Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Man uzteko 2-3 savaiciu, kad pajusciau poveiki, ish viso geriau 2 menesius, kol tyrimu rezultatai atsistate..
Atsakyti
Man daktare sake, kad gelezi gerti reikia maziausiai 6 menesius, netgi ir tuo atveju jei tyrimai geri ir anksciau. As geriu 3 menesius, bet plaukai slenka vistiek...Kaip geriate gelezi? Skysta ar tabletemis?
Atsakyti
Aš geriu geležį tabletėmis, man taip paprasčiau
Atsakyti
Merginos, paskaitykit cia mirksiukas.gif
http://www.restorati...p;TID=quigo_735
Atsakyti
Ash vartojau kramtomas gelezies tabletes ir dar folio rugshti kartu. Man gydytoja sake gerti 2-3 menesius..
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 11 26, 22:00)


as paziurejau. tokie puslapiai mano nuomone yra tik reklama ir apgaule. per daug gerai skamba, kad butu teisybe. su tokiu produktu pliku zmoniu nebutu smile.gif. kiek as zinau Rogaine yra vienintelis vaistas patvirtintas FDA (federaline vaistu asocijacija) kad ataugina plaukus. man rogaine nepadejo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linak10 @ 2006 11 27, 20:23)
as paziurejau. tokie puslapiai mano nuomone yra tik reklama ir apgaule. per daug gerai skamba, kad butu teisybe. su tokiu produktu pliku zmoniu nebutu  smile.gif. kiek as zinau Rogaine yra vienintelis vaistas patvirtintas FDA (federaline vaistu asocijacija) kad ataugina plaukus. man rogaine nepadejo.  unsure.gif

o kur gauti to rogaine ? Vaistinėse tik regaine gali gauti. Kiek suprantu, tai ne tas pats. bet lyg veiklioji medžiaga ta pati g.gif O kiek laiko vartojai? Nes ten labai ilgai reikia - 4-8 men, kad pamatyytum rezultatus. o nutraukus vartojima ataugę plaukai išslenka lyg ir. Aš čia apie regaine...
Atsakyti
Paul Mitchell kaukė yra nuo plaukų slinkimo, kaina apie 40lt, Kaune poroj salonų yra , tai ortopedijos pastate ir Savas prekybos centre.Poveikį pastebėjau jau po pirmo karto
Atsakyti
Paėmiau vienoje vaistinėje lankstynuką.
Priemonės nuo plaukų slinkimo Duoble Action. Ten yra paruošiamoji priemonė galvos odai, specialus šampunas nuo plaukų slinkimo ir losjonas stabdantis plaukų slinkimą. Ar kas jau bandė?
Perskaičiau aprašymą tai visai nieko gal. g.gif
Atsakyti
As siandien kazkoki sampuna nusipirkau is euro vaistines, breril firmos ar kazkaip panasiai. Turejau ju aliejuka (sausiems plaukams), kuriuo likau labai patenkinta, tai tikiuos kad ir sis sampunas pades ax.gif
O kas turi rimtu plauku slinkimo problemu, priezasciu turetu ieskot organizmo viduje. Be rimtu medicininiu tyrimu nelabai ka ir pasakysi.. o siaip vienai pusiau nuplikusiai moterelei labai amway firmos sampunas padejo.
Atsakyti
QUOTE(Gilvydomama @ 2006 11 29, 16:51)
Paul Mitchell kaukė yra nuo plaukų slinkimo, kaina apie 40lt, Kaune poroj salonų yra , tai ortopedijos pastate ir Savas prekybos centre.Poveikį pastebėjau jau po pirmo karto

O gal gali parasyti pavadinima tos kaukes, nes niekaip neradu internete as ten per kauke.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 11 29, 19:47)
Paėmiau vienoje vaistinėje lankstynuką.
Priemonės nuo plaukų slinkimo Duoble Action. Ten yra paruošiamoji priemonė galvos odai, specialus šampunas nuo plaukų slinkimo ir losjonas stabdantis plaukų slinkimą. Ar kas jau bandė?
Perskaičiau aprašymą tai visai nieko gal.  g.gif


rasiau apie double action losjona nuo slinkimo, man jis padejo jau nuo pirmo karto, o sunaudojau jau 3 kapsules, plauku bent jau man slenka 2/3 maziau.. sampuno nebandziau

turiu as ju kauke silto poveikio kazkokia, bet ji man atrodo man netinka:( galvai viskas gerai, bet oda kaklo parausta ir perstet pradeda, labai gaila, nes plaukam patinka
Atsakyti