Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Sveikos, kiek skaitau, visom cia labai rimtai slenka plaukuciai, t.y. del rimtu priezasciu.. Man turbut buvo paprasciau, bet vistiek pasidalinsiu - viskas prasidejo mazdaug menesi po gimdymo, plaukai slinko kuokstais, sruogom tiesiog, vyras pyko, kad vonia amzinai uzsikisus, kad kilimai padengti plauku tinkleliu.. o ka as galejau padaryt.. verkiau, pergyvenau.. plaukus suemus i ranka, jausdavau, kad ju liko puse anksciau turetu, gal dar maziau... suzinojau apie "Rene Furterer" sampuna iskart nulekiau jo nusipirk.. ir po keliu, gal 3 ar 4 plovimu negalejau patiketi savo akimis - issiplovus galva, sluostydama ranksluosciu nepamaciau NEI VIENO iskritusio plauko!!! man tikrai padejo sis sampunas.. Nesunaudojau net buteliuko, karta i savaite profilaktiskai issiplaunu juo, bet is esmes nebereikia, nes plaukai slinkti nustojo. Dabar beliko sulaukti, kol ataugs nauji

4u.gif
Atsakyti
Brigi.zinok manau,kad tau buvo tas slinkimas kurias kankina visas po gimdymo,iskrenta kurie neiskrito nestumo metu,zinok nemanau,kad sampunas taip greitai viska sutvarko,bet dziaugiuosi,kad jau neturi tos problemos kaip plauku slinkimas,sekmes ataugant naujiems 4u.gif
Lu Lu bent kaip man tai irgi pasake,kad vyrisku daugiau,bet ka daryt taip ir nezinau,nebent kontraceptines liepe gert,o as ju labai nenoriu schmoll.gif Man viena gydytoja,kuri daro mezoterapija,sake,geriau jei sutrikimas nera labai didelis,tai geriau nepradet gydymo hormonais. Issityriau,zinau,kad sutrike,o ka daryt nezinau,tai stengiuosi visais imanomais budais gelbet savo plaukus.
Maja maja tau kantrybes,manau,gal ne visi bet bent jau dalis tikrai turi ataugt. Sekmes visom! 4u.gif
Atsakyti
na taip, pradet gert kontraceptines del tu hormonu g.gif tai ir ka paskui visa gyvenima juos gerti..nes metus vel tos pacios bedos prasidetu verysad.gif
tai reiskia kad nuo hormonu sutrikimio irgi vaistu ner ...is to seka kad plaukai ir toliau slinks, bet nors zinosi priezasti-sutrike hormonai... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 02 28, 16:33)
na taip, pradet gert kontraceptines del tu hormonu  g.gif tai ir ka paskui visa gyvenima juos gerti..nes metus vel tos pacios bedos prasidetu verysad.gif
tai reiskia kad nuo hormonu sutrikimio irgi vaistu ner ...is to seka kad plaukai ir toliau slinks, bet nors zinosi priezasti-sutrike hormonai... blink.gif

man pasiule pakeist kontraceptines i femina,nes ir spuogu buvo ir greit riebaluodavosi be to slinkimo,tai geriu jau antra pakuote lyg maziau slenka ir spuogai dingo,nors aisku islenda karts nuo karto,bet vistiek tas slinkimas neisnyko tik kad vonioj po plovimo nelieka,bet sausinant su ranksluosciu tai prikrenta.
Atsakyti
as kontraceptines meciau gerti mazdaug pries 3 metus, iki tol geriau irgi tiek pat turbut... mazdaug nuo tada ir prasidejo slinkimas. Velnias...hormonai???!!! gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 02 28, 20:52)
as kontraceptines meciau gerti mazdaug pries 3 metus, iki tol geriau irgi tiek pat turbut... mazdaug nuo tada ir prasidejo slinkimas. Velnias...hormonai???!!! gun_bandana.gif


Dukart bandžiau mest kontraceptines, ir abu kartus pašiurpau nuo baisaus plaukų slinkimo... Galų gale nutariau kartą atkentėt iki galo tą slinkimą - negersiu juk tų tablečių visą gyvenimą! Slinko labai labai gausiai apie 3 mėnesius, paskui pasirodė ežiukas, bet dar apie 3 mėnesius slinko, tik kiek mažiau. Taigi, susinormalizavo po pusmečio, lygiai tas pats būdavo po gimdymų. Dabar turiu visišką jovalą ant galvos - ilgi plaukai retučiai, ataugantys - dar trumpi ir sukasi į visas puses, bet svarbiausia, kad auga! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 02 21, 23:03)
manau pasidaryk mezoterapijos kursa

Bet ar jis mors kam nors padejo????? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja maja @ 2007 02 26, 11:55)
ampules su placenta, regaine ir dar daug kitu, ir kaip neatauga kol kas, taip neatauga tie plaukai..

O kokias bandei?
As tai leidziamas i uzpakali naudojau blush2.gif ... Gavau jas tik homeopatineje vaistineje blush2.gif

O tai irgi plaukiuku nebeturi? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Širše @ 2007 02 28, 08:34)
vyr. harmonu nesityriau, pagailejau pinigu, nes juos daro tik uz pinugus privacioje klinikoje.

O kur juos daro ir kiek kainuoja?
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2007 02 28, 21:52)
as kontraceptines meciau gerti mazdaug pries 3 metus, iki tol geriau irgi tiek pat turbut... mazdaug nuo tada ir prasidejo slinkimas. Velnias...hormonai???!!! gun_bandana.gif

O man del kontraceptiniu teko ir operacija apturet verysad.gif
Atsakyti
tyrimus daro privaciose klinikose, ir atrodo klinikoje Kaune, kainao iki 300 lt atrodo
Atsakyti
dabar jau net nezinau, ar verta moket 300 lt uz tai kad tau pasakys taip, pas tave yra siek tiek daugiau vyrišku hormonu, o kas is to kad tu tai zinosi , vaistu taigi ner juos normalizuot. schmoll.gif
Atsakyti




Spirgute, kaip vadinasi tos leidžiamos? Ar tai vitaminai, ar kokios amino rūgštys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenora: 01 kovo 2007 - 10:24
QUOTE(spirgute @ 2007 03 01, 05:23)

O kokias bandei?
As tai leidziamas i uzpakali naudojau blush2.gif ... Gavau jas tik homeopatineje vaistineje blush2.gif

O man del kontraceptiniu teko ir operacija apturet verysad.gif

Mane irgi domina kas ten kaip, ar reikia recepto? negi pati ir leidais? kaip vadinas? kiek kainavo? kiek dozių? ar padėjo?

A tai kas atsitiko? blink.gif jei negali viešai, tai gal į až bo pati kontr. geriu ir.. topsecret.gif mest norėčiau, tik mano žmogus nelabai pritaria verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 01, 09:32)
dabar jau net nezinau, ar verta moket 300 lt uz tai kad tau pasakys taip, pas tave yra siek tiek daugiau vyrišku hormonu, o kas is to kad tu tai zinosi , vaistu taigi ner juos normalizuot.  schmoll.gif

siaip tuos tyrimus gi ir poliklinikoj daro daug pigiau,nueik pas ginekologe ir paprasyk.na kad normalizuot hormonus tai gal kazko rimto ner,tik hormonai kurie mazina vyr hormonus.sako yra apie 5 rusis.o is naturalesniu pabandykit nakvisu alieju,as geriu gal siek tiek ir geriau,jis tipo normalizuoja biski horm.
va rytoj turiu nueit i sugihara pakartotinai tai jau iskvosiu ja kas ir kaip nes jau nusibodo kur nenueini tai atsitrenki lyg i siena,jei ka naujo suzinosiu pranesiu.
Atsakyti