Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 05 08, 23:30)
Mačiau Eurokos parduotuvėse, Trakų gatvėje esančioje Koslinoje (priešais Drogą), požeminėje perėjoje prie Europos esančioje rusiškos kosmetikos parduotuvėje.
Kainuoja apie 10-12Lt. Kaip kur. 4u.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
gekoniuke, pasidalink savo patirtimi- ką naudojai, per kiek laiko nustojo slinkti, kiek laiko slinko ir tt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 08 gegužės 2007 - 22:53
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 08, 22:54)
o pasakos jog slinko baisiai, nusipirkau aliejuką ar šampūną ir bac - po mėnesio jau ežiukas. Tokias istorijas galima sekt jaunoms ir nepatyrusioms mergaitėms. Nes tikro plaukų slinkimo su "stebūklingu" šampūnu nepašalinsi schmoll.gif aš pati ilgai ir nuobodžiai gydžiau savo plaukučius ir tik dabar, beveik po metų galiu užtikrintai pasakyt TAIP jiejau ne tik kad nebeslenka, bet ir auga ir kaip man tai net labai greitai.
P.S.įsijaučiau  blush2.gif



Na nezinau, kaip tau, bet man tikrai men panaudojus aliejuka plauku slinkimas zymiai apmazejo, db vos keli plaukai tiek sukuojant, tiek plaunant galva isslenka...
schmoll.gif
nesutinku, kad cia pasakos, nepamirsk, kad kiekvienos organizmas skirtingas... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 05 09, 08:14)
nesutinku, kad cia pasakos, nepamirsk, kad kiekvienos organizmas skirtingas...  rolleyes.gif

Plaukai gyvena 3 stadijas:
1. Pradinę, kai plaukas aktyviai auga, ir tai trunka 2-4metus
2. Pereinamają, kai plaukas nustoja augti, bet dar vyksta kai kurie procesai. Trukmė 15-29 dienų
3.Poilsio stadijoje kuri trunka 90-120dienų plaukas visiškai nustoja augti, ji po truputi stumia lauk naujas plaukelis.
tad nereikia maisyt sezoninio plaukų slinkimo, kai seną plauką keičia naujas, su slinkimu nuo išsekimo ar po ligos, kai iškritusiojo vietoj lieka tik tuščia vieta ir tokiu atveju aliejukas už šimtą su trupučiu per mėnesi nieko neatželdins, nes vien naujai plauko šaknelei susiformuot reikia min.3mėn, o kol dar išdygs..
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 05 08, 23:52)
gekoniuke, pasidalink savo patirtimi- ką naudojai, per kiek laiko nustojo slinkti, kiek laiko slinko ir tt 4u.gif

Galvoju nuo ko pradėt. Turėjau gan neploną kasą iki pat užpakalio(kažkur prieš 12metų cry.gif )Šian uodegytę truputi žemiau pečių verysad.gif , tame tarpe turėjau bjaurią ligą(po kurios nebeataugo išsmukusieji), nėštumą, po kurio tik dalis plaukų ataugo ir prieš beveik 3metus operaciją. O kur dar vadinamasis normalus kasdieninis slinkimas. Iš pradžių išbandžiau visas liaudiškas priemones, plius reklamuojamus maisto papildus, daugumą šioje temoje rekomenduotų būdų taip pat esu bandžiusi, ko nedariau, tai nėjau darytis chormonų tyrimų(kažkaip net nepagalvojau)Jau beveik metai kaip save stiprinu maisto papildais gaunamais per platintojus, juos begerdama vasaros pabaigoj pastebėjau jog ne tik veidas paskaistėjo, bet ir nagai grąžūs pradėjo augt, masinis slinkimas nustojo vėlai rudeni, o prieš pora mėn. pastebėjau ir ežiuką(niekad nieko panašaus nesu mačius savo galvoj), dukra šią savaitę pasidžiaugė jog mano plaukai jau ilgi.. Plaukus prieš plovimą palepinu naminėm kaukėm,o pati nuolat geriu:
1ryte vitam. ir mineralų kompl.
2 per pietus Omega3 ir karotino kompl.
3 kalcis magnis.
Kiek visas tas gėris man atsieina nediskutuosiu, nes man tai nepigu, bet esu darbinga, šį sezoną nesirgau net sloga, ir net plaukai pradėjo augti.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 09, 11:00)
Jau beveik metai kaip save stiprinu maisto papildais gaunamais per platintojus, juos begerdama vasaros pabaigoj pastebėjau jog ne tik veidas paskaistėjo, bet ir nagai grąžūs pradėjo augt, masinis slinkimas nustojo vėlai rudeni, o prieš pora mėn. pastebėjau ir ežiuką(niekad nieko panašaus nesu mačius savo galvoj), dukra šią savaitę pasidžiaugė jog mano plaukai jau ilgi.. Plaukus prieš plovimą palepinu naminėm kaukėm,o pati nuolat geriu:
1ryte vitam. ir mineralų kompl.
2 per pietus Omega3 ir karotino kompl.
3 kalcis magnis.
Kiek visas tas gėris man atsieina nediskutuosiu, nes man tai nepigu, bet esu darbinga, šį sezoną nesirgau net sloga, ir net plaukai pradėjo augti.

Kokius būtent papildus per platintojus perkat? Išvardinkit konkrečius pavadinimus.

Kokias namines kaukes naudojat. Gal galima receptuką?

Bandau suskaičiuoti kiek kapsulių per dieną išgeriat:
1ryte vitam. ir mineralų kompl. - čia dvi atskiros kapsulės? Gal galima konkrečius pavadinimus? Nes mūsų vaistinėse apstu vitaminų ir mineralų kompleksų ir nei nežinau kurie verti demesio... mastau.gif
2 per pietus Omega3 ir karotino kompl. - čia dvi kapsulės?
3 kalcis magnis. - čia junginys?

Suprantama, kad visa tai kainuoja. Bet kita vertus nepagalvojat kas būtų/bus jei nustosite vienus kuriuos nors vitaminus gerti?
Atsakyti
nu nezinau, jei sezoninis slinkimas rudeni-ziema-pavasari-vasara..
Tai kada tas sezonas baigias?
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 05 09, 13:02)
Kokius būtent papildus per platintojus perkat? Išvardinkit konkrečius pavadinimus.

Kokias namines kaukes naudojat. Gal galima receptuką?

Bandau suskaičiuoti kiek kapsulių per dieną išgeriat:
1ryte vitam. ir mineralų kompl. - čia dvi atskiros kapsulės? Gal galima konkrečius pavadinimus? Nes mūsų vaistinėse apstu vitaminų ir mineralų kompleksų ir nei nežinau kurie verti demesio... mastau.gif
2 per pietus Omega3 ir karotino kompl. - čia dvi kapsulės?
3 kalcis magnis. - čia junginys?

Suprantama, kad visa tai kainuoja. Bet kita vertus nepagalvojat kas būtų/bus jei nustosite vienus kuriuos nors vitaminus gerti?

šioje temoje pakankamai yra liaudiškų receptėlių tik netingėkit peržvelgt. O minėdama geriamus papildus, paminėjau jog save pačią stiprinu, o ne dėl plaukų juos geriu(tiesa sakant plaukus jau buvau peržegnojusi, na nelemta džiaugtis vešliais plaukais), turiu pakankamai kitų sveikatos problemų. O geriu GNLD kompanijos papildus ir labai jais patenkinta. O kas nutiks jei jų negersiu? tiesiog po poros mėn. vėl kasdien gersiu nuskausminančius, o po metų galėsiu atsinaujint invalidumą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 09, 18:56)
šioje temoje pakankamai yra liaudiškų receptėlių tik netingėkit peržvelgt. O minėdama geriamus papildus, paminėjau jog save pačią stiprinu, o ne dėl plaukų juos geriu(tiesa sakant plaukus jau buvau peržegnojusi, na nelemta džiaugtis vešliais plaukais), turiu pakankamai kitų sveikatos problemų. O geriu GNLD kompanijos papildus ir labai jais patenkinta. O kas nutiks jei jų negersiu? tiesiog po poros mėn. vėl kasdien gersiu nuskausminančius, o po metų galėsiu atsinaujint invalidumą aciuks.gif

Tai aš ir supratau, kad ne vien dėl plaukų geriat papildus. mirksiukas.gif
Kažkaip neteko apie GNLD girdėti. blush2.gif Tiesa, ką tik pasiskaičiau ką radau google. Tik nerandu - kur tuos GNLD papildus galima gauti? blush2.gif

Bet kokiu atveju aciuks.gif už info.


P.s. Pakankamai atidžiai skaitau šią temą. Bet kol kas tik vienas liaudiškas receptėlis patraukė demesį - svogūnų sultis... Daugiau nieko... Esu ant savo galvos tai bandžius, žinau rezultatą. cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 05 10, 01:05)
Tai aš ir supratau, kad ne vien dėl plaukų geriat papildus. mirksiukas.gif
Kažkaip neteko apie GNLD girdėti.  blush2.gif Tiesa, ką tik pasiskaičiau ką radau google.  Tik nerandu - kur tuos GNLD papildus galima gauti?  blush2.gif

Bet kokiu atveju aciuks.gif už info.
P.s. Pakankamai atidžiai skaitau šią temą. Bet kol kas tik vienas liaudiškas receptėlis patraukė demesį - svogūnų sultis... Daugiau nieko... Esu ant savo galvos tai bandžius, žinau rezultatą. cool.gif


Gauti reikia per platintojus. Nu aš tai tiesiogiai perku juos. Užsiregistravau kažkada ale, kad tingiu ką nors daryt (tipo plėsti tinklą)... Bet nuo pirkinių perveda pinigėlius į sąskaitą (nelabai sureaguodavau, ale kai išklotines sąskaitos žiūrėjau - užmačiau) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man labai patiko Formula 4 papildai. Tikrai jautėsi, kad valos organizmas. DAr geriu KAlcį su Magniu ir karts nuo karto dar kokius... Tarkim karotenoidų nelabai man reikia, nes valgau morkas, špinatus ir pomidorus (ir gan dideliais kiekiais). Dar galvoju Omega tris nusipirkt....

Plaukai pakankamai gerai auga, kartais paslenka, bet nemanau, kad tik nuo papildų g.gif: Čia įtakos turi ir gyvenimo būdas, poilsis, geros plaukų priežiūros priemonės (beje, kai persimečiau ant prof. priemonių ir gerų plaukų dažų - tai tikrai maiau slenka). Karts nuo karto cutrin Bio+ losijoną panaudoju.
Stebūklų tikai nėra. REik viską nuosekliai daryt: maitintis, ilsėtis, prisižiūrėt ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 10 gegužės 2007 - 07:37
QUOTE(Mej @ 2007 05 08, 23:44)

Siandien maciau kad ir Droge tas aliejukas parduodamas. Dabar akcija, atrodo 7 Lt kainuoja. smile.gif

QUOTE(jadzka @ 2007 05 10, 08:34)
Gauti reikia per platintojus. Nu aš tai tiesiogiai perku juos. Užsiregistravau kažkada ale, kad tingiu ką nors daryt (tipo plėsti tinklą)... Bet nuo pirkinių perveda pinigėlius į sąskaitą (nelabai sureaguodavau, ale kai išklotines sąskaitos žiūrėjau - užmačiau)  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Man labai patiko Formula 4 papildai. Tikrai jautėsi, kad valos organizmas. DAr geriu KAlcį su Magniu ir karts nuo karto dar kokius... Tarkim karotenoidų nelabai man reikia, nes valgau morkas, špinatus ir pomidorus (ir gan dideliais kiekiais). Dar galvoju Omega tris nusipirkt....

Plaukai pakankamai gerai auga, kartais paslenka, bet nemanau, kad tik nuo papildų g.gif: Čia įtakos turi ir gyvenimo būdas, poilsis, geros plaukų priežiūros priemonės (beje, kai persimečiau ant prof. priemonių ir gerų plaukų dažų - tai tikrai maiau slenka). Karts nuo karto  cutrin Bio+ losijoną panaudoju.
Stebūklų tikai nėra. REik viską nuosekliai daryt: maitintis, ilsėtis, prisižiūrėt ir t.t.

aciuks.gif O kur galima uzsiregistruoti?
Tu perki pas juos, jiems moki uz papildus, o jie tau pinigus (greiciausiai kazkoki procenta nuo visos sumos mastau.gif) atgal perveda i saskaita?

Zinau, kad reikia ilsetis, sveikai maitintis... nu bet gyvenimo tempas ne visada leidzia valgyti vien ekologiskai isaugintas darzoves, miegoti po 10 valandu per para...
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 05 10, 15:38)
Siandien maciau kad ir Droge tas aliejukas parduodamas. Dabar akcija, atrodo 7 Lt kainuoja.  smile.gif
aciuks.gif O kur galima uzsiregistruoti?
Tu perki pas juos, jiems moki uz papildus, o jie tau pinigus (greiciausiai kazkoki procenta nuo visos sumos mastau.gif) atgal perveda i saskaita?

Zinau, kad reikia ilsetis, sveikai maitintis... nu bet gyvenimo tempas ne visada leidzia valgyti vien ekologiskai isaugintas darzoves, miegoti po 10 valandu per para...


Man tai Nivejos aliejukas nelabai schmoll.gif: labai sunkiai išsiplauna. DAug geriau koks serumas ax.gif

O apie GNLD - tai jo, registruojies, susimoki registracijos mokestį, gauni nemenką nuolaidą įsigyti jų prekėms ir dar nuo apyvartos tam tikrą procentą kaip bonusus perveda. Aš registravaus tik tam, kad pigiau pirkti... nes finansiškai apsimoka. Aij, ir išvis, gal neterškim temos apie kompaniją, jei kam labai įdomu - galėsiu į až permest info.

O tas gyvenimo tempas... MAn patiko vieno draugo mintis: "Aš neturiu problemų, aš jas sprendžiu". Tai va, stengiuos problemas spręsti, o nesinervuot dėl jų, kas tikrai kenkia plaukams.
Aišku, mityba irgi.... Šakės kokia silpnavalė kartais būnu doh.gif: picos ir cepakai suvylioja.... O persiėdimas lievo maisto irgi atsiliepia tiek kūno formoms tiek ir plaukams doh.gif: Aišku, papildai padeda kontroliuoti smegenėles, kad proto biški dasidėtų.... ir visokios medžiagos gražina mus... Tik tikrai jie nėra stebūkladariai, ir tikrai negydo nuo visų ligų doh.gif:
Atsakyti