Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(henika @ 2007 03 21, 15:01)
man irgi per metus du kartus prasideda masiškas plaukų slinkimas  verysad.gif  tai beveik nuolat naudoju natur vital seruma nuo slinkimo, arba kai jau ateina tas baisusis sezonas - su svogūnų sultimis trinu, kvapas nekoks tik tuomet kai plaukai šlapi. bet akimirksniu sustoja slinkti ir kuri laika viskas tvarkoje.
o neseniai atradau, kad labai veiksmingai veikia geležies tabletes - po savaitės vartojimo plauku slinkimo problema išnyko  lotuliukas.gif


Kokią geležį konkrečiai naudoji?
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 21, 15:01)
man irgi per metus du kartus prasideda masiškas plaukų slinkimas  verysad.gif  tai beveik nuolat naudoju natur vital seruma nuo slinkimo, arba kai jau ateina tas baisusis sezonas - su svogūnų sultimis trinu, kvapas nekoks tik tuomet kai plaukai šlapi. bet akimirksniu sustoja slinkti ir kuri laika viskas tvarkoje.
o neseniai atradau, kad labai veiksmingai veikia geležies tabletes - po savaitės vartojimo plauku slinkimo problema išnyko  lotuliukas.gif

Bet Jūs su tom geležies tabletėm būkit atsargi. Nuo jų gali rimtesnių problemų atsirasti negu slenkantys plaukai. Būtinai su gydytoja pasitarkit.
Jei jums padeda ir nekenkia, tuomet šaunu 4u.gif
Atsakyti
Betgi - jeigu padeda gelezies tabletes, vadinasi turite jos nepakankamuma, o gal ir mazakraujyste, lygiai taip pat, jeigu padeda kontraceptikai, yra hormoniniu sutrikimu..
Cia tas pats, kas sakyti - buvo gripas, tai vartojau antibiotikus - atradau, kad padejo..
Atsakyti
QUOTE(Amobuffone @ 2007 03 21, 15:21)
Bet Jūs su tom geležies tabletėm būkit atsargi. Nuo jų gali rimtesnių problemų atsirasti negu slenkantys plaukai. Būtinai su gydytoja pasitarkit.
Jei jums padeda ir nekenkia, tuomet šaunu 4u.gif


žinau, kad geležies padauginti negalima blush2.gif . bet ar man jos reikia nusprendžiu taip: ištrinu pora kartu su svogūnu sultimis (svogūnuose gi daug geležies) jei kuriam laikui pristabdo, reiškia būtent jos ir truksta g.gif bet jau kol kas mano logika cia pasitvirtino. jei svogūnu sultys nepadeda (o taip irgi kartais buna)- naudoju toliau tik natur vital seruma. jo kitokios veikliosios medžiagos, bet irgi nerealus dalykas.
dažniausiai man padeda viena iš šių priemonių biggrin.gif

o naudojau ferrofolgama, jeigu kažko nemaišau.
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 22, 08:34)
jei svogūnu sultys nepadeda (o taip irgi kartais buna)- naudoju toliau tik natur vital seruma. jo kitokios veikliosios medžiagos, bet irgi nerealus dalykas.


Kur jo ieskot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciotki: 22 kovo 2007 - 09:17
QUOTE(henika @ 2007 03 22, 10:34)
žinau, kad geležies padauginti negalima  blush2.gif . bet ar man jos reikia nusprendžiu taip: ištrinu pora kartu su svogūnu sultimis (svogūnuose gi daug geležies) jei kuriam laikui pristabdo, reiškia būtent jos ir truksta  g.gif  bet jau kol kas mano logika cia pasitvirtino. jei svogūnu sultys nepadeda (o taip irgi kartais buna)- naudoju toliau tik natur vital seruma. jo kitokios veikliosios medžiagos, bet irgi nerealus dalykas.
dažniausiai man padeda viena iš šių priemonių  biggrin.gif 

o naudojau ferrofolgama, jeigu kažko nemaišau.


O tas svoguno kvapas ilgai islieka, po istrynimo? O serumo kokia kaina, ir kur juo prekiaujama?
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 03 22, 11:15)
O tas svoguno kvapas ilgai islieka, po istrynimo? 


LABAI ilgam wacko.gif Bent jau man taip buvo, plauk kiek nori, o plaukai sudreksta kad ir nuo lietaus, ir pasklinda aplink tas "mielas" svogunu kvapas, siaubas kazkoks blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 22 kovo 2007 - 15:08
QUOTE(Shalimar @ 2007 03 22, 16:07)
LABAI ilgam wacko.gif Bent jau man taip buvo, plauk kiek nori, o plaukai sudreksta kad ir nuo lietaus, ir pasklinda aplink tas "mielas" svogunu kvapas, siaubas kazkoks blink.gif  doh.gif

galima naudot ne pačius svogūnus, o serumą su svogūnais, tada nesmirda biggrin.gif
Atsakyti
ir as geriau gelezies vitaminus, galvojau gal nuo gelezies trukumo plaukai slenka, tai zodziu isgerdavau vitamina ir uz 10 minuciu mane pykint pradedavo, bet kazkaip nekreipiau demesio, toliau geriau, bet kaip viena karta isgeriau darbe tablete ir apsivemiau tada supradau kad cia nuo ju , bet isgeriau gal tik kokiu 10 tableciu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 03 22, 12:15)
O tas svoguno kvapas ilgai islieka, po istrynimo?  O serumo kokia kaina, ir kur juo prekiaujama?

iš tikro svogūnu kvapo nesijaučia, kai plaukai sausi, bet jeigu lyja - skėti geriau turėti biggrin.gif nes sudrėkus plaukams tai šleifas kvapo stiprokas atsiranda doh.gif bet ko nepadarysi, kad išspręst tokią problemą rolleyes.gif tik jokiu budu negalima trinti su grynomis tarkuoto svogūno sultimis - būtina prskiesti su labai nedideliu kiekio vandens - o tada įtrynus, puse valandos su rankšluoščiu ant galvos ir puikiuoju kvapu pabūti lotuliukas.gif
o serumas kainuoja apie 40 lt ir daugelyje vaistiniu ir kosmetikos parduotuviu, mėlynos spalvos hair loss serija. tai aš ji kaskart po plovimo naudoju, o jei slenka smarkiau, tai kiekviena vakara.
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 23, 09:26)
ir as geriau gelezies vitaminus, galvojau gal nuo gelezies trukumo plaukai slenka, tai zodziu isgerdavau vitamina ir uz 10 minuciu mane pykint pradedavo, bet kazkaip nekreipiau demesio, toliau geriau, bet kaip viena karta isgeriau darbe tablete ir apsivemiau tada supradau kad cia nuo ju , bet isgeriau gal tik kokiu 10 tableciu...  blush2.gif

o gal tu ant tuščio skrandžio jas gėrei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 23, 10:48)
iš tikro svogūnu kvapo nesijaučia, kai plaukai sausi, bet jeigu lyja - skėti geriau turėti  biggrin.gif  nes sudrėkus plaukams tai šleifas kvapo stiprokas atsiranda  doh.gif bet ko nepadarysi, kad išspręst tokią problemą  rolleyes.gif tik jokiu budu negalima trinti su grynomis tarkuoto svogūno sultimis - būtina prskiesti su labai nedideliu kiekio vandens - o tada įtrynus, puse valandos su rankšluoščiu ant galvos ir puikiuoju kvapu pabūti  lotuliukas.gif 
o serumas kainuoja apie 40 lt ir daugelyje vaistiniu ir kosmetikos parduotuviu, mėlynos spalvos hair loss serija. tai aš ji kaskart po plovimo naudoju, o jei slenka smarkiau, tai kiekviena vakara.
Papildyta:

o gal tu ant tuščio skrandžio jas gėrei?  g.gif


Aciu, kad paaiskinai.O kazin ar tas serumas svogunu, ta pati efekta duoda, ar silpniau veikia?Ir dar, o palaikius puse valandos,apsigaubus ranksluosciu,po to isskalauti galva reikia?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 03 20, 12:46)
Esu kažkada tikrinusi, mačiau savo plaukus ir galvos odą per tą didinantį aparatą - vaizdzialis nebuvo patrauklus, visa galvos oda lyg klijais padengta, nors plauta prieš kelias valandas. Tada konsultantė patarė panaudoti ampulę riebiai galvos odai, kad pasišalintų visos tos apnašos, per kurias ir veikliosios medžiagos plaukų nepasiekia. Tą kartą tikrai padėjo visos rekomenduotos priemonės, nustojo slinkti plaukai, niežėti galvos oda. Tik paskui jau tų konsultacijų nebebuvo, bent jau Operos vaistinėje, kur buvau pirmus kartus.

Ačiū už telefoną, paskambinsiu 4u.gif


Nieko sau...Na mano plaukai ir galvos oda tokio vaizdo man nepadovanojo.
Gerai kad tau padejo O"Rising. Isivaizduoju kad tikriausiai kai pamatei savo plaukuciu tai pergavinai...
Atsakyti