Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(ViShy @ 2007 01 25, 14:57)
Kvapas tikrai nekoks  doh.gif bet girdejau rezultatas geras  thumbup.gif tai dabar bandysiu skesti su vandeniu,kad su grynom sultim kaip tik nepakenkciau labiau  ax.gif

jokiu būdu negalima trinti su grynom svogūnų arba česnakų sultim, o ir skiedimas vandeniu nepadės!!! tokie dalykai yra skiedžiami aliejumi, plaukų kaukei geraiusiai tinka ricinos arba "репейное"(nežinau kiap lietuviškai) aliejai. o ir tokią kaukę galima dėti ne dažnaiu kaip kartą į savaitę.
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2007 01 25, 14:03)
As naudoju retkarciais Himalaya krema nuo plauku slinkimo, kazkaip taip atrodo vadinas.. galesiu tiksliau parasyt jei kas susidomes:)
tai as jau pirkdama buvau skeptiskai nusiteikus kad jis nieko nepades, nieks man neaugs ir panasiai, ir net nenagrinejau po to kas nors man auga ar ne, bet - kai nuejau pasikirt galu tai kirpeja (pas kuria pastoviai einu) sake "nu pas tave dar taip nemaciau - labai daug trumpu plaukeliu priauge", as jai net nesakiau kad ka naudoju..
tai dabar jau dziaugiuosi ir ketinu kai baigsis dar jo nusipirkt 4u.gif

1 ar seniai naudoji
2 kiek kartų per savaite
3 ar ilgam užtenka
nes aš irgi jo labai noriu blush2.gif

QUOTE(Hermion@ @ 2007 01 25, 22:55)
O gal kas bandėt šampūną nuo plaukų lūžinėjimo ir slinkimo Keune? Apie juos rašo, kad tai natūrali kosmetika. Aš nusipirkau už 10 Lt mažiuuuką buteliuką, žiūrėsim, kas čia bus  smile.gif  Bent jau pagal NEputojimą tai panašu, kad natur produkt ax.gif

kirpykloj man su keune buvo plovę, jausmas nerealus, plaukas kaip kokios kiaunės švelnutėlis, slidutėlis dabar pati žadu nusipirkt(kada nors ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 01 26, 15:21)
1 ar seniai naudoji
2 kiek kartų per savaite
3 ar ilgam užtenka
nes aš irgi jo labai noriu blush2.gif
kirpykloj man su keune buvo plovę, jausmas nerealus, plaukas kaip kokios kiaunės švelnutėlis, slidutėlis dabar pati žadu nusipirkt(kada nors ax.gif )


kaip mokykloj lotuliukas.gif lotuliukas.gif atsakau:
1. kai ejau pas kirpeja buvau naudojus gal pusantro menesio, dabar jau bus kokie
2. karta per savaite, nes kadangi mano ilgi plaukai tai man vienas vargas is ryto dar anksciau keltis, plautis galva, dziovintis, be to dziovintuvo stenngiuosi isvis nenaudot, ir taip tie mano plaukai sugadinti, nors dabar jau beveik atsitaise biggrin.gif
3. nezinau kas tas ilgai, na va karta i savaite naudodama dar tos vienos pakuotes neisnaudojo ir atrodo dar ne taip greitai baigsis, man atrodo cia ilgai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2007 01 26, 15:26)
kaip mokykloj lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  atsakau:
1. kai ejau pas kirpeja buvau naudojus gal pusantro menesio, dabar jau bus kokie
2. karta per savaite, nes kadangi mano ilgi plaukai tai man vienas vargas is ryto dar anksciau keltis, plautis galva, dziovintis, be to dziovintuvo stenngiuosi isvis nenaudot, ir taip tie mano plaukai sugadinti, nors dabar jau beveik atsitaise biggrin.gif 
3. nezinau kas tas ilgai, na va karta i savaite naudodama dar tos vienos pakuotes neisnaudojo ir atrodo dar ne taip greitai baigsis, man atrodo cia ilgai smile.gif

:yess:kaip fainiai,gaudyk oro_buckis.gif ir iki bėgu į vaistine tongue.gif
Papildyta:
o gal teko išbandyt ir kitus himalaya produktus: alieju plaukams, šampunus?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 01 26, 15:42)
:yess:kaip fainiai,gaudyk  oro_buckis.gif ir iki bėgu į vaistine tongue.gif
Papildyta:
o gal teko išbandyt ir kitus himalaya produktus: alieju plaukams, šampunus?


bandziau tik sampuna, riebams plaukams atrodo, tai mano plaukams sakyciau nelabai tiko, na gal tiksliau tiko, bet ne tiek kiek as noreciau ax.gif
o buna ir aliejuku plaukams?
dar esu isbandzius veido odos prieziuros produktu..
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2007 01 26, 15:46)
bandziau tik sampuna, riebams plaukams atrodo, tai mano plaukams sakyciau nelabai tiko, na gal tiksliau tiko, bet ne tiek kiek as noreciau ax.gif
o buna ir aliejuku plaukams?
dar esu isbandzius veido odos prieziuros produktu..

ir kaip?matai šalia turiu himalaya katalogėlį ir tiek visko noriu blush2.gif kadangi visgi eisiu pirkt tik vakare(savininkė tada bus, gal nuolaidą padarys blush2.gif ), tai dar turiu laiko apsispręst ko noriu ir ar verta norėt ax.gif yra maitinantis aliejus plaukams užkertantis kelią plaukų slinkimui ir aliejukas nuo pleiskanų viskas po 200ml. na sau dar norėčiau vaikišką aliejuką kūnui(vynuogių aliejus,vitaminai,žieminė vyšnia, alijošius) 200ml
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 01 26, 15:42)
:yess:kaip fainiai,gaudyk  oro_buckis.gif ir iki bėgu į vaistine tongue.gif
Papildyta:
o gal teko išbandyt ir kitus himalaya produktus: alieju plaukams, šampunus?


Jeigu begi i Vaistazoliu vaistine tai gali neskubeti ax.gif , nes ten tos kaukes nera, pati ka tik grizau is ten, sake gal kita savaite bus.
O gal kokioje kitoje vaistineje butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 01 26, 15:55)
Jeigu begi i Vaistazoliu vaistine tai gali neskubeti  ax.gif , nes ten tos kaukes nera, pati ka tik grizau is ten, sake gal kita savaite bus.
O gal kokioje kitoje vaistineje butu?  g.gif

Aš Klaipėdoj biggrin.gif Čia tų produktų galima rasti 3jose vaistinėse ir viena jų už 3min kelio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 01 26, 15:55)
ir kaip?matai šalia turiu himalaya katalogėlį ir tiek visko noriu blush2.gif kadangi visgi eisiu pirkt tik vakare(savininkė tada bus, gal nuolaidą padarys blush2.gif ), tai dar turiu laiko apsispręst ko noriu ir ar verta norėt ax.gif yra maitinantis aliejus plaukams užkertantis kelią plaukų slinkimui ir aliejukas nuo pleiskanų viskas po 200ml. na sau dar norėčiau vaikišką aliejuką kūnui(vynuogių aliejus,vitaminai,žieminė vyšnia, alijošius) 200ml


bandziau toki prausikli veidui, dabar tikrai nepasakysiu koki, tai visa oda nugrauze, na po poros kartu oda vietomis luptis pradejo, o mano oda tai normali ir lygi, na as tik siaip pasimaivymui nusipirkau, tai dabar atidavus broliui (jo riebi ir spuoguota) tai net tam sake grauzia ir jis nenaudoja.. o kremas veido irgi nelabai, nors zinai kremo veidui tai negaliu ypac nemacius veido odos parekomenduot..
Papildyta:
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 01 26, 15:55)
Jeigu begi i Vaistazoliu vaistine tai gali neskubeti  ax.gif , nes ten tos kaukes nera, pati ka tik grizau is ten, sake gal kita savaite bus.
O gal kokioje kitoje vaistineje butu?  g.gif


aha ten tu prekiu tai mazas pasirinkimas, na kaip man aiskino tai neuzsiveza nes bijo kad neuzpirks, bet tai jau galetu kadanors susiproteti kad daugiau reikia uzsivezt, nes pastoviai nieko nera..
Atsakyti
Na va as irgi jau isigyjau Himalaya kauke plaukams, dar ir sampuna tos pacios serijos prigriebiau su proteinais riebiems plaukas. Na labai jau graziai apie ta kauke ten raso paziuresime kaip ten bus. Parasyta kad geriausiu rezultatu galima pasiekti tik jeigu kauke naudosi kasdien. Plauku folikulu padaugeja 30% po 1menesio, 50% po dvieju menesiu, na ir visiskai normalizuojasi po 6 menesiu. Tokie rezultatai pasiekiami naudojant kauke kasdien. Siaip pati kauke gana lengvai tepasi ir nera riebi. Labai tikiuosi kad vasara galesiu pasitikti veslesniais plaukais 4u.gif

As pirkau tai "Vilties" vaistineje cia prie Centrinio pasto, Laisves alejoje, bet irgi is vitrinos iseme, maciau Farma vaistineje bet tiktai sampuna ir atrodo dar Himalaya produkcija Homeopatine vaistine prekiauja Rotuses aiksteje, tik nezinau ar jie turi ta kauke (siaip tai cia kremas o ne kauke)... mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš to kremo nuo plaukų slinkimo negavaų verysad.gif Tai nusipirkau himalaya šampūną su proteinais ir kondicion. normaliems plaukams ir aliejų nuo pleiskanų(nuo slinkimo irgi neturėjo). tai užvakar visą dieną su tuom aliejum išsitepus vaikščiojau, vakare 3 kartus su šamp. ploviau ir nelabai tas aliejus nusiplovė blink.gif tai vakar vakare vėl ploviau ir paskui su alijošiaus sultim šaknis pasitepiau. Tai dabar patenkinta thumbup.gif tik tiek, kad kitą kartą aliejaus mažiau įtepsiu,jis toks minkštas , atrodo jog nieko ten į plaukus neisitrynei, o paskui ir atplaut neišeina doh.gif O kremo turės poryt g.gif jaučiu jį pirksiu kai alijošiaus lapą sunaudosiu hihihi.gif
Atsakyti

sveikos.turiu beda labai slenka plaukai, gal zinot kokia gera priemone jiems pastiprinti?
Atsakyti