Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Lenora @ 2007 02 14, 01:09)
Gera ta parduotuvė. Kiek tas šampūniukas kainuoja? biggrin.gif

Šampuniukas kainuoja ~ 30 su viršum. Nepigus malonumas, bet svarbu padeda thumbup.gif O tu ar žinai kur ta parduotuvė randasi, gal išsamiau paaiškinti?
Atsakyti
aš gydžiausi su regaine 5 proc, man labai padėjo. dabar jau jo nebenaudoju, nebereikia. vienas buteliukas liko, galiu parduoti.
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2007 02 15, 05:54)
aš gydžiausi su regaine 5 proc, man labai padėjo. dabar jau jo nebenaudoju, nebereikia. vienas buteliukas liko, galiu parduoti.

aš nusipirkau - buvau pasiryzusi vartoti, bet paskaiciau, kad reikia labai jau reguliariai ir dar jei vartojima nutrauki, gali plaukai vel isslinkti (grizti i pradine situacija), tai nesiryztu vis dar

Atsakyti
QUOTE(juodcke @ 2007 02 14, 16:31)
Šampuniukas kainuoja ~ 30 su viršum. Nepigus malonumas, bet svarbu padeda thumbup.gif  O tu ar žinai kur ta parduotuvė randasi, gal išsamiau paaiškinti?


Cia ta, kur netoli Kęstučio - Mickevičiaus kampo? Ten kur yra daug visokiu dažų plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 02 15, 08:25)
aš nusipirkau - buvau pasiryzusi vartoti, bet paskaiciau, kad reikia labai jau reguliariai  ir dar jei vartojima nutrauki, gali plaukai vel isslinkti (grizti i pradine situacija), tai nesiryztu vis dar



Na taip ir skaičiau ir daug ką žinau apie tą vaistą. bet manasis atvejis kitoks. Aš ir buvau pasiryžusi vartoti pastoviai, kad tik būtų plaukų. bet manau viskas susidėjo į vieną ir pagijau. tiesa gal pakaušį ir nėr tiek kiek norėčiau plaukų, bet bendroje sumoje jų dauk. jau metai kaip neslenka, visai, kas 3-4 plovina tik reikia kelis plaukus ištraukti iš vonios. Ir šlapius šukuojant daugų daugiausia iškrenta 5 plaukai. dabar profilaktiškai gydausi kitais vaistais. ir jie tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2007 02 15, 11:23)
Na taip ir skaičiau ir daug ką žinau apie tą vaistą. bet manasis atvejis kitoks. Aš ir buvau pasiryžusi vartoti pastoviai, kad tik būtų plaukų. bet manau viskas susidėjo į vieną ir pagijau. tiesa gal pakaušį ir nėr tiek kiek norėčiau plaukų, bet bendroje sumoje jų dauk. jau metai kaip neslenka, visai, kas 3-4 plovina tik reikia kelis plaukus ištraukti iš vonios. Ir šlapius šukuojant daugų daugiausia iškrenta 5 plaukai. dabar profilaktiškai gydausi kitais vaistais. ir jie tikrai  thumbup.gif

gal gali placiau truputi apie savo gydymasi parasyti? Ar issiaiskinai priesaztis del ko slinko?
o kaip dabar gydaisi?
Atsakyti
As manau, kad pats svarbiausias dalykas yra suzinoti plauku slinkimo priezasti ir gydytis is vidaus. Visi sampunai, kaukes ar kitos isorines priemones gal tik estetiskai padeti plaukui, slinkimo nesustabdys. As savosios dar nezinau, todel labai idomu kitu moteru situacijos, vis tikiuosi gal ka bendro rasiu, gal kaip nors issknisiu ta savo plauku slinkimo priezasti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 02 15, 13:52)
gal gali placiau truputi apie savo gydymasi parasyti?  Ar issiaiskinai priesaztis del ko slinko?
o kaip dabar gydaisi?


is tikru jau metai kaip gydausi. tyrimu nesidariau, kokius liepe oasidaryti sukiharos g. klinika. tik skydliauke issityriau. ir viskas gerai. priezastis nera iki siol aiski. bet manau, tai yra ir del nervu, kuo daugiau apie ati galvoji, tuo dar baisiau yra. Nustojau depresuoti del to. gerdavbau pastoviai plaukams tai vienus tai kitus vitaminus. plius labai geri vitaminai kuriuos israse klinikoje, tiesa jie brangus ir gerti reikia 3 men. tada dar pradejau naudoti regaine 5 proc. tas labai padejo. gal neaugo tiek daug tu plauku bet nustojo slinkti. 6 men. neslinko, tada biski pora men paslinko, bet tai juk normalu. kazkiek turi ju iskristi. ir dabar jau vel ne vieno neiskrenta. tiesa meciau naudoti regaine, nes po ilgo vartojimo oda sualergizavo. tada ji pradejau skiesti su vandeniu, bet dar vartojau. o dabar nutriau pazeti kas bus jai pradesiu naudoti kitas priemones nuo slinkimo. ir viskas gerai. neslenka. naudoju dabar Keunes naturalia kosmetika (sampunas, kauke, losjonas itrinti i oda kad neslinktu). dar nepaminejau, kad kai gydziausi su regaine ir kai geriau vitaminus, naudojau ir sampunus nuo slinkimo. zodziu kiek imanoma visko daugiau. net plaukus maziau sukavau. o dabar dziaugiuos, man padejo, visai neslenka
Atsakyti
Širše, ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 02 15, 14:09)
Cia ta, kur netoli Kęstučio - Mickevičiaus kampo? Ten kur yra daug visokiu dažų plaukams?

Taip, ta pati 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linak10 @ 2007 02 17, 17:59)
As manau, kad pats svarbiausias dalykas yra suzinoti plauku slinkimo priezasti ir gydytis is vidaus. Visi sampunai, kaukes ar kitos isorines priemones gal tik estetiskai padeti plaukui, slinkimo nesustabdys. As savosios dar nezinau, todel labai idomu kitu moteru situacijos, vis tikiuosi gal ka bendro rasiu, gal kaip nors issknisiu ta savo plauku slinkimo priezasti.  ax.gif

Aš ėjau pas gydytoją, kad ištirtų plauką ir išaiškintų slinkimo priežastį. Bet deja sumokėjau tik veltui 50 lt užkonsultaciją ir nieko ypatingo nesužinojau. Priežasčių gali būti daug: stresas, netinkama mityba, KT vartojimas. Tą mes ir pačios žinom smile.gif Gal kuri buvo pas geresnį gydytoją? gal kas gali rekomenduoti?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Gal čia rasiu patarimų. Slenka 4 metų mergaitei plaukai . Ką daryt? Vitaminų vartojam pastoviai įvairių g.gif
Atsakyti
Na va, pasiguosiu ir as..Esu JAV - visu pirma cia nera tu priemoniu, kurias naudojau LT, tai plaukai patapo siurkstus, vel nesusitvarkau, nesvarbu kuo beplauciau...O dabar dar ir slinkti pradejo - zinau del ko - teko patirti stipru stresa. Bet jau emociskai jauciuosi gerai o slinkimas nesustoja. Dekui dievui, plauku pas mane daugiau nei reik, bet jei tokiais tempais - liks tikrai nekas.
Gal mamytes, esancios JAV galetu pasakyti, kokias priemones renkates - cia ju daug ir apie kai kurias firmas nieko nezinau...
o del plauku mazai mergaites - pamenu mano sesutei taip buvo - plaukuciu vos vos ir tie silpni, tai tevai kirpdavo lb daznai ir viskas susitvarke. Bet aisku visu pirma reiktu patikrinti ar tam nera fiziologines priezasties.
Atsakyti