Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

As nemazai geru atsiliepimu esu girdejusi apie Loreal Professional priemones, kurias galima isigyti tik salonuose, pavyzdziui Kerastase ampuoles. Pati nenaudojau, dabar naudoju siek tiek stipresni tirpala: rogaine.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 03 15, 15:01)
O kur įsigyji O'Rising? Gal kur pigiau yra... g.gif  Aš ilgokai naudojau ir šampūną, ir ampules - labai patiko, gal vėl laikas panaudot biggrin.gif


Miaska smile.gif
Patikrink savo plaukucius. As kaip ir zadejau suzinojau kad tikrina nemokamai. Tik reikia paskambinti ir suzinoti kurioj vaistineje bus. Ir kad nepagalvotum kad as susijusi su reklama,iskart sakau - nieko nepirk.Tiesiog kol yra galemybe - patikrink.Zinosi ka daryti tau toliau.

852498311
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2007 03 19, 23:12)
Miaska  smile.gif
Patikrink savo plaukucius. As kaip ir zadejau suzinojau kad tikrina nemokamai. Tik reikia paskambinti ir suzinoti kurioj vaistineje bus. Ir kad nepagalvotum kad as susijusi su reklama,iskart sakau - nieko nepirk.Tiesiog kol yra galemybe - patikrink.Zinosi ka daryti tau toliau.

852498311


Esu kažkada tikrinusi, mačiau savo plaukus ir galvos odą per tą didinantį aparatą - vaizdzialis nebuvo patrauklus, visa galvos oda lyg klijais padengta, nors plauta prieš kelias valandas. Tada konsultantė patarė panaudoti ampulę riebiai galvos odai, kad pasišalintų visos tos apnašos, per kurias ir veikliosios medžiagos plaukų nepasiekia. Tą kartą tikrai padėjo visos rekomenduotos priemonės, nustojo slinkti plaukai, niežėti galvos oda. Tik paskui jau tų konsultacijų nebebuvo, bent jau Operos vaistinėje, kur buvau pirmus kartus.

Ačiū už telefoną, paskambinsiu 4u.gif
Atsakyti
kai man baisiai slinko plaukai po ilgų stresų labai padejo vitaminai Perfektil, po poros menesiu jau galejau normaliai šukuotis, nebijodama, kad visi plaukai ten ir pasiliks... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
pasakysiu tik tiek- turėjau ilgus gražius plaukus, o kai pradėjo slinkti tai išgelbėjo tik vienintelis dalykas hormoninės tabletės, tiesa jau mažai ką buvo gelbėt verysad.gif , jokie vitaminai odos gydytojai šampūnai ampulės ir tt nepadėjo. Čia buvo prieš gerą 10 metelių cool.gif .
Atsakyti
katiliuk, kokios hormonines tabletes, t.y. kontraceptikai, ar kitokie hormonai?..
Atsakyti
Man tai labai padejo VICHY sampunas slenkantiems plaukams, kai po gimdymo ziauriai slinko.. ohmy.gif
Galvojau kad 3 plaukai liks ant galvos.. lens.gif
Atsakyti
Man nuo slinkimo padėjo Fitoval šampūnas, bet apie jų vitaminus tai geriau patylėsiu. Dar geras dalykas bess firmos ampulės plaukams su svogūnų ekstraktu, vis karts nuo karto jas panaudoju. Man jos ne tik nuo slinkimo, bet ir nuo riebalavimosi, ir pleiskanų padeda.
Atsakyti
QUOTE(Amobuffone @ 2007 03 21, 11:46)
Man nuo slinkimo padėjo Fitoval šampūnas, bet apie jų vitaminus tai geriau patylėsiu. Dar geras dalykas bess firmos ampulės plaukams su svogūnų ekstraktu, vis karts nuo karto jas panaudoju. Man jos ne tik nuo slinkimo, bet ir nuo riebalavimosi, ir pleiskanų padeda.



Kas per ampulės? Kur yra pirkti? Kiek kainuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 03 21, 12:05)
Kas per ampulės? Kur yra pirkti? Kiek kainuoja? smile.gif

tas ampulytes pirkau pas kirpėją, bet ji sakė, kad kaune kažkur perka. Viena ampulytė lyg 4 litus kainuoja. Man jos užtenka 2 kartams (gal, kad maža galva lotuliukas.gif ) Gerai, kad tas serumas, kad ir su svogūnais, bet neturi jokios smarvės. jei labiau domins, galėsiu kirpėjos paklaust, kur ji perka ( nes ji visai į verslininkę nepanaši ir visus savo "taškus" išduoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 03 20, 21:00)
katiliuk, kokios hormonines tabletes, t.y. kontraceptikai, ar kitokie hormonai?..

gėriau kontraceptines, nors buvau tada gal kokių 15-16 doh.gif
Atsakyti
man irgi per metus du kartus prasideda masiškas plaukų slinkimas verysad.gif tai beveik nuolat naudoju natur vital seruma nuo slinkimo, arba kai jau ateina tas baisusis sezonas - su svogūnų sultimis trinu, kvapas nekoks tik tuomet kai plaukai šlapi. bet akimirksniu sustoja slinkti ir kuri laika viskas tvarkoje.
o neseniai atradau, kad labai veiksmingai veikia geležies tabletes - po savaitės vartojimo plauku slinkimo problema išnyko lotuliukas.gif
Atsakyti