Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

pranes Wetta kaip tau sekes mirksiukas.gif o pati jau uzsirasiau pas ginekologe, eisiu uz 2 savaiciu
Gekoniuke, tai gal pleistra koki isbandyk kaip kontraceptine priemone g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 01, 13:03)
pranes Wetta kaip tau sekes  mirksiukas.gif o pati jau uzsirasiau pas ginekologe, eisiu uz 2 savaiciu
Gekoniuke, tai gal pleistra koki isbandyk kaip kontraceptine priemone  g.gif

tai aš visai jokios kontracepcijos nenoriu ax.gif tik mano žmogus "dar nepasiruošęs", tad renku kompromatą KT, kad jis nusileistu blush2.gif
Atsakyti

až bo pati kontr. geriu ir.. topsecret.gif mest norėčiau, tik mano žmogus nelabai pritaria verysad.gif
[/quote]


jai nepritaria tai tegu pats geria tuos hormonus blink.gif
Atsakyti
Aga, arba tegul prezervatyva uzmauna drinks_cheers.gif nepritaria jis matote
Atsakyti
[quote=Širše,2007 03 01, 13:20]
až bo pati kontr. geriu ir.. topsecret.gif mest norėčiau, tik mano žmogus nelabai pritaria verysad.gif
[/quote]
jai nepritaria tai tegu pats geria tuos hormonus blink.gif
[/quote]
blush2.gif nesupratot nestuke.gif noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2007 03 01, 12:21)
siaip tuos tyrimus gi ir poliklinikoj daro daug pigiau,nueik pas ginekologe ir paprasyk.na kad normalizuot hormonus tai gal kazko rimto ner,tik hormonai kurie mazina vyr hormonus.sako yra apie 5 rusis.o is naturalesniu pabandykit nakvisu alieju,as geriu gal siek tiek ir geriau,jis tipo normalizuoja biski horm.
va rytoj turiu nueit i sugihara pakartotinai tai jau iskvosiu ja kas ir kaip nes jau nusibodo kur nenueini tai atsitrenki lyg i siena,jei ka naujo suzinosiu pranesiu.


Kai daug vyrišku hormonų, gal kartais padėtų šitas šampūnas?

http://www.plantur39...tai/shampoo.php

Gal kas bandėt? Parašykit.
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 03 02, 00:19)
Kai daug vyrišku hormonų, gal kartais padėtų šitas šampūnas?

http://www.plantur39...tai/shampoo.php

Gal kas bandėt? Parašykit.

as taip pat apie ji skaiciau jau seniau ,gal tikrai kuri bande?o kur ji gauti?
Atsakyti
Shnektelejau dar vakar su mezoterapijos gydytoja - tiketis, kad padeti gali shampunas, apskritai naivu, nes jis tik plauna ir neisiskverbia i oda. Ir is viso, anot jos, geriau vitaminus gerti, leistis, o ne trinti i galva, nes per oda medziagos nepasiekia plauko svogunelio. Mano parodyta Himalaya krema tp supeike, nes ten vieni konservantai ir tik dvi zolines medziagos.. Is priemoniu kaip geriausias ishskyre Rene Furterier..
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 03 02, 00:19)
Kai daug vyrišku hormonų, gal kartais padėtų šitas šampūnas?

http://www.plantur39...tai/shampoo.php

Gal kas bandėt? Parašykit.

Jeigu daug vyriškų hormonų,tai jų ir liks daug kraujyje ir naikins plauko folikulą.
Šampūnas su tuo kofeinu geriausiu atveju gal kiek pastimuliuos galvos kraujotaką,bet kas iš to-jei kraujyje pilna tų vyriškų hormonų-jei toliau veiks plauko folikulą.
Čia reikia šalint priežastį-vyriškus hormonus,kas yra įmanoma tik geriant KT verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja maja @ 2007 03 02, 11:31)
Shnektelejau dar vakar su mezoterapijos gydytoja - tiketis, kad padeti gali shampunas, apskritai naivu, nes jis tik plauna ir neisiskverbia i oda. Ir is viso, anot jos, geriau vitaminus gerti, leistis, o ne trinti i galva, nes per oda medziagos nepasiekia plauko svogunelio. Mano parodyta Himalaya krema tp supeike, nes ten vieni konservantai ir tik dvi zolines medziagos.. Is priemoniu kaip geriausias ishskyre Rene Furterier..

Šiek tiek įsiskverbia ir pro odą,bet tikrai ne per daugiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 03 02, 11:31)
Shnektelejau dar vakar su mezoterapijos gydytoja - tiketis, kad padeti gali shampunas, apskritai naivu, nes jis tik plauna ir neisiskverbia i oda. Ir is viso, anot jos, geriau vitaminus gerti, leistis, o ne trinti i galva, nes per oda medziagos nepasiekia plauko svogunelio. Mano parodyta Himalaya krema tp supeike, nes ten vieni konservantai ir tik dvi zolines medziagos.. Is priemoniu kaip geriausias ishskyre Rene Furterier..

Nu va verysad.gif nujautė širdelė jog antros tūbos nebepirksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 03 02, 11:31)
Shnektelejau dar vakar su mezoterapijos gydytoja - tiketis, kad padeti gali shampunas, apskritai naivu, nes jis tik plauna ir neisiskverbia i oda. Ir is viso, anot jos, geriau vitaminus gerti, leistis, o ne trinti i galva, nes per oda medziagos nepasiekia plauko svogunelio. Mano parodyta Himalaya krema tp supeike, nes ten vieni konservantai ir tik dvi zolines medziagos.. Is priemoniu kaip geriausias ishskyre Rene Furterier..



Taip jau niekas ir neisiskverbia. Kodėl tada patrynus serumu iš kokios ampulytės plaukai nustoja slinkti? Šampūnas aišku, kad plauna, bet jis paruošia odą ir palengvina tą prasiskverbimą. Paskui aišku reikėtų įtrynti serumu. Toje serijoje gi yra visas kompleksas priemonių. O kad gerti kažką reikia, tai jau tikrai. O ar bandei pagerti moteriškus vitaminus su naturaliais estrogenais?
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 03 02, 09:12)
Taip jau niekas ir neisiskverbia. Kodėl tada patrynus serumu iš  kokios  ampulytės plaukai nustoja slinkti? Šampūnas aišku, kad plauna, bet jis paruošia odą ir palengvina tą prasiskverbimą. Paskui aišku reikėtų įtrynti serumu. Toje serijoje gi yra visas kompleksas priemonių. O kad gerti kažką reikia,  tai jau tikrai.  O ar bandei pagerti moteriškus vitaminus su naturaliais estrogenais?

kokie tai vitaminai?
Atsakyti