Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Gilvydomama @ 2006 11 29, 17:51)
Paul Mitchell kaukė yra nuo plaukų slinkimo, kaina apie 40lt, Kaune poroj salonų yra , tai ortopedijos pastate ir Savas prekybos centre.Poveikį pastebėjau jau po pirmo karto

O kur Savam galima ta kauke nusipirkti? Beje, koks jos turis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpia @ 2006 11 30, 12:32)
rasiau apie double action losjona nuo slinkimo, man jis padejo jau nuo pirmo karto, o sunaudojau jau 3 kapsules, plauku bent jau  man slenka 2/3 maziau.. sampuno nebandziau
turiu as ju kauke silto poveikio kazkokia, bet ji man atrodo man netinka:( galvai viskas gerai, bet oda kaklo parausta ir perstet pradeda, labai gaila, nes plaukam patinka

Reikės ir man pabandyti. Nepasakyčiau, kad labai jau slenka tie plaukai. Bet vis tiek man nepatinka matyti plaukus ant šepečio. Vonios dar neužkemšu. rolleyes.gif
Norėčiau, kad nei vienas neiškristu.
Atsakyti
QUOTE(tulpia @ 2006 11 30, 11:32)
rasiau apie double action losjona nuo slinkimo, man jis padejo jau nuo pirmo karto, o sunaudojau jau 3 kapsules, plauku bent jau  man slenka 2/3 maziau.. sampuno nebandziau

turiu as ju kauke silto poveikio kazkokia, bet ji man atrodo man netinka:( galvai viskas gerai, bet oda kaklo parausta ir perstet pradeda, labai gaila, nes plaukam patinka


kokia kajna to losjono? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 11 30, 12:09)

Norėčiau, kad nei vienas neiškristu.

aha tongue.gif ir as noreciau tongue.gif
Atsakyti
Man labai padėjo šampūnas ,,Flexure'' pirkau paduotuvėj Šiauliuose,tik neatsimenu pavadinimo,lyg ir Viskas plaukams,manau,kad ir kitose parduotuvėse,galima rast.Jisai grynai augalinis,maloniai vėsina ir kaip rašo santrumpa suaktyvina galvos odos kraujotaką.Man plaukų slinkima sumažino maždaug tris kartus, naudojau dar ir ampules,to paties pavadinimo tvi savaites,tainet naujų plaukučių priaugo
clap.gif
Atsakyti
Ar teko kam naudoti kosmetini zibala nuo slinkimo? Naudojau 2 kartus, lyg ir apmazejo slinkimas, plaukuciai minksti slidus, gerai sukuojasi, bet po proceduru kazkaip persti galvos oda, ar cia taip turi buti, ar ne? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adorė: 01 gruodžio 2006 - 15:30
QUOTE(Adorė @ 2006 12 01, 17:30)
Ar teko kam naudoti kosmetini zibala nuo slinkimo? Naudojau 2 kartus, lyg ir apmazejo slinkimas, plaukuciai minksti slidus, gerai sukuojasi, bet po proceduru kazkaip persti galvos oda, ar cia taip turi buti, ar ne?  ax.gif

Mačiau Droge, norėjau nusipirkti, bet pesigalvojau. Kažkaip tas žodis "žibalas" mane paveikė. ax.gif
Gal vis dėl to verta pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 12 01, 16:44)
Mačiau Droge, norėjau nusipirkti, bet pesigalvojau. Kažkaip tas žodis "žibalas" mane paveikė.  ax.gif
Gal vis dėl to verta pabandyti.


Na, jo... nekaip skamba isties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 30, 14:43)
kokia kajna to losjono? 4u.gif


ten jis tokiomis tipo ampulemis,o jos vienos kaina 4lt su centais, pilnai uztenka jos vienos, naudoti karta per savaite, po issitepimo ta ampule jauciasi toks saldantis efektas:) jos nenuplaunamos
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 12 01, 15:30)
Ar teko kam naudoti kosmetini zibala nuo slinkimo? Naudojau 2 kartus, lyg ir apmazejo slinkimas, plaukuciai minksti slidus, gerai sukuojasi, bet po proceduru kazkaip persti galvos oda, ar cia taip turi buti, ar ne?  ax.gif


Gal per ilgai laikei ištepusi? Šiaip geras daiktas, bet per ilgai laikomas gali suerzinti odą, tai nereikėtų viršyti tų minučių, kiek jų parašyta.

O aš labai džiaugiuosi nusipirktu šampūnu Cutrin Bio+ ir serumu nuo slinkimo! thumbup.gif Pliusai:
-jau po trijų plovimų ir tepimo serumu žymiai sustojo slinkimas (jau ir taip apstojo slinkti, bet po šių procedūrų labai ryškiai pagerėjo situacija);
-visiškai dingo nesuprantamas galvos niežulys;
-šampūnas skalsus ir nėra labai brangus (200 ml - ~26 Lt, su nuolaida mokėjau ~22 Lt)

Minusas tik vienas: prie šampūno neradau jokio balzamo, tai plaukai šiek tiek šiaudiniai pasidaro, nors ir purškiu nenuplaunamu balzamu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpia @ 2006 11 30, 12:32)
rasiau apie double action losjona nuo slinkimo, man jis padejo jau nuo pirmo karto, o sunaudojau jau 3 kapsules, plauku bent jau  man slenka 2/3 maziau.. sampuno nebandziau

turiu as ju kauke silto poveikio kazkokia, bet ji man atrodo man netinka:( galvai viskas gerai, bet oda kaklo parausta ir perstet pradeda, labai gaila, nes plaukam patinka



O kur galima jo nusipirkti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2006 12 02, 16:03)
O kur galima jo nusipirkti ?  g.gif

Aš mačiau vaistinėje "Farma".
Atsakyti