Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(shapokliak @ 2007 04 16, 20:45)
Nusipirkau babuškos agafijos (ar kaip ten ji) žolių antpilą ir aliejų plaukams  smile.gif  Norėjau paklausti ar naudojat kas ir kas kiek laiko šias priemones tepat ant savo plaukučių?  4u.gif

As turiu alieju.. Tai as tepu karta per savaite.. O ten ant buteliuko neparasyta, kas kiek laiko ji tept?? Nepamenu as db g.gif
Atsakyti
sveikutes....
njus su slenkanciais palukuciais galima kovot ivairiai...bet slinkimas gali but ivairus, todel kiekviena slinkima gali tekt gydyt individualiai, kad nepakenkt nei plaukui, nei galvos odai....
cia labai individualu....as darau tyrimus su kompu, tai labai su daug atveju susiduriau slinkimo,ir kas bjauriausia kiekvienas skirtingas, vienam daugiau to reikia, kitam kitko, arba kai kurioms buna isvis ne slinkimas, o plauko luzinejimas del sausumo plauko ar uzkimstu plauku sakneliu....
Atsakyti
verysad.gif jau baigiu susitaikyt kad busiu ne uz ilgo plika. jau beveik menesi naudoju Fitoval sampuna, pora savaiciu Cutrin losjona nuo plauku slinkimo, bet plaukai slenka kaip slinke, gal net daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 04 26, 22:01)
verysad.gif jau baigiu susitaikyt kad busiu ne uz ilgo plika. jau beveik menesi naudoju Fitoval sampuna, pora savaiciu Cutrin losjona nuo plauku slinkimo, bet plaukai slenka kaip slinke, gal net daugiau  doh.gif


Fitoval sampunas man padejo (dar yra kapsules, pabandyk ir ju nusipirk). Netgi mano tecuiui, kuriam jau del senatves pradeje yra slinkti plaukai, sake, kad labai dziaugiasi situo sampunu, nes akivaizdus skirtumas, plaukai vos vos teslenka. Tik Fitoval vienas minusas - plaukai kaip siaudai buna, tad reik kaskart balzamo nepagailet smile.gif

O del Cutrin losjono, tai man irgi jokio poveikio nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,aš ir turiu tokią problemą,man plaukai smunka nuo tos dienos,kai gime dukra.Nors maniškei jau trys metai bus,bet mano plaukai vis smunka. verysad.gif
Ir fitoval naudojau ir kapsules gėriau,biški nustoja slinkti,bet po kiek laiko vėl tas pats verysad.gif ir Cutrin losijoną turėjau ir iš Keunes kapsules pirkau-poveikis visų trumpalaikis verysad.gif verysad.gif verysad.gif Dabar iš eurokos nusipirkau kapsulių 4u.gif Laukiu poveikio biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galite palyginti kuris serumas geresnis Natur Vital ar Cutrin Bio+? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magija @ 2007 04 16, 21:07)
Sveikos motereles, gal galit tiksliau parasyti kaip pasidarot is svogunu sultis 4u.gif , su kuom jas issispaudziat? Girdejau jau seniau, kad sis budas veiksmingas, taciau nedrystu bandyti unsure.gif . O plaukai jau nesuvaldomai slenka. Pogimdymo dalis isslinko, vartojau ir fitoval, bet nepadejo doh.gif , patys savaime nustojo. O dabar jau nezinau ka naudoti, nenoriu ilgai laukti kol savaime nustos, nes liksiu plika  fear.gif


As tai su tarka sutarkuoju svoguna,ir per marliuka nusunkiu, dar idedu kiausinio tryni ir ispaudziu truputi dar alijosiaus sulciu.Isplovus plaukus,itrinu tuo misiniu, ir laikau apie valanda, apgaubusi polietileno kepurele ir ranksluosciu aprisusi.Kazkur pries menesi pradejau sia kauke daryti plaukams.Dabar tikrai daug maziau slenka,ir tokie veslesni pasidare rolleyes.gif .Bet jau yra atsibode aisku,kas kart su tuo svogunu asaroti mirksiukas.gif Manau dar kokius kelis kart patepliosiu,ir viskas, o toliau bus matyt.
Atsakyti
Labas Ugne, o tu po tos valandos prabuvimo su svoguno kauke, balzama naudoji? Ar ne? Nes sakau gal nereikia jo deti, kad pilna efekta plaukai igautu nuo to svoguno g.gif bet is kitos puses tai bus siurkstus plaukai be balzamo g.gif Ai net neezinau bet tikrai bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 17, 10:59)
sveikutes....
njus su slenkanciais palukuciais galima kovot ivairiai...bet slinkimas gali but ivairus, todel kiekviena slinkima gali tekt gydyt individualiai, kad nepakenkt nei plaukui, nei galvos odai....
cia labai individualu....as darau tyrimus su kompu, tai labai su daug atveju susiduriau slinkimo,ir kas bjauriausia kiekvienas skirtingas, vienam daugiau to reikia, kitam kitko, arba kai kurioms buna isvis ne slinkimas, o plauko luzinejimas del sausumo plauko ar uzkimstu plauku sakneliu....


kaip norėčiau ir aš tokį tyrimuką pasidaryti unsure.gif o nebūna Klaipėdoje?? Man žiauriai slinkti plaukai pradėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(magija @ 2007 05 01, 15:37)
Labas Ugne, o tu po tos valandos prabuvimo su svoguno kauke, balzama naudoji? Ar ne? Nes sakau gal nereikia jo deti, kad pilna efekta plaukai igautu nuo to svoguno  g.gif  bet is kitos puses tai bus siurkstus plaukai be balzamo  g.gif  Ai net neezinau bet tikrai bandysiu  mirksiukas.gif


Na siurkstus plaukai tai tikrai nepalieka, nors ir balzamo nenaudoju po sios kaukes.Tik su sampunu dar karta isplaunu ir tiek.Plaukai ir blizgesi turi ir puresni paliko. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 01, 12:30)
Gal kas galite palyginti kuris serumas geresnis Natur Vital ar Cutrin Bio+? g.gif  4u.gif


Esu bandžiusi abu, tai nuo Natur Vital nieko nepagerėjo (nors šampūnas šitos serijos patiko), o Cutrin Bio+ man padėjo.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 01, 18:55)
Esu bandžiusi abu, tai nuo Natur Vital nieko nepagerėjo (nors šampūnas šitos serijos patiko), o Cutrin Bio+ man padėjo.

aciu 4u.gif
Atsakyti