Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

as ju jau antra pakuote geriu bet manau vitaminu poveikis biskuti veliau pasirodo , siaip slinkimas tikrai sumazejo bet dar daug priemoniu imiausi pries slinkima tai nezinau kas padeda
Atsakyti
Jadzka, o karotinas buna atskirai?
Atsakyti
As irgi pantogar jau penkta menesi gersiu,nezinau,nuo ko,nes irgi daug priemoniu naudoju,bet slenka siek tiek maziau. Dar menesi pagersiu ir darysiu ilga pertrauka,nes nerekomenduoja ilgiau nei puse metu gerti.
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 02 06, 00:07)
Jadzka, o karotinas buna atskirai?

Būna. Kelių skirtingų firmų gėriau: yra vaistinės Beta karotino daug. DAr iš platinamų esu kai ką bandžiusi ax.gif
Atsakyti
Aš kadangi esu bais protinga ir laaabai mėgstu kitus mokinti, tai pamokinsiu ir jus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Taigi plaukų slinkimas grubiai skirstomas į 2 rūšis (bet čia taip labai grubiai)
1. Reakcinis - kuomet plaukai slenka kaip reakcija į kokius nors organizmo ar aplinkos pokyčius - stresas, dieta, klimato pakeitimas irpan. Kas tada vyksta organizme ir kodėl tie plaukai slenka? Streso metu pablogėja galvos odos kraujotaka, nes organizmas būna susirūpinęs kažkuomtais kitu ir plaukai ant galvos jam tikrai yra paskutinėj vietoj, todėl plauko svogūnėlio kraujotaka tikrai nepasirūpina bigsmile.gif Kuomet paduodama mažiau kraujo į prie plauko svogūnėlio esančias kraujagysles, jos, "neturėdamos ką veikt" irgi pradeda mažėt. Tada plaukas susiparina, kad jam nieks neduoda kraujo ir iškrenta bigsmile.gif Kitas streso metu (stresas čia tokia bendrąja prasme) atsiradęs veiksnys yra vitaminų, mineralų ir kitų medžiagų trūkumas. Kai tave gerai užstresina, tai organizmas viską pradeda naudot labai netaupiai, visas gaunamas medžiagas ir turimas atsargas nukreipdamas į svarbesnius organus ir audinius, o plaukai, kaip išgyvenimui tikrai netoks jau svarbus dalykas, lieka paskutiniai. Vėlgi, negana to, kad kraujo mažiau paduodama plauko svogūnėliui, dar prasiseda ir maisto medžiagų/vitaminų/mineralų "ekonominė blokada". Vat tada plaukai ir pasako "viso gero", tie kurie buvo "ant ribos" iškrenta greičiausiai, jei koks buožė turėjo labai gerą kraujotaką pasilaiko ilgiau. Beto ir pačiam organizmui geriau - nu kam maitint krūvą plaukų, skirt jiems maisto ir kraujo, jeigu kažkur kitur yra bėda bigsmile.gif
2. Progresyvus - tai yra susijęs su hormonine organizmo būkle procesas. Dėl vyriško hormono pertekliaus sutrinka plauko kraujotaka ir riebalinių liaukų veikla. Tuomet plaukai slenka. Jie slenka daug stipriau, nes tas hormoninis fonas nuolat yra pakitęs, netaip, kaip stresas, kad pastresavai, paskui atsipalaidavai, organizmas susireguliavo, pasitrvarkė, paskui vėl stresuoja biggrin.gif

O dabar reklama lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Peržvelgiau visą temą, neradau apie Ducray priemones nuo plaukų slinkimo.
Trumpai parašysiu kokia esmė, kaip naudoti ir kodėl būtent taip naudoti.
Komplektas yra:
1. Šampūnas Anaphase - skirtas paruošti galvos odą, kad paskui geriau patektų losjono veikliosios medžiagos. Galvą plauname 2 kartus - pirmą kartą tik iššampūninam ir nuskalaujam, antrą - paliekam 3 min. Palikti reikia todėl, kad jame veikliosios medžiagos yra specialioje mikronizuotoje formoje, jos prasiskverbia giliau į galvos odą ir ten lieka veikti netgi nuskalavus šampūną ir net išdžiovinus galvą. Naudojamas 2 kartus per savaitę, prieš losjoną.
2. Losjonai nuo plaukų slinkimo:
Anastim ampulės - skirtos esant reakciniam plaukų slinkimui - naudojamos po plovimo, įtrinti į galvos odą. 2 kartus per savaitę. Pakuotė ir visas kursas skirta 3 mėn
Chronostimas - esant progresyviam plaukų slinkimui. Yra du buteliukai - rytinis ir vakarinis. Taip yra todėl, kad esant hormoniniam slinkimui, kaip minėjau anksčiai veikia 2 priežastys dėl hormonų: blogėja svogūnėlio kraujotaka ir didėja riebalų išsiskyrimas. Vienas procesas yra aktyvesnis ryte, kitas vakare. Todėl ryte ir vakare naudojam skirtingas priemones, kad kuo tiksliau veiktumėm slinkimo procesą.
Šitie buteliukai yra su purkštukais. Rytinį losjoną įtrinam į drėgną galvos odą po plovimo, vakarinį į sausą galvos odą prieš einant gulti. Naudojam 2 k/sav. Pakuotės užtenka 6 savaitėm, bet kursą geriau tęsti 3 mėn unsure.gif
3. Vitaminai Anacaps. Kaip jau rašiau jeigu organizme trūksta kažkokių medžiagų, plaukai jas gaus paskutinėj vietoj, nes ir be jų mūsų organizmui visai neblogai gyvenasi bigsmile.gif Todėl reikia gerti vitaminus. Po 2 kapsules per dieną.

Jei plaukai slenka nelabai stipriai, ne kuokštais, tiesiog matot, kad vonioj daugiau plaukų prikritę, galima naudot tik šampūną. Tikrai padeda. Bandžiau bigsmile.gif Ir rezultatas po kokių2 sav pasimatė. Tai čia nustojo slinkt. Bet naudot ilgą laiką reikia tam, kad jie ATAUGTŲ 4u.gif

Nu vat išsipasakojau.
kas neaišku - klauskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2007 02 07, 10:30)
Aš kadangi esu bais protinga ir laaabai mėgstu kitus mokinti, tai pamokinsiu ir jus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

good.gif
Tik kainelių ir pardavimo vietų betrūksta.
O kadangi esi bais protinga, gal žinai per kiek laiko susiformuoja plauko folikulas ir išdygsta plaukelis?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 02 07, 10:28)
good.gif
Tik kainelių ir pardavimo vietų betrūksta.
O kadangi esi bais protinga, gal žinai per kiek laiko susiformuoja plauko folikulas ir išdygsta plaukelis?

šampūnas apie 38 lt
Anastim 120 (3mėn)
Chronostim 160 (6sav)

Universiteto vaistinėje, Grybo g. vaistinė. GTC filialuose 4u.gif

Naujai plauko folikulas gali susiformuot, jei nuo jo iškritimo praėjo mažiau negu 2 metai (čia +/-), kadangi per tiek laiko visiškai užauga plauko kanalas ir nebegali patekti veikliosios medžiagos.
O per kiek laiko susiformuos naujas ir užaugs tai individualu - jei tik ką iškritęs, kraujotaka ten dar pusėtina, tai gali ir per 1-1,5 mėn, o jei jau iškritęs senokai, kraujagyslės "susitraukusios", reikia joms išdidėt, reikia maisto medžiagoms aprūpint, tai gali ir 3 mėn užtrukt, arba ir ilgiau unsure.gif
Sakau, slinkt nustoja dažniausiai per pora savaičių. Ir tą pasiekt nelabai sunku. Ale vat užaugint naujus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 07 vasario 2007 - 10:45
Va o as tai zinau bobuciu recepta biggrin.gif teikia pries plaunant galva slapius plaukus kiausinio tryniu istrinkti ir palaikyti pora minuciu o veliau nuplauti biggrin.gif man tai padejo biggrin.gif nes iki triju metu beveik plika buvau tai trinys paskatino plauku augima ax.gif kaip kitoms ar pamacys nezinau
Papildyta:
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 10, 20:41)
Visikai nemaciau jokio poveikio nuo Fitoval priemoniu  schmoll.gif

user posted image  user posted image



man nuo ju atsirado pleiskanu nors seniau nebuvo g.gif tai dar ir dabr negaliu atsikratyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2007 02 07, 09:30)
Peržvelgiau visą temą, neradau apie Ducray priemones nuo plaukų slinkimo.
Trumpai parašysiu kokia esmė, kaip naudoti ir kodėl būtent taip naudoti.


Ir tai ne panacėja - bandžiau sąžiningai šampūną ir purškalą, suplojau didelius pinigus, o rezultato - jokio. Nei nustojo slinkti, nei naujų plaukų ataugo. Slinkimas buvo, manau, stresinis. Tuomet pagelbėjo O'Rising priemonės.

O nuo hormoninio slinkimo man niekas realiai nepadėjo - nei tada, kai maitinant vaikus, plaukai krito, nei tada, kai nustodavau kontraceptines vartot - baisinis slinkimas apie 3 mėn., o visas reikalas tvarkydavosi apie pusmetį, ir plaukai atauga, nepriklausomai nuo to, vartojau ką nors ar ne biggrin.gif . Nors iš tos baimės nuplikt dabar daug ką privartojau, ir plaukai jau nebeslenka, o nauji masiškai atauginėja.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 02 07, 11:06)
Ir tai ne panacėja - bandžiau sąžiningai šampūną ir purškalą, suplojau didelius pinigus, o rezultato - jokio. Nei nustojo slinkti, nei naujų plaukų ataugo. Slinkimas buvo, manau, stresinis. Tuomet pagelbėjo O'Rising priemonės.

O nuo hormoninio slinkimo man niekas realiai nepadėjo - nei tada, kai maitinant vaikus, plaukai krito, nei tada, kai nustodavau kontraceptines vartot - baisinis slinkimas apie 3 mėn., o visas reikalas tvarkydavosi apie pusmetį, ir plaukai atauga, nepriklausomai nuo to, vartojau ką nors ar ne biggrin.gif . Nors iš tos baimės nuplikt dabar daug ką privartojau, ir plaukai jau nebeslenka, o nauji masiškai atauginėja.


Kas teisybė, tas teisybė - labai daug individualių dalykų. Ir tai, kas pagelbėjo vienai, nebūtinai padės kitai unsure.gif
Todėl ir tų priemonių devynios galybės bigsmile.gif
Atsakyti
blink.gif oi kad taip butu paprasta su plaukuciu slinkimu kovoti...baisiausia yra tai, kad tikslios plauku slinkimo priezasties nevisos mes zinome. Hormonai, stresas, taip suprantu. Bet jei su harmonais ir stresu ok, o plaukai slenka? As tai vis dar su tuo susitaikyti ir suprasti negaliu. Buvo grazus ir gan veslus plaukai-dabar jie mano akyse nyksta nekreipdami demesio i jokias mano pastangas, o priezasties nezinau. Dar mane kankina mintis, kad as tokia tikrai ne viena tokia bejege pries si baisu procesa. Siandien nusipirkau Pantogar vitaminus, gal nors biskutuka pades. g.gif
Atsakyti
nusipirkau regaine preparato 5proc. Buvau uzsidegusi naudoti. Bet pagalvojau ir nebesiryztu. Gal kam reikia. Perleisiu pigiau.

Dar bandau gelbetis kitoms priemonem , bandysiu gal ta himalaya.

Šiaip mano plaukai reti, o ne tai kad dabar slenka gausiai. Islinko kazkada paauglsyteje tai dabar tokie ir yra ne kokie... Ech.
Atsakyti