Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(tuktuk @ 2007 05 03, 17:51)
Tiesa, norėjau paklaust apie atauginėjantį ežiuką. Kaip jūs jį pamatot?


Man tai kirpėja pirmiausiai parodė: pakėlė sruogą plaukų, ir pasimatė, kad prie galvos tanki, o toliau retėjanti. O paskui ir pati pamačiau, kad ties skyrimu pasikelia toks debesiukas trumpų plaukų... Ir susirišus plaukus sportuojant, tie trumpučiai išsišiaušia į visas puses, jau sunku nepastebėti biggrin.gif
Dar gali sušukuot plaukus į kitą pusę, nei įprastai, tai tie trumpučiai iš karto pasikels.
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 05 03, 19:23)
Tiesiog galima pasidaryti tiesų sklastymą ir tada jau tikrai matysis ežiukas (jei bus), t.y. daugybė mažučių styrančių plaukelių bigsmile.gif



QUOTE(Miaška @ 2007 05 03, 20:27)
Man tai kirpėja pirmiausiai parodė: pakėlė sruogą plaukų, ir pasimatė, kad prie galvos tanki, o toliau retėjanti. O paskui ir pati pamačiau, kad ties skyrimu pasikelia toks debesiukas trumpų plaukų... Ir susirišus plaukus sportuojant, tie trumpučiai išsišiaušia į visas puses, jau sunku nepastebėti biggrin.gif
Dar gali sušukuot plaukus į kitą pusę, nei įprastai, tai tie trumpučiai iš karto pasikels.


Dėkui už išsamų paaiškinimą 4u.gif Einu ieškot ežiuko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 03 gegužės 2007 - 20:35
QUOTE(baste @ 2007 05 03, 15:15)
Man irgi labai slinko plaukai kokį pusmetį ar dar net ilgiau, naudojau daug įvairių priemonių ir kapsulių visokių ir vitaminų ir šampūnų beje Fitoval man visai nepadėjo, galiu gerai atsiliepti apie čemeryčias o labiausiai man padėjo pantogar vitaminai, nors jie brangūs, bet kaina jau buvo nesvarbu, nes plaukai labai slinko, o dabar galiu pasigirti atauginėjančiais plaukučiais, pas mane jų dabar pilna galva, ir tikrai nebeslenka, tikiuosi vėl galėsiu džiaugtis gražiais plaukais  4u.gif

Kokia ju kainyte? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 05 03, 22:40)
Kokia ju kainyte?  blush2.gif


Šiaip tai virš 90lt, bet aš visada perku su maximos kortele ir dar gaunu 15procentų nuolaidą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 05 03, 00:54)
Aš jau baigiu Cutrin bio+ serumo buteliuką, šampūno dar liko apie pusę. Pradėjau naudoti tuo pat metu. Plaukų slinkimas man atrodo kažkiek apmažėjo, bet dar nenustojo(nors naudoju dar ir vitaminus Merz special drazhe ir cinką).
Noriu paklausti, gal žinai ar nepakenks, jei sunaudosiu dar vieną Cutrin Bio+ serumo buteliuką, ar reikia leisti plaukams pailsėt? Užmiršau vaistinėje paklaust doh.gif

Ir gal kas žino kiek galima išgerti cinko tablečių, kad nebūtų per daug, nes jau ilgą laiką vartoju?


O man prie to paties klausimas. Kaip jus naudojat Cutrin Bio+ seruma? Ar tik saknis itrinti ar per visa plauka perbraukti su serumu? As dabar tik saknis itrinu (na as pora kartu ploviau) bet galai sausoki, tai kaip man su jais daryti?
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 05 04, 16:39)
O man prie to paties klausimas. Kaip jus naudojat Cutrin Bio+ seruma? Ar tik saknis itrinti ar per visa plauka perbraukti su serumu? As dabar tik saknis itrinu (na as pora kartu ploviau) bet galai sausoki, tai kaip man su jais daryti?

Juo reikia tik šaknis įtrinti. Aš dar naudoju ir cutrin bio+ šampūną. Man kirpėja sakė, kad efektas didesnis būna(kiek teisybės nežinau). Tai tie plaukai nuo to šampūno iš tikrųjų labai šiurkštūs būna kai išplaunu. Tai aš dar galiukus truputį papurškiu purškiamu kondicionierium smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 05 04, 16:39)
O man prie to paties klausimas. Kaip jus naudojat Cutrin Bio+ seruma? Ar tik saknis itrinti ar per visa plauka perbraukti su serumu? As dabar tik saknis itrinu (na as pora kartu ploviau) bet galai sausoki, tai kaip man su jais daryti?


Juo reikia tepti tik šaknis. Galus aš patepu aliejuku, tada įtrinu šaknis tuo serumu, o pradžiūvus plaukams - nupurškiu nenuplaunamu kondicionieriumi smile.gif
Atsakyti
laba diena, gal kuri esate girdejusios apie auksinio uso naudojima plaukam? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2007 05 06, 17:27)
laba diena, gal kuri esate girdejusios apie auksinio uso naudojima plaukam?  smile.gif

neteko girdet,o kas cia per usai?zole kazkokia? smile.gif
Atsakyti
kambarinis augalas, kartais jis naudojamas vezio gydymui, taciau man kirpeja sake kad vienai jos klijentei plaukai kuokstais tiesiog augt pradejo nuo jo.... tai va labai noretusi ir man jo :lotuliukas tik nelabai zinau kaip naudot ir kur gaut....
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2007 05 06, 18:09)
kambarinis augalas, kartais jis naudojamas vezio gydymui, taciau man kirpeja sake kad vienai jos  klijentei plaukai kuokstais tiesiog augt pradejo nuo jo.... tai va labai noretusi ir man jo  :lotuliukas  tik nelabai zinau kaip naudot ir kur gaut....


Papasakokite daugiau bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
na tai as pati ir noriu suzinot daugiau apie ta stebukla smile.gif
Atsakyti