Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Lenora @ 2007 04 05, 11:42)
O tas serumas prieš plovimą ar po?  smile.gif



Kaip man vaistinėje aiškino, tai po plovimo. Bet geriausiai jį nakčiai įtrinti į plaukus bei galvos odą ir palikti. thumbup.gif
Atsakyti
pasakysiu pigią ir super kaukę plaukam nuo slinkimo.tik pasitrlioti reikia.keli šaukštai pašildyto alyvuogių aliejaus ir biški citrinos sulčių, sumaišyti ir įtrinti šaknis.Laikyti visą dieną arba naktį.Man po gimdymo žiauriai slinko, tai ik ta kaukė ir išgelbėjo
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2007 04 11, 14:05)
Man po gimdymo žiauriai slinko, tai ik ta kaukė ir išgelbėjo


Kiek žinau, ir kaip patyriau pati (du kartus biggrin.gif ), po gimdymo plaukai slenka neišvengiamai, o paskui atauginėja masiškai, ar ką naudosi, ar nieko nedarysi. Aišku, kaukė netrukdo mirksiukas.gif
Atsakyti
man klaikiai slinko rudeni plaukai.paskum koki menesi buvo nustoje.paskum vel.nezinau tokiom bangom.naudojau visokius produktus.ale nezinau kas padejo.dabar tfu tfu jau lyg ir nustojo..tai nezinau kas kaltas.ar patys nusprende kad uztex ar vitaminai padejo.nes vitaminu tai geriau daug ir visokiu.daugiausia pantagor, cinka, gelezi. galva tryniau visokiais marmalais.labiausiai patiko himalaj tas kremukas ir sampunas.iki siol naudoju.nezinau.viliuos, kad vel slinkt neprades.nes visas plauku grozis velniop nuejo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos.As tai pasiskaicius forumieciu patarimu, naudoju svogunu sultis, aisku kvapelis ne koks.Bet stai jau praejo gal 3 savaites, ir ogi ziuriu, kad zymiai maziau beslenka plaukai, dar dabar patobulinau ta kauke,ir naudoju papildomai i tas svogunu sultis idedama kiausinio tryni.Na kol kas tik geryn viskas, bus matyt kaip bus toliau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 03 30, 21:11)
Siandien ryte pabandziau,su svoguno sultimis itrinti, viskas butu gerai, jei ne tas kvapelis po visa buta, vonia dar ir dabar "tebekvepia" biggrin.gif .Taciau ko nepadarysi, del grozio.Kazin po kiek proceduru galima tiketis efekto?

varčiau sena "Gunda" numeri ir radau perukų meistrės marijos Katilienės rekomenduojamą kaukę plaukams stiprinti.
Sumaišyti po arbatinį šaukštelį: svogūnų sulčių, medaus, kiaušinio trynio, alyvų(ricinos)aliejaus, retinolo acetato(vit. A aliejiniam pavidale, alijošiaus sulčių.
Daugiau šaknims tepliot, maišiukas, šilta skarutė,laikyt valandą.
KAD NELIKTU SVOGŪNŲ KVAPO, prieš plaunant šampūnu, perskalauti plaukus actu suminkštintu vandeniu.
Tai dabar sėdžiu išsiterliojus ir sekundes skaičiuoju, nemaniau, kad nuo svogūnų kvapo silpna gali pasidaryt, nes šiaip tai jų megėja esu doh.gif ir baiminuos,kad actas gali nepadėt, nes man po 3val.pasimatymas huh.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 12, 12:22)
varčiau sena "Gunda" numeri ir radau perukų meistrės marijos Katilienės rekomenduojamą kaukę plaukams stiprinti.
Sumaišyti po arbatinį šaukštelį: svogūnų sulčių, medaus, kiaušinio trynio, alyvų(ricinos)aliejaus, retinolo acetato(vit. A aliejiniam pavidale, alijošiaus sulčių.
Daugiau šaknims tepliot, maišiukas, šilta skarutė,laikyt valandą.
KAD NELIKTU SVOGŪNŲ KVAPO, prieš plaunant šampūnu, perskalauti plaukus actu suminkštintu vandeniu.
Tai dabar sėdžiu išsiterliojus ir sekundes skaičiuoju, nemaniau, kad nuo svogūnų kvapo silpna gali pasidaryt, nes šiaip tai jų megėja esu doh.gif ir baiminuos,kad actas gali nepadėt, nes man po 3val.pasimatymas huh.gif


Kaip su tuo kvapu? Ar padėjo actas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 04 12, 14:26)
Kaip su tuo kvapu? Ar padėjo actas? smile.gif


taip, man irgi idomu,ar nuima actas svoguno kvapa?Nes as tik su sampunu perplaunu.Ir kol yra sausi, tai kvapo lyg ir nera.
Atsakyti
Mergaites, klausykit, nusispirkau va db Dzintars aliejuka plaukam nuo slinkimo, kas kiek laiko ji dedat?
As tai galva plaunu mazdaug kas 2-3 dienas.. Tai ar ta aliejuka karta per savaite det, ar pries kiekviena plovima??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 12 balandžio 2007 - 12:56
QUOTE(Lenora @ 2007 04 12, 13:26)
Kaip su tuo kvapu? Ar padėjo actas? smile.gif

mastau.gif lyg ir taip unsure.gif paprašysiu, kad kas pauostytu, o tai pati nebesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 04 12, 13:24)
mastau.gif lyg ir taip unsure.gif paprašysiu, kad kas pauostytu, o tai pati nebesuprantu blush2.gif


Geras, parasyk dar po poros dienu ar jauciasi kvapas. Svogunu kauke labai gerai, nenaudoju vien del to kvapo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bri: 12 balandžio 2007 - 16:55
QUOTE(Bri @ 2007 04 12, 17:55)
Geras, parasyk dar po poros dienu ar jauciasi kvapas. Svogunu kauke labai gerai, nenaudoju vien del to kvapo..

clap.gif nereik nė poros dienu biggrin.gif nei kosmetologė, nei draugas svogūno neužuodė biggrin.gif
Atsakyti