Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 12, 22:13)
clap.gif nereik nė poros dienu biggrin.gif nei kosmetologė, nei draugas svogūno neužuodė biggrin.gif


drinks_cheers.gif
pati anksciau darydavaus svogunu sulciu kaukes- plaukam tikrai padejo... kol plaukai sausi- nieko nesijaucia...tik va plaunant biski pasijaucia kvapas- matyt tos sultys isigeria i oda ir kai oda susyla, biski tas kvapas jaucias, bet ir tai tik as jauciau. biski nerimavau, nes galvojau, kad sporto klube susilus pradesiu skleist svogunu aromatus biggrin.gif tai besimaudydama pasikvieciau sese, paklausiau ar uzuodzia ka nors... tai nesuprato apie ka as tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 12, 21:13)
clap.gif nereik nė poros dienu biggrin.gif nei kosmetologė, nei draugas svogūno neužuodė biggrin.gif


O suslapinus plaukus nebandei pauostyti? Gal irgi nesijaus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bri: 14 balandžio 2007 - 09:53
Sveikos mamytes,labai susidomejau sia tema,nes pati turiu sia problema.Turejau nuostabius,storus ir sveikus plaukus,o pagimdzius pradejo slinkti... verysad.gif isbandziau daug priemoniu,taciau nepadeda,dabar bandau plauku stiprinimo losjona 'placent',taciau abejoju ar ir tai pades.Gal yra kas nors efektyvaus?
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 04 14, 10:52)
O suslapinus plaukus nebandei pauostyti? Gal irgi nesijaus? g.gif

ir sušlapinus nesijaučia yess.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 15, 22:16)
ir sušlapinus nesijaučia yess.gif



pabandziau..., tai man jauciasi.
nezinau, gal ka ne taip darau, o gal cia nuo plauku priklauso.. schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 04 16, 09:53)
pabandziau..., tai man jauciasi.
nezinau, gal ka ne taip darau, o gal cia nuo plauku priklauso..  schmoll.gif verysad.gif

o kokie tavieji? mano sausi ir plaukai, ir oda. O nepamiršai su actu gerai nuskalaut?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 16, 10:11)
o kokie tavieji? mano sausi ir plaukai, ir oda. O nepamiršai su actu gerai nuskalaut?


mano tai ne sausi, i riebuma. Su actu skalavau, o kokiu tu santykiu su vandeniu emei? tepei tik saknis?
jauciasi man kvapas kai dregni, siaubas...
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 04 16, 11:17)
mano tai ne sausi, i riebuma. Su actu skalavau, o kokiu tu santykiu su vandeniu emei? tepei tik saknis?
jauciasi man kvapas kai dregni, siaubas...

''..jei plaukai labai riebūs, prieš plaunant šampūnu, perplauti garstyčių vandeniu( į šiltą vandenį įmerkti kelis garstyčių lapus ir palaikyti 2-3 minutes)..."O acto kokius 50g. į pusantro litro bambalį vandens, tai iš butelio patogu gerai nupilt visus plaukus, bet prieš plaunant šampūnu. Norėjau pasidžiaugti, jog po tos kaukės plaukai labai švelnųs ir spindintys liko, ir sulaukiau nemažai komplimentų blush2.gif
Atsakyti
Nusipirkau babuškos agafijos (ar kaip ten ji) žolių antpilą ir aliejų plaukams smile.gif Norėjau paklausti ar naudojat kas ir kas kiek laiko šias priemones tepat ant savo plaukučių? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos motereles, gal galit tiksliau parasyti kaip pasidarot is svogunu sultis 4u.gif , su kuom jas issispaudziat? Girdejau jau seniau, kad sis budas veiksmingas, taciau nedrystu bandyti unsure.gif . O plaukai jau nesuvaldomai slenka. Pogimdymo dalis isslinko, vartojau ir fitoval, bet nepadejo doh.gif , patys savaime nustojo. O dabar jau nezinau ka naudoti, nenoriu ilgai laukti kol savaime nustos, nes liksiu plika fear.gif
Atsakyti
svogūną tarkuoju per smulkesnę burokinę tarką, sukratau į plastmasinį tinklelį ir su šaukštu nuspaudžiu, užtrunku vos pora min. mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui uz atsakyma ir beje kiek laiko reikia visus plaukus itrynus laikyti, istrinkti pries plovima ar po? Jei po tai ar reikia poto balzamo? Gal galit tiksliau visa tai apibudinti, nes bijau primalt s... 4u.gif Is anksto aciu smile.gif
Atsakyti