Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Pradėjau naudoti NaturVital kaukę nuo plaulų slinkimo. Patinka. Plaukai švelnūs, lengvai šukuojami. Kaip su slinkimu bus, laikas parodys. Bet dabar esu patenkinta.
Draugė nusipirko tos pačios firmos kaukę dažytiems plaukams. Sakė, kad tai jos "...metų atradimas!.." thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(coco loco @ 2007 04 04, 15:28)
Pradėjau naudoti NaturVital kaukę nuo plaulų slinkimo. Patinka. Plaukai švelnūs, lengvai šukuojami. Kaip su slinkimu bus, laikas parodys. Bet dabar esu patenkinta.


būtinai išbandyk ir natur vital seruma mirksiukas.gif dar geresnis nei kaukė...
Atsakyti
Bandau skaityt kaip gelbėt savo plaukus.Žiūriu daug būdų žinot, šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 04 04, 16:33)
būtinai išbandyk ir natur vital seruma  mirksiukas.gif dar geresnis nei kaukė...


ir man reiks pabandyt, kol visai nenuplikau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 04 04, 10:23)
Ir man labai sausina plaukus tas šampūnas, tai bandau visokiais purškiamais kondicionieriais verstis ir plaukus susirišu, kad nesiveltų. Dabar nusipirkau Schwarckopf purškiamą, tai visai nieko.
Cutrin naudojau iš pradžių kiekvienam plovimui, sunaudojau 1 buteliuką šampūno ir 1 - serumo. Užteko gal mėnesiui... g.gif  Dabar nusipirkau antrą, tai naudoju tik kartą per savaitę - profilaktiškai, nes tik neseniai nustojo slinkti plaukai.


QUOTE(Lenora)
Ir man labai sausina plaukus tas šampūnas, tai bandau visokiais purškiamais kondicionieriais verstis ir plaukus susirišu, kad nesiveltų. Dabar nusipirkau Schwarckopf purškiamą, tai visai nieko.
Cutrin naudojau iš pradžių kiekvienam plovimui, sunaudojau 1 buteliuką šampūno ir 1 - serumo. Užteko gal mėnesiui...  Dabar nusipirkau antrą, tai naudoju tik kartą per savaitę - profilaktiškai, nes tik neseniai nustojo slinkti plaukai.


Viskas aišku, reiškia ne tik man vienai nuo to šampūno plaukai kaip stagarai. Ko gero, teks ir man griebtis purškiamo kondicionieriaus.

Miaška, o Tau per tą mėnesį Cutrin BIO naudojimo plaukai susitvarkė, ar dar ir prieš tai kažką bandei? Gal kokius vitaminus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 04 balandžio 2007 - 17:40
nu mergytes thumbup.gif prisiskaiciau
ziuriu kad man irgi reikia plaukus gelbeti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 04 03, 17:39)
sveikos merginos  smile.gif
man jau keleta menesiu ziauriai slenka plaukai, sunerimau is tiesu, nes rudeni kas buvo labai keista, praktiskai visai neslinkdavo , pora plaukeliu sepety likdavo po sukavimo, o dabar  doh.gif bute pilna plauku  verysad.gif
siandien nusipirkau Fitoval plus sampuno, tikiuosi nors kiek pades...


Sveikos ir man prasidejo beda su plaukais:(((
bet nuo rudens kaip pradejo slinkti tai kuokstais, visi namai pilni ir kanalizacija uzsikimso:(((
Nusipirkau Fitoval gal sakau pades:)
Bet manau tai mokslai savo padare:(
nervai nervai ir viskas iskarto matyti ant odos, plauku, nagu!!!!
tikiuosi, kad kai baigsis sis kosmaras viskas susitvarkys:)
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 04 04, 15:33)
būtinai išbandyk ir natur vital seruma  mirksiukas.gif dar geresnis nei kaukė...



O tas serumas prieš plovimą ar po? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 04 05, 11:42)
O tas serumas prieš plovimą ar po?  smile.gif


po plovimo ir nenuskalauti... net jei kasdien galvos neplauni, seruma imasažuoti kasdien geriausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 04 05, 14:06)
po plovimo ir nenuskalauti... net jei kasdien galvos neplauni, seruma imasažuoti kasdien geriausia  mirksiukas.gif


O kaip plaukai, po to įmasažavimo, ar ne riebaluoti būna?
Atsakyti
visiškai neriebaluoja plauko thumbup.gif aš tai kartais jo papilu per daug ant galvos, nors ten yra toks siauras antgalis, bet buna kai pdauginu blush2.gif ir nieko, plaukai labai normalus biggrin.gif
Atsakyti
as irgi permeciau temele..reikes ka nors isbandyti..o su kokiomis zolelemis negalima gelbeti plaukuciu? g.gif
Atsakyti