Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(GUOSTE @ 2007 03 11, 09:40)
o kas cia per PANTOGAR, vitaminai ? g.gif


Jei domina pasiskaityk yra apie juos sukurta tema 4u.gif As galiu pasakyti kam jie man thumbup.gif pilna galva ataugusių plaukučių, tik kaina truputi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta21 @ 2007 03 13, 00:20)
sveikos 4u.gif
man irgi ziauriai slenka plaukai...sesuo turejo ta problema, bet jai kazkas patare zibala naudot kosmetini, tai 2 savaites ir plaikai nebeslenka...as ir to zibalo uzsimaniau, bet niekur nerandu pirk(sesuo pirko Droge), vaikstau i Drogus daznai pazet ar yra ar ne, bet sako kad nebeveza kazkodel... verysad.gif ir eurokoj ner  verysad.gif gal kas zinot kur jo gaut? unsure.gif


man atrodo, kad kosmetinio zibalo yra vaistineje ax.gif
Atsakyti
o tikras zibalas netinka? g.gif kuom kosmetinis skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 03 13, 13:29)
o tikras zibalas netinka? g.gif  kuom kosmetinis skiriasi?


NA NET NEZINAU, BIJAU KA IR PATARTI g.gif
Atsakyti
Miaška, taip, butent Rene Furterer smile.gif
gal kas bande?
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2007 03 13, 12:36)
NA NET NEZINAU, BIJAU KA IR PATARTI g.gif

na bet juk anksciau ypatingai kaimuose skalaudavo galva vandeniu su slakeliu tikro zibalo. mano drauges mama ir kai jauna buvo taip dare tai jos plaukai veslus grazus
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 13, 17:28)
Miaška, taip, butent Rene Furterer  smile.gif
gal kas bande?


As bandziau pries naudojant O'Rising kosmetika. Irgi gal neblogas, bet nzn. Mano gydytojas pasake kad "Rene Furterer" labai panasus su " O'Rising", tik "O'Rising" turi truputi patobulinta ir trupuciuka efektivesniu savybiu. O man tas "trupuciuka" labai padejo.
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 13, 16:28)
Miaška, taip, butent Rene Furterer  smile.gif
gal kas bande?


Taigis bandžiau. Pirkau tonizuojantį šampūną - tokioje skaidrioje tūbelėje, šampūnas irgi skaidrus, ir dar tokios žalios granulės jame. Patiko: skalsus, ilgai naudojau, gerai išplauna, plaukai malonūs po jo. Nuo slinkimo, deja, nepadėjo. Dar pirkau kaukę su taukmedžio sviestu, tai labai padėjo sausiems plaukams, jau po pirmo naudojimo chemijos nualinti plaukai atgavo žvilgesį.
Atsakyti
O man irgi tik O'Rising ...
Zinau kad visi tie L'oreal , Wella ir kiti gali padeti tik kaip silikonas apgaubiant plauka. Jie atrodo po iskart gerai - bet problemos lieka ir tai nera gerai.
Is savo patirties sakau kad O'Rising gydo ir rupinasi plauko struktura. Esu O'Rising fanate jau ilga laika ir vyrui laaabai patinka "ikysti" savo nosi i mano plaukus.Pats perka man ta kosmetika. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2007 03 15, 11:33)
Is savo patirties sakau kad O'Rising gydo ir rupinasi plauko struktura. Esu O'Rising fanate jau ilga laika ir vyrui laaabai patinka "ikysti" savo nosi i mano plaukus.Pats perka man ta kosmetika.  bigsmile.gif


O kur įsigyji O'Rising? Gal kur pigiau yra... g.gif Aš ilgokai naudojau ir šampūną, ir ampules - labai patiko, gal vėl laikas panaudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 03 13, 12:29)
o tikras zibalas netinka? g.gif  kuom kosmetinis skiriasi?

tinka tinka, bet jo kvapas schmoll.gif į litra reikia tik 1 laselio. na bet as noriu kosmetinio...kosmetinis neturi tokio kvapo bjauraus... mirksiukas.gif o daugiau kuom skiriasi tai nezinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 03 15, 14:01)
O kur įsigyji O'Rising? Gal kur pigiau yra... g.gif  Aš ilgokai naudojau ir šampūną, ir ampules - labai patiko, gal vėl laikas panaudot biggrin.gif

As perkau galiukams "Bomond" salone,bet pastebejau kad SARMOJe (Akropoli) yra daug pigiau. Dar "Eurovaisteneje" paziurek,manau ten irgi bus. O kad kosmetika gydo ir maitina plaukus tai thumbup.gif

Nera ko lyginti su reklaminiais.Zado kad plaukai bus sveiki nuo Pantene,o istikruju vien chemijos prideda.Melas. verysad.gif

Norint tureti grazius plaukus,reikia rupintis ju sveikata.O tai reiskia isrinkti gydomaji sau kosmetika. Labai buciau dekinga jeigu pasakitumete kokios ampules nauduojate?
Ju ten yra labai daug. 4u.gif
Atsakyti