Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

baltymai ir yra proteinai. Jie yra pagrindinė statybinė audinių medžiaga. Baltymų yra raumenyse, odoje, plaukuose<...>Baltymai yra ir pagrindinė hormonų ir fermentų sudėtinė dalis.
..>baltymai sudaryti iš aminorūgščių. Žmogaus organizme jų yra 22. 14 iš jųžmogaus organizmasgali sintetinti pats<...
Turtingi baltymais produktai yra kiaušiniai, mėsa, pieno produktai, žuvis, riešutai ir t.t.

asmeniškai man tai carotino kompleksas l.padėjo.
Atsakyti
Daug vitaminu yra produktuose, bet neisivaizduoju kokiais kiekiais ju reiktu suvalgyti, kad gauti reikiama paros norma. Jau geriau vartoti vitaminus (naturalius zinoma), ir organizmas tikrai sustipres, o tuo paciu ir plaukai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 03 05, 09:26)
Daug vitaminu yra produktuose, bet neisivaizduoju kokiais kiekiais ju reiktu suvalgyti, kad gauti reikiama paros norma. Jau geriau vartoti vitaminus (naturalius zinoma), ir organizmas tikrai sustipres, o tuo paciu ir plaukai!  thumbup.gif

prieš kažkie metų teko skaitinėt kiek ko turi suvalgyt besilaukianti mamytė, kad gautum tokių ir tokių vit., miner., baltymų ir riebalų rekomenduotinas normas dienai. Pamenu tik savo reakciją ir komentarą, jog mane gimdyt teks su sunkvežimiu vežt tada blink.gif
Aš tik už natūralius papildus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 05, 09:43)
prieš kažkie metų teko skaitinėt kiek ko turi suvalgyt besilaukianti mamytė, kad gautum tokių ir tokių vit., miner., baltymų ir riebalų rekomenduotinas normas dienai. Pamenu tik savo reakciją ir komentarą, jog mane gimdyt teks su sunkvežimiu vežt tada blink.gif
Aš tik už natūralius papildus mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
IDOMU TIK AR NUO TU BALTYMU,mases nepriaugtum?
Atsakyti
Buvau vakar pas endokrinologa. Jis sake, kad del padidejusio testosterono neturetu slinkti plaukai, o turetu buti padidejes plaukuotumas.. Greiciau kad skydliauke yra nepakankamai apgydyta, del to viskas ir tesiasi.. Anxtesne gydytoja rezultatus pripazino kaip esancius normoje, o pagal ji, jei turetu dar geresni.. ir suprask cia.
Atsakyti
man irgi buna ,kad slenka plaukai.tai pirma pagalba-vitaminai.buvo,kad slinko ziauriai. schmoll.gif tai niekas nepadejo,ko as tik nebandziau ir sampunu,ir balzamu,kaukiu,ir nieko gero.tai kirpejai pasakiau,kad ziauriai slenka.ji sako:pirmiausia reik susitvarkyt su nervu sistema,ir su krauju,o paskui tik megint sampunus,kaukes.kitaip niekas nepades. unsure.gif
tai va,kai tik pradeda slinkti plaukai,as geriu vitaminus.o jau tada ziuriu kokias priemones naudot.ir padeda biggrin.gif super
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2007 03 06, 12:08)
IDOMU TIK AR NUO TU BALTYMU,mases nepriaugtum?

jei porcijos, rėžimas ir krūviai kaip sportininko tai tikrai priaugsi, ir manau daugelis moterų lengviau susitaikytu su keliais +kg. nei su plika galva mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia ziureti kiek tuose baltymuose kaloriju yra. Tie specialus, kurie vartojami kaip maisto papildas (ne raumenu auginimui), nuo ju tikrai nesustoresit.
Atsakyti
Vienas geras daktariukas man vakar pasake, kad pagrindines 3 plauku slinkimo priezastys yra:
1. Skydliauke
2. Gimdymas
3. Skrandis
Tai reiskia, kad hormonu pakitimai, arba blogas medziagu pasisavinimas. Pvz, kaip cia kalbama apie baltymu trukuma (baltymu trukumas yra tik pasekme, o ne priezastis). Bet kuriuo atveju nera konkretaus ir greito gydymo. Labai smagu, jei kitoms padeda vitaminai, tai tai tik momentimis plauku slinkimas. Bet jei plaukuciai slenka ilgiau, butina nuosekliai issitirti (tai tikrai nera taip paprasta padaryti-pati patyriau savo kailiu). Pavyzdziui as per 3 menesiu 3 kartus pas skirtingus daktarus tyriausi skrandi ir bandziau issiaiskinti apie bloga medziagu pasisavinima ir pastovu nevirskinima, nieko nerado. Priraso virskinimo fermentu ar kitokiu vaistu ir nieko daugiau. Trumpa isvada-reikia surasti plauku slinkimo priezasti, ir tada taikyti gydyma. rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas zinok kokias kaukes nuo plauku slinkimo, gal namu salygom galima pasidaryti paciai "liaudisku"?
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 03 10, 13:57)
Gal kas zinok kokias kaukes nuo plauku slinkimo, gal namu salygom galima pasidaryti paciai "liaudisku"?


pati nebandziau, bet sako čemeryčiu vanduo padeda, juo reika itrinti galva ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 05, 00:17)
baltymai ir yra proteinai. Jie yra pagrindinė statybinė audinių medžiaga. Baltymų yra raumenyse, odoje, plaukuose<...>Baltymai yra ir pagrindinė hormonų ir fermentų sudėtinė dalis.
..>baltymai sudaryti iš aminorūgščių. Žmogaus organizme jų yra 22. 14 iš jųžmogaus organizmasgali sintetinti pats<...
Turtingi baltymais produktai yra kiaušiniai, mėsa, pieno produktai, žuvis, riešutai ir t.t.

asmeniškai man tai carotino kompleksas l.padėjo.


carotino kompleksas tai cia vaistineje, ane g.gif
Atsakyti