės vitaminą?
Mano mama susileido kursą, tai jos plaukai kaip išprotėję augo: reikėjo kas dvi savaites dažyti, nes vos ne po centimetrą per savaitę doh.gif: Gal ir nuo slinkimo kiek padėtų  blink.gif


Teko girdėt tokių dalykų, tik ant savęs nebandžiau. Aš B vitamino ampulikę kartais įmaišau į kokią naminę plaukų kaukę (kur kiaušinis, aliejus, citrina ir pan.). Tik šiek tiek užknisa kvapas: laikosi kur kas ilgiau nei svogūnų, nors ir nėra nemalonus.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 12 05, 11:12)
Teko girdėt tokių dalykų, tik ant savęs nebandžiau. Aš B vitamino ampulikę kartais įmaišau į kokią naminę plaukų kaukę (kur kiaušinis, aliejus, citrina ir pan.). Tik šiek tiek užknisa kvapas: laikosi kur kas ilgiau nei svogūnų, nors ir nėra nemalonus.

Mačiau, kad vaistinėje jis kainuoja apie dvidešimt litų. Mažu tikrai reik pabandyt, tik kas suleis? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 12 05, 10:30)
Mačiau, kad vaistinėje jis kainuoja apie dvidešimt litų. Mažu tikrai reik pabandyt, tik kas suleis?  blink.gif



diedas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 05, 11:34)


Aš tai rezgu mintį, kad galiu ir pati. Kažkada vaistukus sau esu leidusis....
O kitiems jau nesuskaičiuosi kiek doh.gif:
Atsakyti
Kuomet susidurdavau su slinkimo problema, gydytoja pirmiausiai liepdavo susileisti B grupes vitamino kompleksa, t.y. 10 ampuliu kas antra diena. Ir nei karta nepadejo, nes, tikriausiai ne to truko..

Dar noriu paklausti Agnixos, ar suletejo plauku slinkimas atliekant mezoterapijos proceduras?..
Atsakyti
Sveiki! As naujoke, bet jusu forume jau seniai paskaitineju,randu daug geru patarimu. Visada gerai tai, kas jau yra isbandyta kitu. smile.gif Aisku, kartais sita taisykle netinka. Nu tai, panorau ir as pasidalinti savo patirtimi. Galiu pasakyti, kad 6i problema kamuoja mane jau pakankamai seniai, 4 metai. Naudojau daug ka. Bet galiu pasakyti, kad dar sios problemos neatsikracius, bet manau jau gerokai pristabdzius. O padejo tai man visas kompleksas - tai vokieciu firmos Innovative MT- methode ampulytes su placenta bei ju sampunas nuo slinkimo. Nu gal siek tiek ir vitaminai, geriu cinka ir silici Futuros firmos. Dabar bando efekta palaikyti su Fitoval sampunu bei losjonu.Nu tai thumbup.gif Kadangi tas ampulytes galima tik karta i metus naudoti.
Atsakyti
Del mezoterapijos ir man butu idomu dar siek tiek atsiliepimu isgirsti, nes planuoju ir pati pabandyti. As esu girdejus apie dvi vietas Kaune kur tai daro: prie soboro ir bendrosios medicinos praktikoje...gal kas patartu kur geriau blush2.gif
Atsakyti