Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Fruktė @ 2006 11 13, 21:29)
Karmasin naudoju jau mėnuo, plaukai tikrai šiek tiek sustiprėjo  bigsmile.gif  O vat vitaminai tai nepadėjo, gal plaukams šiek tiek, bet nagai nesustiprėjo...  verysad.gif

Aš vaistinininkės prašiau čemeryčių skysčio, bet ji man paaiškino, kad tai atgyvenęs senas sovietinių laikų vaistas ir pasiūlė man tą Karmasiną, nors tie seni būna kitąkart geresni už dabartinius. Tai va, aš irgi naudoju Karmasiną, lauksiu rezultatų . O vitaminai, būtent MERZ SPEZIAL DRAGEES, man kažkada padėjo ir plaukams, ir nagams, dėl to ir vėl juos nusipirkau smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 11 14, 16:14)
Aš vaistinininkės prašiau čemeryčių skysčio, bet ji man paaiškino, kad tai atgyvenęs senas sovietinių laikų vaistas ir pasiūlė man tą Karmasiną, nors tie seni būna kitąkart geresni už dabartinius. Tai va, aš irgi naudoju Karmasiną, lauksiu rezultatų . O vitaminai, būtent MERZ SPEZIAL DRAGEES, man kažkada padėjo ir plaukams, ir nagams, dėl to ir vėl juos nusipirkau  smile.gif .



as kazkada naudojau losjona ir sampuna, tai visai nieko, sioks toks poveikis buvo rolleyes.gif tik to losjono kvapas atsimenu man buvo siek tiek per astrus unsure.gif
Atsakyti
As pasidariau tyrimus ir kraujo ir hormoninius jau tuos rimtus, mokamus, ir nieko nesurado endokrinologai, ko man tie plaukai nuo ziemos ir per visa vasara puse kasos isslinko. pasake nustok nervuotis ir tiek. prirase visokiu maisto papildu: jodo, magnio B6, gelezies, ir brangiu papildu grynai plaukams: PANTOGAR.
patikekit, viska susipirkau, kainavo nemazai, bet vis maziau nei tie sampunai kuriuos isbandziau kruvom, ir zinokit, praejo menuo, ir pastebiu, kad i diena nebe kuokstais, o po 10 plaukeliu iskrenta!!
manau tai jau naturalu...
o pries tai isbandziau brangu sampuna DERMENA kur reklama vare per TV, ir nieko!! tik dazai nusiplove.. blush2.gif

O dabar tikrai isitikinau, kad viskas eina is vidaus, ir daug kas nuo nervu sistemos priklauso.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 14, 17:47)
as kazkada naudojau losjona ir sampuna, tai visai nieko, sioks toks poveikis buvo rolleyes.gif  tik to losjono kvapas atsimenu man buvo siek tiek per astrus  unsure.gif

Kvapas tai ir man per aštrus, bet pastebėjau, kad plaukai pasidarė kažkokie pasišiaušę. Jeigu taip ir toliau, tai teks nutraukti jo naudojimą verysad.gif .
Atsakyti
Man iškilo klausimukas. Ar nuo soliariumo gali pradeti slinkti plaukai? g.gif Mane prigasdino... nepaklausiau ir rezultatas - puse nuslinko po puses metu doh.gif Na gal vistik ne nuo soliariumo? Gal yra žinančių? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adm @ 2006 11 15, 16:11)
Man iškilo klausimukas. Ar nuo soliariumo gali pradeti slinkti plaukai?  g.gif Mane prigasdino... nepaklausiau ir rezultatas -  puse nuslinko po puses metu  doh.gif Na gal vistik ne nuo soliariumo? Gal yra žinančių?  verysad.gif



manau, gali nuo soliariumo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vene @ 2006 11 15, 00:33)
Kvapas tai ir man per aštrus, bet pastebėjau, kad plaukai pasidarė kažkokie pasišiaušę. Jeigu taip ir toliau, tai teks nutraukti jo naudojimą  verysad.gif .



As ji naudojau pakaitom, gal kokius 3 kartus i menesi g.gif
Atsakyti
man irgi slinko plaukai verysad.gif netgi labai, tai nuejau pas gydytoja tai israsė vaistų, ne vitaminų. Galiu pasakyti padėjo thumbup.gif Dabar tvirtesni tapo smile.gif ir gražesni.
Atsakyti
QUOTE(siaubunė @ 2006 11 15, 19:22)
man irgi slinko plaukai  verysad.gif netgi labai, tai nuejau pas gydytoja tai israsė vaistų, ne vitaminų. Galiu pasakyti padėjo thumbup.gif Dabar tvirtesni tapo smile.gif ir gražesni.

o kokiu vaistu israse ? jei ne paslaptis.
Atsakyti
siandien buvau pas kinekologe,papasakojau,kad maitinu ir labai slenka plaukai,tai liepe gwrti vitaminus su nakvisu aliejumi tongue.gif gal kas zinote,kas labiausiai purina plaukus? triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 15, 14:27)
As ji naudojau pakaitom, gal kokius 3 kartus i menesi  g.gif

Pakaitom su kuo? Aš Karmasiną naudoju kiekvieną dieną, bet tikrai, kai pradėjau naudoti, tai plaukai kažkokie kaip šiaudai pasidarė unsure.gif . O, iš tikrųjų, kaip dažnai jį reikia tepti? Parašyta tai nėra, o vaistininikės nepaklausiau? mastau.gif
Atsakyti
kankinuosi su pacia beda...
pries plaudama galva saknis isitrimu plaukus maitinanciu dilgeliu ekstraktu - stabdo slinkima, gerina odos kraujotaka (pirkau droge), visus plaukus tepu dzintars aliejusku, nes kitokio kol kas neturiu, kad jie taptu svelnus svelnus, tada palaukiu kokia valanda (nors tam ekstrakto buteliuke parasyta, kad laukti 10min:) ), tada plaunu galva sampunu silpniem plaukam (pirksiu su nakvisom sampuna droge is firmos home institute), tada po plovimo issitepu ampulyte -SUPERINES - doble action firmos, ten tipo losjonas, stabdantis plauku slinkima, su kamparu, mentoliu, eukaliptu, kipariso uogom ir japoniska sofora, neleidziantis uzdusti svoguneliui, stimuliuojantis augima, aktyvuojantis kraujotakos mikrocirkuliacija, jas pirkau eurovaistinej, vnt kaina 4lt su centais, kol kas sunaudojau tik viena bet efektas jau jauciasi, kol kas siandien neradau nei vieno iskritusio plauko, o ju veikimas jauciasi - matyt nuo mentolio vakar visa galva atsalo ir jauciu kad kazkas ten vyksta, laaaabai geras jausmas:) tiesa, ju nuplauti nereikia. man patiko, ziuresiu kaip bus toliau, jei jos bus geros, pirksiu tos linijos sampuna (ten yra atskira linija slinkimui), o po to isplovus galva ir patepus saknis serumu, likusius plaukus apipursiu balzamu purskiamu ir nenuplaunamu home institute firmos (droge, kaina kazkur apie 16lt), plaukai nesivelia...noriu, kad nesiveltu, kasd sukuojant juos del velimosi maziau iskristu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpia @ 2006 11 16, 11:17)
pries plaudama galva saknis isitrimu plaukus maitinanciu dilgeliu ekstraktu - stabdo slinkima, gerina odos kraujotaka (pirkau droge)

O kokios firmos tas ekstraktas? Kaip atrodo buteliukas?
Atsakyti