Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Tynka @ 2007 03 02, 12:25)
kokie tai vitaminai?


Visokių yra. Vitakur, Menopause, Meflovon. Reikia, kad būtų natūralių izoflavonų.

Izoflavonai
Izoflavonai savo chemine struktūra labai panašūs į estradiolį - pagrindinį moterų lytinį hormoną. Organizme izoflavonai jungiasi prie estrogeninių receptorių ir veikia panašiai kaip estrogenai. Menopauzės metu izoflavonai padeda atstatyti sutrikusią hormonų ir medžiagų apykaitos pusiausvyrą, gerina cholesterolio ir lytinių hormonų apykaitą, skatina kalcio pasisavinimą, dėl to sumažėja kaulų retėjimo rizika.

Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 03 02, 09:39)
Visokių yra. Vitakur, Menopause, Meflovon. Reikia, kad būtų natūralių izoflavonų.

Izoflavonai
Izoflavonai savo chemine struktūra labai panašūs į estradiolį - pagrindinį moterų lytinį hormoną. Organizme izoflavonai jungiasi prie estrogeninių receptorių ir veikia panašiai kaip estrogenai. Menopauzės metu izoflavonai padeda atstatyti sutrikusią hormonų ir medžiagų apykaitos pusiausvyrą, gerina cholesterolio ir lytinių hormonų apykaitą, skatina kalcio pasisavinimą, dėl to sumažėja kaulų retėjimo rizika.

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Hm, pirma karta girdziu apie izoflavinus. Reiktu pasidometi. Skundziausi ne vienai gydytojai del padidejusio testosterono ir sumazejusio estradiolio, nei viena nieko panasaus nepasiule ir net neuzsimine. Mazdaug yra sutrikus pusiausvyra, ir nieko nepadarysi.. o tai gal cia naudotina kai menopauze buna, sprendziant is pavadinimo?..
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 03 02, 12:12)
Taip jau niekas ir neisiskverbia. Kodėl tada patrynus serumu iš  kokios  ampulytės plaukai nustoja slinkti? Šampūnas aišku, kad plauna, bet jis paruošia odą ir palengvina tą prasiskverbimą. Paskui aišku reikėtų įtrynti serumu. Toje serijoje gi yra visas kompleksas priemonių. O kad gerti kažką reikia,  tai jau tikrai.  O ar bandei pagerti moteriškus vitaminus su naturaliais estrogenais?

nenoriu provokuot ginčo, bet teko girdėt jog tie serumai veikia kaip kokie klijai, jie tiesiog laikinai (iki mėnesio) užfiksuoja plauko šaknelę odoje ir susidaro įspūdis jog plaukai nebeslenka.
beje vitakurą teko gert, esu daug ir visokių vitaminų gėrusi ir deja sulaukiau tik skrandžio skausmų. Tiesa pagaliau radau kas man, ir ne man vienai padeda, bet kadangi tai nepigus produktas ir jį galima gaut tik iš vienos tinklinio marketingo kompanijos atstovų, aš to produkto viešai nereklamuosiu ,Lietuvoje yra gan nepalanki nuomonė tokiam prekybos būdui ir prie to, deja, nemažai rankelių prideda įvairaus plauko aferistai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 02 kovo 2007 - 19:08
na buvau siandien vel sugiharoj,tai pas mane prie hormonu gelezis dar maza,tiksliau feritino kiekis kraujyje,tai daktare sake gali ir tai itakoti slinkima,israse gelezies preparato ,nuejau i vaistine ir man pasake kad tokiais nebeprekiauja jokia vaistine,nu sakes,kartais man atrodo kad ta daktare pati ne4labai ka zino.na dar "uzbure " mane ir nusipirkau vitaminu anacaps 80lt/menesiui......,osaiap nieko tokio daugiau nesuzinojau doro,paprasiau kad apziuretu galvos oda,nes pamaniau pinigus moku tai nors tegu paziuri.
taip kad ir jus nepatingekit ir padarykit kraujo tyrimus,del gelezies kraujyje,ir feritino jie poliklinikoje mikami,bet nepamenu kiek kaunavo,nors man siule sugharoj daryt bet ten trigubai brangiau.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 03 02, 20:01)
nenoriu provokuot ginčo, bet teko girdėt jog tie serumai veikia kaip kokie klijai, jie tiesiog laikinai (iki mėnesio) užfiksuoja plauko šaknelę odoje ir susidaro įspūdis jog plaukai nebeslenka.
beje vitakurą teko gert, esu daug ir visokių vitaminų gėrusi ir deja sulaukiau tik skrandžio skausmų. Tiesa pagaliau radau kas man, ir ne man vienai padeda, bet kadangi tai nepigus produktas ir jį galima gaut tik iš vienos tinklinio marketingo kompanijos atstovų, aš to produkto viešai nereklamuosiu ,Lietuvoje yra gan nepalanki nuomonė tokiam prekybos būdui ir prie to, deja, nemažai rankelių prideda įvairaus plauko aferistai

kazkodel itariu amway arba vision biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 02 kovo 2007 - 22:10
QUOTE(Raspberry @ 2006 11 11, 20:34)
drinks_cheers.gif  man irgi nepadejo  verysad.gif

Man padėjo pradėjo toks ežiukas augti thumbup.gif
Atsakyti
Perskaičiau kalendoriaus lapelyje tokį dalyką: slenkant plaukams pataria pagert sportininkų vartojamų papildų ar kokteilių su kolagenu - sako, efektyvu. Pirmą kartą apie tai girdžiu, gal ką žinote?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 03 02, 23:06)
kazkodel itariu amway arba vision  biggrin.gif

Yra ir stambesnių, legalių ir sąžiningesnių kompanijų ne tik klijentams, distribiutoriams, bet ir valstybei kurioje dirba.

QUOTE(Miaška @ 2007 03 03, 00:45)
Perskaičiau kalendoriaus lapelyje tokį dalyką: slenkant plaukams pataria pagert sportininkų vartojamų papildų ar kokteilių su kolagenu - sako, efektyvu. Pirmą kartą apie tai girdžiu, gal ką žinote?

efektyvu, bet...
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2007 03 02, 20:21)
na buvau siandien vel sugiharoj,tai pas mane prie hormonu gelezis dar maza,tiksliau feritino kiekis kraujyje,tai daktare sake gali ir tai itakoti slinkima,israse gelezies preparato ,nuejau i vaistine ir man pasake kad tokiais nebeprekiauja jokia vaistine,nu sakes,kartais man atrodo kad ta daktare pati ne4labai ka zino.na dar "uzbure " mane ir nusipirkau vitaminu anacaps 80lt/menesiui......,osaiap nieko tokio daugiau nesuzinojau doro,paprasiau kad apziuretu galvos oda,nes pamaniau pinigus moku tai nors tegu paziuri.
taip kad ir jus nepatingekit ir padarykit kraujo tyrimus,del gelezies kraujyje,ir feritino jie poliklinikoje mikami,bet nepamenu kiek kaunavo,nors man siule sugharoj daryt bet ten trigubai brangiau.



o ka as sakiau ten tik pinigus nuplesia didelius o priezasties nepasako, tik vien "gal" tas "gal' anas. Tuos vitaminus ir as geriau anacaps, nu del ju tai as patenkinta buvau. man tuo metu jie lyg ir padejo. i sukihara eiti galima tik kai neturim kur pinigu deti.
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 03 02, 18:10)
Hm, pirma karta girdziu apie izoflavinus. Reiktu pasidometi. Skundziausi ne vienai gydytojai del padidejusio testosterono ir sumazejusio estradiolio, nei viena nieko panasaus nepasiule ir net neuzsimine. Mazdaug yra sutrikus pusiausvyra, ir nieko nepadarysi.. o tai gal cia naudotina kai menopauze buna, sprendziant is pavadinimo?..


Nereikia bijoti pavadinimo ir kad rašo apie menopauze. Tuo metu sumažeja moters organizme estrogenų gamyba. Tie vitaminai tam ir skirti, kad natūraliomis medžiagomis, be sintetinių hormonų, pakeltų estrogenų lygį. Aišku, kad nėra garantijos, jog ims ir padės. O jeigu padės? smile.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad trukstant baltymu, irgi gali slinkti plaukai. Baltymu milteliai (gal cia tas proteinas?.. g.gif ) yra. Plauku slinkima stabdo vitaminai: kalcis+magnis, beta-karotinas, vitaminas B. Is plauko galima matyti, kokia organizmo bukle. O trukstant vitaminu, viskas atsispindi plaukuose. Kartojuos man atrodo, jau tikrai kazkuri rase apie tai.
Man irgi praejus 3 menesiams po gimdymo siaubingai slinko plaukai. Bet matyt isslinko kiek reikejo, ir apstojo. Nezinau, ar cia tas hormoninis disbalansas susitvarke, ar geriamas ivairiu vitaminu kiekis, ar cemeryciu vanduo. Isslenka dar, bet ne tiek, kaip buvo
Atsakyti