Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(mista @ 2007 01 30, 13:21)
sveikos.turiu beda labai slenka plaukai, gal zinot kokia gera priemone jiems pastiprinti?

Labas. Manau paskaityk tema nuo pradziu ir rasi labai ivairiausiu patarimu,megink ir gal atrasi kokia priemone kuri tau pades mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 01 25, 15:57)
Kvapas tikrai nekoks  doh.gif bet girdejau rezultatas geras  thumbup.gif tai dabar bandysiu skesti su vandeniu,kad su grynom sultim kaip tik nepakenkciau labiau  ax.gif



Kaip svogunu sultys, ar padejo?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 31, 17:05)
Kaip svogunu sultys, ar padejo?


Dar tik pora kartu dariau,manau per mazai,kad pasijaustu rezulatas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 01 29, 13:48)
Na va as irgi jau isigyjau Himalaya kauke plaukams, dar ir sampuna tos pacios serijos prigriebiau su proteinais riebiems plaukas. Na labai jau graziai apie ta kauke ten raso paziuresime kaip ten bus. Parasyta kad geriausiu rezultatu galima pasiekti tik jeigu kauke naudosi kasdien. Plauku folikulu padaugeja 30% po 1menesio, 50% po dvieju menesiu, na ir visiskai normalizuojasi po 6 menesiu. Tokie rezultatai pasiekiami naudojant kauke kasdien. Siaip pati kauke gana lengvai tepasi ir nera riebi. Labai tikiuosi kad vasara galesiu pasitikti veslesniais plaukais  4u.gif

As pirkau tai "Vilties" vaistineje cia prie Centrinio pasto, Laisves alejoje, bet irgi is vitrinos iseme, maciau Farma vaistineje bet tiktai sampuna ir atrodo dar Himalaya produkcija Homeopatine vaistine prekiauja Rotuses aiksteje, tik nezinau ar jie turi ta kauke (siaip tai cia kremas o ne kauke)...  mirksiukas.gif


O kiek kainuoja ta priemone ir ar tikrai efektyvi ax.gif
Atsakyti
himalaya produktai kaip supratau dar naujiena ir vaistinėse prisibijo jų daug užsakyti, geriau jau vaistinėj užsiprašyt iš anksto ko nori. Aš už kremą mokėjau 42lt., už aliejuką nuo pleiskanų apie 12lt., šampūną apie 11lt. rezultatus vertint dar anksti, bet pačiam plaukui priemonės l. patinka, kaip šilkiniai jie pas mane dabar. O kremo tai ilgam pakaks, gal net 2mėn g.gif
Atsakyti
O kur Vilniuj rast tų Himalaya produktų? ax.gif Kiek mačiau, tai 100metų vaistinė turi (pagal interneto duomenis) rolleyes.gif O Eurovaistinėj nematėt? Savaitgalį nuolaidos, tai pigiau būtų galima nusipirkt g.gif
Atsakyti
labai veiksmingos priemonės nuo slinkimo LAKME.Yra šampūnas, ampulės ir losjonas.Šampūnas kainuoja apie 20lt., ampulė viena apie 9,losionas apie 42.
galima nusipirkt vaistinėse arba specializuotose parduotuvėse,kurios prekiauja profesionaliomis priemonėmis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2007 02 02, 20:59)
O kur Vilniuj rast tų Himalaya produktų? ax.gif  Kiek mačiau, tai 100metų vaistinė turi (pagal interneto duomenis) rolleyes.gif O Eurovaistinėj nematėt? Savaitgalį nuolaidos, tai pigiau būtų galima nusipirkt g.gif

Eurovaistinės tikrai neturi, labiau ieškok privačiose vaistinėse arba paskambink jų atstovui Lietuvoje. Galiu nr. į AŽ atsiūsti jei nori.
Papildyta:
QUOTE(Jovitėlė @ 2007 02 02, 21:01)
labai veiksmingos priemonės nuo slinkimo LAKME.Yra šampūnas, ampulės ir losjonas.Šampūnas kainuoja apie 20lt., ampulė viena apie 9,losionas apie 42.
galima nusipirkt vaistinėse arba specializuotose parduotuvėse,kurios prekiauja profesionaliomis priemonėmis. thumbup.gif

Bandžiau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 02 vasario 2007 - 22:02
Prisiminiau, dar universiteto vaistinėje kažkada buvau pirkusi jų gamybos mišinį nuo plaukų skinkimo. Rodos tada tikrai sumažėjęs tas slinkimas buvo. Reiks ir vėl gal nulėkti profilaktiškai prieš vasarą bigsmile.gif

O dabar tai nebelabai jie man slenka. O padėjo: Prof. priemnonės plaukų priežiūrai ir formavimui, kokybiški dažai ir kartais serumas Cutrin Bio+ . Žinokit patenkinta dabar esu plaukiukais savo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 02 03, 11:56)
Prisiminiau, dar universiteto vaistinėje kažkada buvau pirkusi jų gamybos mišinį nuo plaukų skinkimo. Rodos tada tikrai sumažėjęs tas slinkimas buvo. Reiks ir vėl gal nulėkti profilaktiškai prieš vasarą  bigsmile.gif

O dabar tai nebelabai jie man slenka. O padėjo: Prof. priemnonės plaukų priežiūrai ir formavimui, kokybiški dažai ir kartais serumas Cutrin Bio+ . Žinokit patenkinta dabar esu plaukiukais savo  bigsmile.gif

biggrin.gif Oas maniau jog neslenka todėl, kad geri kokybišką karotiną, plaukus trenki su tos pačios kompanijos šampūnu ir balzamu, o galiukus pasitepi su kviečių gemalų alejum flirt.gif Aš irgi patenkinta savo plaukučiais tik norėtusi jog apimtys būtų didesnės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 02 03, 12:32)
biggrin.gif Oas maniau jog neslenka todėl, kad geri kokybišką karotiną, plaukus trenki su tos pačios kompanijos šampūnu ir balzamu, o galiukus pasitepi su kviečių gemalų alejum flirt.gif Aš irgi patenkinta savo plaukučiais tik norėtusi jog apimtys būtų didesnės ax.gif

Karotiną profilaktiškai geriu, Plaukus trenku įvairiais prof šampūnais ir naudoju nenuskalaukamus kondicionieriu. Kviečių gemalų alienum niekada netepiau galiukų (nebent Kerestase aliejuku)... Tikriausia su kažkuo maišai mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar kas nors turite geru atsiliepimu apie Pantogar vitaminus slenkantiems plaukams? Siuo metu geriu silicio tabletes, bet noreciau jau pakeisti i kitus vitaminus ir ieskau atsiliepimu. bigsmile.gif
Atsakyti