Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Merginos geriancios PANTOGAR, ar jums nuo jo nebuvo jokio salutinio poveikio?
as ji geriu 2 savaites, man kazkaip galva skauda kasdien pastebejau, silpna, irzlumas kazkoks atsirado... g.gif gal ne nuo vitaminu, nes parayta kad jokio salutinio poveikio nepatebeta...bet butent visa tai atsirado neseniai, todel pagalvojau ar ne nuo ju ? taip tikejausi kad jie man pagelbes ir se tau unsure.gif
Atsakyti
geriu virs 3men tokiu dalyku tikrai nepastebejau.gal gripas puola ar siaip sutapimas
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 11, 00:43)
Merginos geriancios PANTOGAR, ar jums nuo jo nebuvo jokio salutinio poveikio?
as ji geriu 2 savaites, man kazkaip galva skauda kasdien pastebejau, silpna, irzlumas kazkoks atsirado...  g.gif  gal ne nuo vitaminu, nes parayta kad jokio salutinio poveikio nepatebeta...bet butent visa tai atsirado neseniai, todel pagalvojau ar ne nuo ju ? taip tikejausi kad jie man pagelbes ir se tau  unsure.gif


o kas cia per PANTOGAR, vitaminai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2007 03 10, 14:21)
carotino kompleksas tai cia vaistineje, ane g.gif

Ne
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 11, 00:43)
Merginos geriancios PANTOGAR, ar jums nuo jo nebuvo jokio salutinio poveikio?
as ji geriu 2 savaites, man kazkaip galva skauda kasdien pastebejau, silpna, irzlumas kazkoks atsirado...  g.gif  gal ne nuo vitaminu, nes parayta kad jokio salutinio poveikio nepatebeta...bet butent visa tai atsirado neseniai, todel pagalvojau ar ne nuo ju ? taip tikejausi kad jie man pagelbes ir se tau  unsure.gif


Geriu trečia pakuotę thumbup.gif tikrai tokių nusiskundimų neturiu rolleyes.gif
Atsakyti
prisipirkau ir aš čemeryčių vandens, biggrin.gif Galvoju, reikes plaukus gaivinti, kol dar yra ka...Skaitau anotacija:"žindymo laikotarpiu vartoti draudžiama..." doh.gif
Ar kuri nors naudojote čemeryčiu vandenį žindymoi laikotarpiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 11, 11:12)


o kur tada ax.gif
Papildyta:
QUOTE(baste @ 2007 03 11, 16:49)
Geriu trečia pakuotę  thumbup.gif tikrai tokių nusiskundimų neturiu  rolleyes.gif


o cia vitaminai? blush2.gif
Atsakyti
ne manes klause bet atsakysiu. taip PANTOGAR yra vitaminai plaukams
Atsakyti
Guoste, PANTOGAR yra kaip ir sake Rasyte vitaminai plaukams, ir nagams stiprinti. Jis daro naudinga poveiki ivairiu rusiu difuziniam plauku slinkimui. Gerina saknu bukle, didina plauko atsparuma, mazina slinkima...taip parasyta informaciniame vaisto lapelyje 4u.gif

siandien buvai vaistinej, sakiau kad ar gali but salutinis poveikis nuo siu vitaminu, pasake kad taip... unsure.gif gali skaudet galva arba skrandi... man skauda galva, reiskia jie man netinka cray.gif cray.gif darysiu pertrauka, paskui vel pradesiu gert, jej atsiras vel galvos skausmas, mesiu si brudna reikala verysad.gif
kaip gaila, o taip tikejausi ....
dar vaistininke man pasakojo apie kazkoki seruma ir ampoles, pavadinimo nepamenu doh.gif jie zalioje pakuoteje, bet ne Rising firmos. tai ji sake atseit labai geri, o serumas padeda net esant genetiniam plikimui!!! tai sake moteris atejo po gimdymo net plikes ant galvojs buvo, naudojo si seruma ir ataugo visi plaukai... g.gif ampoles po 9 lt viena. srrumas lyg brangesnis siek tiek.ir dar sake kad reikia butinai kursa padaryti, cia yra 3 menesiai, kitaip poveikio nebus.
gal kuri zinot apie ka as cia klabu, gal bendet??? uzsuksiu kada i vaistine pavadinima paziuret blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 12, 18:35)
dar vaistininke man pasakojo apie kazkoki seruma ir ampoles, pavadinimo nepamenu  doh.gif  jie zalioje pakuoteje, bet ne Rising firmos. tai ji sake atseit labai geri, o serumas padeda net esant genetiniam plikimui!!!


Gal čia kalbi apie Rene Furterer priemones? Kažkada ir man jas labai gyrė, tik brangokos pasirodė, tąsyk įsigijau tik šampūną ir kaukę.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
man irgi ziauriai slenka plaukai...sesuo turejo ta problema, bet jai kazkas patare zibala naudot kosmetini, tai 2 savaites ir plaikai nebeslenka...as ir to zibalo uzsimaniau, bet niekur nerandu pirk(sesuo pirko Droge), vaikstau i Drogus daznai pazet ar yra ar ne, bet sako kad nebeveza kazkodel... verysad.gif ir eurokoj ner verysad.gif gal kas zinot kur jo gaut? unsure.gif
Atsakyti
gal eurovaistinei paziurek
Atsakyti