Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Merginos, ar yra padejes kam tas Himalaya kremukas? Kaip jus ji naudojat? Ar kas diena ir paliekat nakciai?..

Sedziu dabar ji uzsitepus ir galvoju kaip cia kas diena su juo miegoti.. (instrukcijoj taip parashyta)
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 02 23, 22:40)
Merginos, ar yra padejes kam tas Himalaya kremukas? Kaip jus ji naudojat? Ar kas diena ir paliekat nakciai?..

Sedziu dabar ji uzsitepus ir galvoju kaip cia kas diena su juo miegoti.. (instrukcijoj taip parashyta)

ne kas vakarą tepu, bet pasitepusi ir jei kur einu ryte išsikalauju su šiltu vandenuku, galiukus pasitepu su serumu galikams ir vėl graži mirksiukas.gif kiek mokėjai jei ne paslaptis ir kokia pagaminimo data išspausta ant tūbelės?aš užsiskaičiau jog galioja tris metus, o pagal pagam. datą jis ir baigias po keturių mėn. blink.gif tai negi prekiauja tokiais ant ribos, ar tik aš taip pataikyt sugebėjau g.gif
Atsakyti
Kainavo 51.30, tai sakyciau visai nemazai, noreciau suzinoti kur galima gauti pigiau.. O data 2006 january, taigi dar galioja, pirkau budincioj vaistinej ant Savanoriu-Zemaiciu gatviu kampo.

O tu tik ishskalauji, plauti galvos nereikia?.. man ji tokia pasiriebalavus atrodo, bet kad neturiu galimybes plauti galvos kiekviena ryta pries darba..
Atsakyti
As tai kai tik nusipirkau, tai Himalaya krema tepiau kokias dvi savaites kiekviena diena, dabar tai gal kokius tris kartus per savaite. Nezinau ar del sito kremo naudojimo ar ir del Himalaya sampuno su proteinais mano plaukai atrodo gyvybiskesni ir daugiau papure.
O kas del plovimo tai kadangi as visada plaunu galva kiekviena diena, tai man nera problemu palikus kremuka plaukuose visai nakciai ryte issiplauti plaukus.

AS Himalaya krema pirkau Kaune, vaistineje prie Centrinio pasto, Laisves alejoje, mokejau 47.35LT , o galioja jis pas mane iki 01.2009 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 02 24, 11:02)
Kainavo 51.30, tai sakyciau visai nemazai, noreciau suzinoti kur galima gauti pigiau.. O data 2006 january, taigi dar galioja, pirkau budincioj vaistinej ant Savanoriu-Zemaiciu gatviu kampo.

O tu tik ishskalauji, plauti galvos nereikia?.. man ji tokia pasiriebalavus atrodo, bet kad neturiu galimybes plauti galvos kiekviena ryta pries darba..

Sakai g.gif O gal datos nemoku šifruot, jei taip tai neseną nusipirkau. Aš už kremą mokėjou 42lt. -turiu toj vaistinėj nuolaidą(Klaipėda). Ir plaukai tikrai pasiriebalavę atrodo nors ir stengios kremo nepadaugint, jei neskalauju tai susipinu eglute ir atbūnu dieną smile.gif

QUOTE(Semi Sweet @ 2007 02 24, 13:04)
As tai kai tik nusipirkau, tai Himalaya krema tepiau kokias dvi savaites kiekviena diena, dabar tai gal kokius tris kartus per savaite. Nezinau ar del sito kremo naudojimo ar ir del Himalaya sampuno su proteinais mano plaukai atrodo gyvybiskesni ir daugiau papure.
O kas del plovimo tai kadangi as visada plaunu galva kiekviena diena, tai man nera problemu palikus kremuka plaukuose visai nakciai ryte issiplauti plaukus.

AS Himalaya krema pirkau Kaune, vaistineje prie Centrinio pasto, Laisves alejoje, mokejau 47.35LT , o galioja jis pas mane iki 01.2009  4u.gif

šampūnas neprastas tikrai, ir manieji gražiai žėri, mamai irgi labai patiko, jos dažyti plaukai labai sušvelnėjo.
Atsakyti
O jums nuo slinkimo padejo nors kiek? Ar ataugo daugiau plaukuciu?.. mano tixlas tox ir butu - atsiauginti, nes l daug praradau..
Tikriausiai ir man tex eiti susirishus ir vaizduoti kad taip turi buti:)
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 02 24, 18:31)
O jums nuo slinkimo padejo nors kiek? Ar ataugo daugiau plaukuciu?.. mano tixlas tox ir butu - atsiauginti, nes l daug praradau..
Tikriausiai ir man tex eiti susirishus ir vaizduoti kad taip turi buti:)

kad pamatytum efektą reikia kelių mėn. man ir taip neslinko tik noriu daugiau šviežių daigelių ax.gif tad rezultato kol kas nematau nes tik mėn. pradžioj pradėjau naudot. Na žinai, viltis....
Atsakyti
ir as turiu Himalaya krema 4u.gif tepu jau kokia savaite kasdien vakare, palieku nakciai, ryte reikia plauti galva nes plaukai atrodo riebaluoti..dabar sergu, sedziu namie tad turiu galimybe kasdien tepliotis..eisiu i darba kas vakara jau neiseis tepti, nes is ryto tingisi galva plauti doh.gif
o del efekto. grizau neseniai is egipto, pradejo dar labiau slinkti plaukai (stipriau negu pastoviai, siaip slenka stipriai ir taip verysad.gif ) kai pradejau tepti man atrodo slinkimas siek tiek aprimo...dar galva plaunu sampunu Vichy nuo slinkimo..daugiau nieko nedariau.
kainavo 48.14 lt.Pirkau Vilniuje, Mados parduotuves vaistinej
Atsakyti
Vat ash vakar galva ishsiploviau, vakare pasitepiau Himalaya kremu, ish ryto dar puse velnio, nelabai graziai atrodo, bet kenteti galima, o vat jau snd pasitepiau, tai ir galvoju kaip cia daryt, nes galvos ryte plaut nera galimybes.. Is tiesu riebina plauka.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 10, 20:11)
Sena tema http://www.supermama...howtopic=100713
Papildyta:
Jau atidarem 3 tema  smile.gif

Taigi jau turime patirties, kaip kovoti su slinkimu  mirksiukas.gif

Parasysiu ka pati naudojau nuo plauku slinkimo  smile.gif

Pries plovima, aliejuka Dzintars, patiko, lengvai isiplauna, plauku neriebaluoja, kavapas savotiskas, bet po plovimo nelieka.

user posted image

Dar kazkada bandziau balzama pris plovima, bet jo kvapas mane vos nenuzude  lotuliukas.gif  nepatiko, del kvapo, iki sios dienos atsimenu  ph34r.gif

user posted image

Taip pat turejau Dzintars sampuna, bet kazakip nesuzavejo  ax.gif

Labai patiko aliejukas ampulese, Babuskos Agafijos  thumbup.gif  Lengvai isiplauna, plauku neriebina, patogu nauduoti, plaukai svelnus, ir padeda nuo slinkimo  thumbup.gif

user posted image

turiu as sitas kapsules nuo slinkimo,dar tik viena karta taip gerai itryniau i plaukus,laikiau visa nakti ir tikrai paskui maziau plauku likdavo sukose,bet db pritingiu ji teptis,tai plaukai labai slenka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 02 24, 18:31)
O jums nuo slinkimo padejo nors kiek? Ar ataugo daugiau plaukuciu?.. mano tixlas tox ir butu - atsiauginti, nes l daug praradau..
Tikriausiai ir man tex eiti susirishus ir vaizduoti kad taip turi buti:)



As jau rasiau kitoj temoje... man nuo slinkimo padejo Pantogar vitaminai, panaudojus pora menesiu slinkimas visiskai nustojo ir matosi isdyge nauji plaukuciai thumbup.gif Daktaras prirasydamas sake, kad padeda 5 is 4. Tik nezinau, kaip tai jis nustate, gal apklausa dare tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 02 24, 19:31)
O jums nuo slinkimo padejo nors kiek? Ar ataugo daugiau plaukuciu?.. mano tixlas tox ir butu - atsiauginti, nes l daug praradau..
Tikriausiai ir man tex eiti susirishus ir vaizduoti kad taip turi buti:)

man labai padejo,per 3menesiuku atsigavo plaukai thumbup.gif ,anksciau bigute buvo verysad.gif ,dabar priaugo nauju o tie kurie buvo like i ilgi isaugo thumbup.gif ,dabar iskrenta dar keletas bet ne tokiais kiekiais kaip anksciau doh.gif saujom
Atsakyti