Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Ugnė @ 2007 03 23, 13:20)
Aciu, kad paaiskinai.O kazin ar tas serumas svogunu, ta pati efekta duoda, ar silpniau veikia?Ir dar, o palaikius puse valandos,apsigaubus ranksluosciu,po to isskalauti galva reikia?

aš tai nesu bandžiusi serumo su svogūnais g.gif bet galvoju, kad jeigu jau naudoti svogūnus, tai tikrus rolleyes.gif po visos procedūros pati pamatysi, kad galva plauti reikia ir būtinai su šampūnu, nes kitaip svogūnų gabaliukai plaukuose matysis biggrin.gif ai, ir dar, sutarkavus svogūna (čia baisiausia dalis) reikia su kokia marle tuos tirščius nusunkti ir lieka tas puikusis skystis blink.gif
Atsakyti
Jeigu skrandis nepriima gelezies tabletemis, galima naudoti geriama gelezi. O aplamai, tai gelezi ornanizmui sunku pasisavinti, nes tai sunkusis metalas. Man geriama gelezis pilnai atstate hemoglobina.
Atsakyti
Siand pirkau ivairiu aliejuku plaukams patepliot, ir man dave toki lankstinuka apie visus aliejus, ir ten yra parasyta, kad graikiniu riesutu aliejus yra gera priemone nuo plauku slinkimo ax.gif Reiks pabandyt nusipirkt ji. Gal kuri jau esat bandzius su juo tepti plaukus, gal zinot ar tikrai padeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 23, 16:43)
aš tai nesu bandžiusi serumo su svogūnais  g.gif  bet galvoju, kad jeigu jau naudoti svogūnus, tai tikrus  rolleyes.gif  po visos procedūros pati pamatysi, kad galva plauti reikia ir būtinai su šampūnu, nes kitaip svogūnų gabaliukai plaukuose matysis  biggrin.gif  ai, ir dar, sutarkavus svogūna (čia baisiausia dalis) reikia su kokia marle tuos tirščius nusunkti ir lieka tas puikusis skystis  blink.gif


Siandien ryte pabandziau,su svoguno sultimis itrinti, viskas butu gerai, jei ne tas kvapelis po visa buta, vonia dar ir dabar "tebekvepia" biggrin.gif .Taciau ko nepadarysi, del grozio.Kazin po kiek proceduru galima tiketis efekto?
Atsakyti
ech, jo, man irgi plaukai gal kokius 4 metus slinko! schmoll.gif dabar gal koks tik penktadalis-ketvirtadalis pradines kasos liko doh.gif schmoll.gif Kas kvailiausia, net ir pries slinkima as, kvaisa, plauku savo nevertinau ir maniau, kad *ploni*, mat tokia drauge turejo siek tiek storesnius lotuliukas.gif Va va, nevertinau, praradau, tai dabar jau mielai anuos susigrazinciau ir, atrodo, nieko daugiau nebenoreciau... lotuliukas.gif
O siaip tai ko tik nebandziau, taciau plaukai slinko kaip slinke. Jau net buvau pas endokrinologa, galvojau, gal cia del to slenka, taciau nieks nepadejo, jokios priezasties nerado. Kaip tas daktaras pasake: jei jau genetiskai lemta plaukams isslinkt, tai jie ir isslinks, daryk nedares ka nori... doh.gif
Dabar jau gal puse metu kaip pasukavus nebematau storiausio plauku sluoksnio thumbup.gif Atrodo, pagaliau slinkimas baiges ir pagaliau (o laime!) apsistosiu ties dabartinio storumo kasa! thumbup.gif Asiku, anokia ten kasa - tik kazkokia bizele... tongue.gif Tikiuosi, kad gal is to uzmojo nustojus slinktti plaukams ji dar pastores?... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LapėSnapė @ 2007 03 31, 02:39)
Dabar jau gal puse metu kaip pasukavus nebematau storiausio plauku sluoksnio thumbup.gif Atrodo, pagaliau slinkimas baiges ir pagaliau (o laime!) apsistosiu ties dabartinio storumo kasa! thumbup.gif Asiku, anokia ten kasa - tik kazkokia bizele... tongue.gif Tikiuosi, kad gal is to uzmojo nustojus slinktti plaukams ji dar pastores?... blush2.gif  ax.gif

O tai tavo plaukučiai savaime nustojo slinkti? Aš taip pat imuosi ivairių priemonių nuo slinkimo , ir iš vidaus, ir ant pačių plaukų, tačiau plaukai jau apie pusmetį slenka doh.gif . Gal per daug teplioju plaukus įvairiomis priemonėmis, norisi, kad plaukai atrodytų tvarkingai. Dabar stengiuosi naudoti natūralius šampūnus, kondicionierius ir t.t. smile.gif
Atsakyti
as tai naudoju Plantur 39 sampuna ir tonika, vaistinese parduodamas (jeigu nera tuo metu, jos visada gali uzsakyti, tik reikia paprasyti, nekarta uzsakinejau, jokiu problemu)

tai sitas sampunas ir tonikas tai specialiai nuo plauku slinkimo, su phyto kofeino kompleksu. Kava geriam, tai gal ir plaukam gerai??Tas kofeinas kazkaip aktyvuoja plauku saknis, tai jos ilgiau plauka augina, ir veliau plaukas iskrenta.
Dar tik 2 men naudoju, bet rezultatai matosi, slinkimas sustojo, ir plaukai tokie puresni pasidare, neprilimpa prie galvos, tai iskarto ju daugiau atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
man jau keleta menesiu ziauriai slenka plaukai, sunerimau is tiesu, nes rudeni kas buvo labai keista, praktiskai visai neslinkdavo , pora plaukeliu sepety likdavo po sukavimo, o dabar doh.gif bute pilna plauku verysad.gif
siandien nusipirkau Fitoval plus sampuno, tikiuosi nors kiek pades...
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 03 30, 21:11)
Siandien ryte pabandziau,su svoguno sultimis itrinti, viskas butu gerai, jei ne tas kvapelis po visa buta, vonia dar ir dabar "tebekvepia" biggrin.gif .Taciau ko nepadarysi, del grozio.Kazin po kiek proceduru galima tiketis efekto?


mama man visada sako, kad reikia pora savaičių po tris kartus patrinti, o po to kartą per savaitę kurį laiką. mirksiukas.gif
man efektas jaučiasi jau po pirmo karto, o dar po kelių beveik išvis sustoja.


QUOTE(pakalnutėL @ 2007 04 03, 16:39)
sveikos merginos  smile.gif
man jau keleta menesiu ziauriai slenka plaukai, sunerimau is tiesu, nes rudeni kas buvo labai keista, praktiskai visai neslinkdavo , pora plaukeliu sepety likdavo po sukavimo, o dabar  doh.gif bute pilna plauku  verysad.gif
siandien nusipirkau Fitoval plus sampuno, tikiuosi nors kiek pades...


man tai fitovalis išvis nepadejo schmoll.gif nors mama ji kartais naudoja, bet ir ji sake, kad reikia naudoti ilgai ir kantriai doh.gif per tiek laiko visi plaukai gali iškristi blink.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Pas mane irgi ta pati bėda... Pradėjau naudoti cutrin BIO+ šampūną ir serumą nuo plaukų slinkimo. Paskaičiau čia, žiūriu, kad visos labai giria. Bet aš kai išplaunu plaukus, man jie pasidaro kažkokie šiurkštūs,vos ne kaip arklio uodega. O kirpėja sakė, kad naudojant šį šampūną ir serumą negalima naudoti jokio kondicionieriaus. Tai bijau, kad jie man dar galiausiai ir nenušiurtų.Gal be reikalo baiminuosi?
O gal kas žinote kiek maždaug užtenka to serumo buteliuko? Ir kiek laiko šias priemones(ir šampūną ir serumą) galima naudoti?
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 04 03, 22:29)
Pradėjau naudoti cutrin BIO+ šampūną ir serumą nuo plaukų slinkimo. Paskaičiau čia, žiūriu, kad visos labai giria. Bet aš kai išplaunu plaukus, man jie pasidaro kažkokie šiurkštūs,vos ne kaip arklio uodega...


Ir man labai sausina plaukus tas šampūnas, tai bandau visokiais purškiamais kondicionieriais verstis ir plaukus susirišu, kad nesiveltų. Dabar nusipirkau Schwarckopf purškiamą, tai visai nieko.
Cutrin naudojau iš pradžių kiekvienam plovimui, sunaudojau 1 buteliuką šampūno ir 1 - serumo. Užteko gal mėnesiui... g.gif Dabar nusipirkau antrą, tai naudoju tik kartą per savaitę - profilaktiškai, nes tik neseniai nustojo slinkti plaukai.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 04 03, 22:29)
išplaunu plaukus, man jie pasidaro kažkokie šiurkštūs,vos ne kaip arklio uodega. O kirpėja sakė, kad naudojant šį šampūną ir serumą negalima naudoti jokio kondicionieriaus. Tai bijau, kad jie man dar galiausiai ir nenušiurtų.Gal be reikalo baiminuosi?


Man nuo to šampūno plaukai kaip stagarai darėsi. Aš kondicionierių po plovimo naudojau, nes bijojau, kad visai nušiurs. Šampūno daugiau nepirkau, o serumas tai labai patiko ir tiko mano plaukams. Geru žodžiu jį miniu, nes tikrai sustabdė plaukų slinkimą ir pradėjo nauji plaukai dygti biggrin.gif
Atsakyti