Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Oi, tai smagu, kad mezoterapija padeda. O anxciau taip neatauginejo, kaip dabar?..
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 11 20, 09:54)
Oi, tai smagu, kad mezoterapija padeda. O anxciau taip neatauginejo, kaip dabar?..

Gal ir atauginejo,bet arba as maziau pastebedavau,arba tikrai ne tiek daug,dabar visur styro ataugantys plaukai,ne tik is sonu,bet ir virsuj toks eziukas smile.gif
Atsakyti
O kur galima nusipirkti Dzintars aliejuko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2006 11 22, 22:29)
O kur galima nusipirkti Dzintars aliejuko? g.gif


Droge, Maximose kaikuriose, Bazėse, Rusiškų prekių parduotuvytėse(Jei didesniam mieste).
Atsakyti
Sveikos, as ir jungiuosi prie jusu, nes mane plauku slinkimas kamuoja jau kokius 2 metus ir tikrai slinkimas toks, kad plauku visur, o kai nueinu pas kirpeja - tai ji net sako,kaip baisiai tau slenka plaukai, jau svieseja pakausis.
ir ka galiu pasakyti, eurovaistinej tikriausiai nera vitaminu kuriu esu negerusi ir kokius 3 men maziausiai kiekvienos rusies, esu tyrusis, esu visokias ampules bandziusi: selective, bulbaton,milkshake,paul mitchel ir t..t, visokius sampunus ir vaistinej ir is kirpyklu ir rezultatas toks kad slenka toliau kaip slinko. taippat ir naturalias medziagas naudojau. daugiau jau net nezinau ka su jais daryti, jau net sviogunais trinkaiu ir nieko....ir taip jau 2 metus, o pas ka kreipiuosi visi guzcioja peciais. tad vaikstau su keliais plaukais ir nezinau ka daryt:)
Atsakyti
As tai kauniete. Reiks kogero Droge paieskot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2006 11 23, 08:58)
As tai kauniete. Reiks kogero Droge paieskot smile.gif


Šiandien Buvau 'Molo' droge, tai su nuolaida jis kainuoja 7lt smile.gif
Atsakyti
Sveikos, trumpai ir as papasakosiu savo plauku slinkimo istorija nes panasi i Bitinkos istorija. Mano plaukai slenka apie 2.5 metu. Turejau normalius grazius plaukus is kuriu liko turbut trecdalis. Plaukai mano visur, apie uzsikimsusia vonia nera net ka ir kalbeti. Naudojau visokias priemones, kapsules, rogaine, naturalias, svoguna, vitaminus ir tt. Niekas nepadeda. Jeigu ir isauga eziukas, greitai iskrenta ir tie maziukai plaukuciai. Turiu jau kompleksa del plauku. Daktarais esu nusivylusi. Norejau paklausti ar pas ka nors yra nusiskundimu su virskinimu arba mazakraujyste? Pas mane yra gelezies trukumo mazakraujyste, tai gali buti plauku slinkimo priezastimi. Blogas medziagu pasisavinimas, nevirskinimas irgi gali buti plauku slinkimo priezastimi.
Atsakyti
O kaip tik "Molas" visai šalia namų, tai reiks būtinai nusipirkt ax.gif Ačiū, Merginos 4u.gif Beje, ir geležį pradėjau gert, kolegei tai labai padėjo.
Atsakyti
pas mane irgi buvo gelezies trukumas ir geriau gelezi gydytojos paskirta, isityriau neseniai krauja - ji sake kad dabar tiesiog tobulas tas kraujas, bet plaukai kaip slinko taip slenka......nesuprasi cia kas yra
Atsakyti
Kol neatstatytas gelezies trukumas - tol ir gali slinkti, bent jau man taip buvo...
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 11 23, 23:15)
Kol neatstatytas gelezies trukumas - tol ir gali slinkti, bent jau man taip buvo...

O kiek maždaug laiko gėrei geležį kol pajautei efektą? aš dar tik pradėjau gerti ir labai laukiu rezultatų...
Atsakyti