Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(Tynka @ 2007 02 08, 15:13)
nusipirkau regaine preparato 5proc. Buvau uzsidegusi naudoti. Bet pagalvojau ir nebesiryztu. Gal kam reikia. Perleisiu pigiau.

Dar bandau gelbetis kitoms priemonem , bandysiu gal ta himalaya.

Šiaip mano plaukai reti, o ne tai kad dabar slenka gausiai. Islinko kazkada paauglsyteje tai dabar tokie ir yra ne kokie... Ech.

Jei jau pirkai tai gal žinai kam mirksiukas.gif himalaya irgi kol kas bandymų stadijoj, juk dar tik viena forumietė jos rezultatais pasidžiaugė. Mano irgi plaukučiai reti ir pasiskaičiusi Motinos patarimus išmasčiau jog man reikia galvos masažuoklio, gerinsiu kraujotaka ir bandysiu atstatyt plaukų kanalus blink.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, o ar buna specialus galvos masazuokliai kraujotakai aktyvinti?.. neteko girdeti apie tokius..
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 02 07, 12:06)
Ir tai ne panacėja - bandžiau sąžiningai šampūną ir purškalą, suplojau didelius pinigus, o rezultato - jokio. Nei nustojo slinkti, nei naujų plaukų ataugo. Slinkimas buvo, manau, stresinis. Tuomet pagelbėjo O'Rising priemonės.

O nuo hormoninio slinkimo man niekas realiai nepadėjo - nei tada, kai maitinant vaikus, plaukai krito, nei tada, kai nustodavau kontraceptines vartot - baisinis slinkimas apie 3 mėn., o visas reikalas tvarkydavosi apie pusmetį, ir plaukai atauga, nepriklausomai nuo to, vartojau ką nors ar ne biggrin.gif . Nors iš tos baimės nuplikt dabar daug ką privartojau, ir plaukai jau nebeslenka, o nauji masiškai atauginėja.

tikrai,ir as bandau tuos ducray bet rezultatas 0,o kainele.......,man jau daug geriau padejo lakmes ampules jos ir zymiai pigiau gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 02 08, 22:18)
Norejau paklausti, o ar buna specialus galvos masazuokliai kraujotakai aktyvinti?.. neteko girdeti apie tokius..

Mačiau kažkada eurokose ar tai iš plastiko ar gumos(net nečiupinėjau), bet labai pamašus į masažuoklį nuo celiulito iš faberlaiko. Dabar kol nerasiu tokio teks pirštais džiaugtis biggrin.gif
Atsakyti
As irgi turiu sia problema - labai slenka plaukai. Esu bandzius kelis aliejukus, kur reikia itrinti i saknis. Bet man nelabai padejo. Be to, ir kvapas nekoks... Viena aliejuka naudojau, kuris buvo ampuleje (pelesiu kvapo). Kadangi aliejukus reikedavo naudot po plovimo, tai nelabai patiko, kai ir patys plaukai, ir galva prisigerdavo to kvapo. Ir kas svarbiausia, nepadejo. Ypac plaunant ir isplovus galva labai daug plauku isslenka. Buciau dekinga, jei kas ir man ka galetu patart, ka daryt del to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2006 11 10, 21:39)
kur galima nusipirkt to sampuno?

Man NaturVital šampūnas visai nepatiko, o tiksliau jokio rezultato, gal paprasčiausiai netiko. nors vartojau gana ilgai. Jo galima įsigyti eurovaistinėje. Beje, jei kam tiko galiu padovanoti buteliuką, beveik pilnas, vistiek aš jo nenaudosiu. Naudoju dabar kitą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodcke: 10 vasario 2007 - 20:42
QUOTE(juodcke @ 2007 02 10, 21:39)
Man NaturVital šampūnas visai nepatiko, o tiksliau jokio rezultato, gal paprasčiausiai netiko. nors vartojau gana ilgai. Jo galima įsigyti eurovaistinėje. Beje, jei kam tiko galiu padovanoti buteliuką, beveik pilnas, vistiek aš jo nenaudosiu. Naudoju dabar kitą.


Man Natur vital kol kas irgi jokio efekto neduoda. Na nebent tik, kad pradėjo labai riebaluotis plaukai. Mano plaukai visada buvo prie sausesnių. Nusipirkau Natur Vital normaliems plaukams, bet labai riebaluoja. Nežinau ar dar pirkti kitą buteliuką riebiems plaukams, ar ieškoti kito? ax.gif
Kokį dabar vartoji?
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 02 11, 13:34)
Man Natur vital kol kas irgi jokio efekto neduoda. Na nebent tik, kad pradėjo labai riebaluotis plaukai. Mano plaukai visada buvo prie sausesnių. Nusipirkau Natur Vital normaliems plaukams, bet labai riebaluoja. Nežinau ar dar pirkti kitą buteliuką riebiems plaukams, ar ieškoti kito?  ax.gif
    Kokį dabar vartoji?

Aš dabar Naudoju Wella System Professional nuo plaukų slinkimo. Jo galima įsigyti kirpyklose kurios prekiauja wellos produkcija, aš perku Mickevičaus gatvėje esančioje kosmetikos parduotuvėje. Nepigus malonumas, bet užtat man padeda thumbup.gif
Atsakyti
L'erbolario sampunas su soja lb gerai nuo plauku slinkimo, na bent man tai lb padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2007 02 11, 21:25)
L'erbolario  sampunas su soja lb gerai nuo plauku slinkimo, na bent man tai lb padejo  thumbup.gif

O kur jo galima isigyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodcke @ 2007 02 11, 21:06)
O kur jo galima isigyti?  4u.gif

euro vaistinej gedimino prospekte yra, dar hyper rimi maciau, ir ju parduotuvej Mindaugo gatveje
Atsakyti
QUOTE(juodcke @ 2007 02 11, 18:41)
Aš dabar Naudoju Wella System Professional nuo plaukų slinkimo. Jo galima įsigyti kirpyklose kurios prekiauja wellos produkcija, aš perku Mickevičaus gatvėje esančioje kosmetikos parduotuvėje. Nepigus malonumas, bet užtat man padeda  thumbup.gif


Gera ta parduotuvė. Kiek tas šampūniukas kainuoja? biggrin.gif
Atsakyti