Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Saulužė @ 2007 05 03, 19:23)
Tiesa, norėjau paklaust apie atauginėjantį ežiuką. Kaip jūs jį pamatot?
Tiesiog galima pasidaryti tiesų sklastymą ir tada jau tikrai matysis ežiukas (jei bus), t.y. daugybė mažučių styrančių plaukelių bigsmile.gif


bet pavyzdžiui jei plaukai lūžinėja, tai bus lygiai tks pat ežiukas, tai kaip atskirti ar čia nulūžo plaukas ir styro tik galiukas, ar čia naujas plaukas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **SM**: 07 gegužės 2007 - 11:47
QUOTE(**SM** @ 2007 05 07, 12:46)
bet pavyzdžiui jei plaukai lūžinėja, tai bus lygiai tks pat ežiukas, tai kaip atskirti ar čia nulūžo plaukas ir styro tik galiukas, ar čia naujas plaukas  g.gif

O tai ką tokio žiauraus reikia padaryt plaukams, kad jie pradėtu lužinėt nuo šaknų? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 05 07, 12:46)
bet pavyzdžiui jei plaukai lūžinėja, tai bus lygiai tks pat ežiukas, tai kaip atskirti ar čia nulūžo plaukas ir styro tik galiukas, ar čia naujas plaukas  g.gif



Pakartočiau gekoniukės klausimą mirksiukas.gif
Ir išvis dar nemačiau, kad plaukas lūžtų prie pat šaknų unsure.gif
O jei plaukai stipriai lūžinėja, apie kokį ežiuką gali eit kalba? Juk jį randame po stipresnio plaukų slinkimo, dažnai įdėjusios nemažai pastangų showoff.gif
Jei nieko nėra nutikę, plaukas tikrai nenulūš prie šaknies, bent aš taip manau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shapokliak @ 2007 05 06, 18:31)
Papasakokite daugiau  bigsmile.gif  4u.gif

Kas moka rusiškai pasiskaitykit ir pažiūrėkit kaip atrodo 4u.gif
ČIA ir ČIA

Yra ir knygų internete apie jį:
Knyga
Knyga

Pas mano tėvus auga, bet mama kažkam kitam jį naudoja, antpilus daro... Bet apie tai kad galėtų plaukams padėti tai kažaip neteko girdėti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 05 07, 23:08)
Kas moka rusiškai pasiskaitykit ir pažiūrėkit kaip atrodo 4u.gif
ČIA ir ČIA

Yra ir knygų internete apie jį:
Knyga
Knyga

Pas mano tėvus auga, bet mama kažkam kitam jį naudoja, antpilus daro... Bet apie tai kad galėtų plaukams padėti tai kažaip neteko girdėti... g.gif

Pasiziurejau tavo nurodytus puslapiukus ir vienam yra parasyta, kad si augala galima naudoti plauku slinkimo gydymui. Visi receptai yra ne vien su sio augalu, bet dar ivairios zoles ir saknys naudojami. Daugiaisa naudojamos jo sultys. Idomu, ar negalima tu sulciu vaistineje isigyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 05 08, 09:23)
Pasiziurejau tavo nurodytus puslapiukus ir vienam yra parasyta, kad si augala galima naudoti plauku slinkimo gydymui. Visi receptai yra ne vien su sio augalu, bet dar ivairios zoles ir saknys naudojami. Daugiaisa naudojamos jo sultys. Idomu, ar negalima tu sulciu vaistineje isigyti  g.gif

mano nuomone neverta prasidėt g.gif yra nemažai ir forumiečių patikrintų gydymo būdų ir perdaug eksperimentuot gal net rizikinga-nežinia kaip plaukai sureguos į ne mūsų krašto augalo sultis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 08, 10:29)
mano nuomone neverta prasidėt g.gif yra nemažai ir forumiečių patikrintų gydymo būdų ir perdaug eksperimentuot gal net rizikinga-nežinia kaip plaukai sureguos į ne mūsų krašto augalo sultis schmoll.gif

noriu suzinot,ar kam be slinkimo,dar plius plaukas nesuplonejo?man buvo tarpsnis kai ziauriai slinko,dabar maziau bet vis vien nepraeina,prie to dar plaukai kazkaip pasviesejo,issausejo,ir labai suplonejo,nu sakes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 04, 21:14)
Juo reikia tepti tik šaknis. Galus aš patepu aliejuku, tada įtrinu šaknis tuo serumu, o pradžiūvus plaukams - nupurškiu nenuplaunamu kondicionieriumi smile.gif


aciu, bandysiu aliejuka.
Atsakyti
nežinau, lyg nieko blogo plaukams savo nedariau schmoll.gif unsure.gif bet jis lūžta kokia 10 cm nuo šaknų verysad.gif o priežiūra lyg superinė unsure.gif gal vitaminų kokių trūskta g.gif
Atsakyti
Mielosios,atsiprašau,gal kada ir minėjote,bet tingiu tiek daug skaityt. Gal galite pasakyti kur įsigyti to Dzintars aliejuko ir kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 05 08, 21:49)
nežinau, lyg nieko blogo plaukams savo nedariau  schmoll.gif  unsure.gif  bet jis lūžta kokia 10 cm nuo šaknų  verysad.gif o priežiūra lyg superinė  unsure.gif  gal vitaminų kokių trūskta  g.gif

vadinas tuo laikotarpiu kai buvo auginama ta plauko dalis jie buvo prastai maitinami, pažiurėk kaip auga tavo nagai, kaip tik liga, stresas, antibiotikai taip ir rievelė didesnė ar mažesnė, t.p. ir plaukai reaguoja į kiekvieną nepritekliu. O su amžium tų nepriteklių vis daugėja jei rezervai nėra papildomi, o pasakos jog slinko baisiai, nusipirkau aliejuką ar šampūną ir bac - po mėnesio jau ežiukas. Tokias istorijas galima sekt jaunoms ir nepatyrusioms mergaitėms. Nes tikro plaukų slinkimo su "stebūklingu" šampūnu nepašalinsi schmoll.gif aš pati ilgai ir nuobodžiai gydžiau savo plaukučius ir tik dabar, beveik po metų galiu užtikrintai pasakyt TAIP jiejau ne tik kad nebeslenka, bet ir auga ir kaip man tai net labai greitai.
P.S.įsijaučiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 05 08, 09:23)
Pasiziurejau tavo nurodytus puslapiukus ir vienam yra parasyta, kad si augala galima naudoti plauku slinkimo gydymui. Visi receptai yra ne vien su sio augalu, bet dar ivairios zoles ir saknys naudojami. Daugiaisa naudojamos jo sultys. Idomu, ar negalima tu sulciu vaistineje isigyti  g.gif

Gali būti, kad galima naudoti. Nežinau, nesidomėjau tuo. ax.gif
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 08, 10:29)
mano nuomone neverta prasidėt g.gif yra nemažai ir forumiečių patikrintų gydymo būdų ir perdaug eksperimentuot gal net rizikinga-nežinia kaip plaukai sureguos į ne mūsų krašto augalo sultis schmoll.gif
Gal ir neverta, gal ir verta...
Šis augalas nėra naujovė. Ir kodėl ne mūsų krašto augalas? Mano tėvai jį augina vazonėlyje, ant palangės. Ir būtent, jei įvestumėt rusiškai augalo pavadinimą į google, tao gautumėt ne vieną rusiškų forumų nuorodą, kur žmonės dalinasi savo patirtimi.
Šiaip parduotuvėse mačiau, kad yra visokių rusiškų tepaliukų, kremukų su tuo augalu, tad matyt jau patikrintas augalas. mirksiukas.gif

QUOTE(Mej @ 2007 05 08, 22:14)
Mielosios,atsiprašau,gal kada ir minėjote,bet tingiu tiek daug skaityt. Gal galite pasakyti kur įsigyti to Dzintars aliejuko ir kokia jo kaina?

Mačiau Eurokos parduotuvėse, Trakų gatvėje esančioje Koslinoje (priešais Drogą), požeminėje perėjoje prie Europos esančioje rusiškos kosmetikos parduotuvėje.
Kainuoja apie 10-12Lt. Kaip kur. 4u.gif
Atsakyti