Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Vaziuosiu pirkti is ajurvedu parduotuves alieju nuo plauku slinkimo, "a vnush" pades? Tik gal kas vaika padabotu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 25, 17:33)
Vaziuosiu pirkti is ajurvedu parduotuves alieju nuo plauku slinkimo, "a vnush" pades? Tik gal kas vaika padabotu  tongue.gif

nera problemu tik uzvesk biggrin.gif
ViShy o kvapo nebuna kai isdziusta g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Essexgirls @ 2007 01 25, 15:46)
ViShy o kvapo nebuna kai isdziusta g.gif  ax.gif


Kvapo nebuna kai plaukai isdziusta,bet jei galvos oda sudreksta tada pasijaucia nemalonus kvapas doh.gif
Atsakyti
Himalaya Herbals - Hair Loss Cream
100ml - 47.35 (kaina dar uzlipinta ant dezutes )
as asmeniskai pirkau Kaune Vaistazoliu vaistinej..


Aš ir ieškojau šito kremo eurovaistinėse, bet neradau. O kur randasi Kaune Vaistažolių vaistinė ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 01 25, 11:45)
Dar toj Lush parduotuvej geras toks melynas kietas sampunas... tiksliai neatsimenu kaip vadinasi, bet jis su juru dumbliais ir labai purina plaukus, net fenuot nereik. Beje, pabandyk balzama American Cream- as ji kaip plauku kauke naudoju, tai po to iki kito plovimo plaukai kvepia vanile ir bananais  thumbup.gif As ir mamai nupirkus buvau tai dabar tuos kietus sampunus kruvom i lietuva temiu ir savo ir mamos draugems  hihihi.gif

O Lietuvoj tikrai nera viso sito? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 01 25, 20:48)
Himalaya Herbals - Hair Loss Cream
100ml - 47.35 (kaina dar uzlipinta ant dezutes  )
as asmeniskai pirkau Kaune Vaistazoliu vaistinej..
Aš ir ieškojau šito kremo eurovaistinėse, bet neradau. O kur randasi Kaune Vaistažolių vaistinė ? ax.gif


Vilniaus gatveje netoli buvusiu (o gal ir dabar dar yra) Sporto prekiu 4u.gif
Atsakyti
O gal kas bandėt šampūną nuo plaukų lūžinėjimo ir slinkimo Keune? Apie juos rašo, kad tai natūrali kosmetika. Aš nusipirkau už 10 Lt mažiuuuką buteliuką, žiūrėsim, kas čia bus smile.gif Bent jau pagal NEputojimą tai panašu, kad natur produkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 01 25, 22:38)
Vilniaus gatveje netoli buvusiu (o gal ir dabar dar yra) Sporto prekiu  4u.gif


Butent;) netoli ten kur buvo vokieciu vaistine, prie dabartinio pegaso knygyno, salia skalsos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 01 25, 22:38)
Vilniaus gatveje netoli buvusiu (o gal ir dabar dar yra) Sporto prekiu  4u.gif


Butent;) netoli ten kur buvo vokieciu vaistine, prie dabartinio pegaso knygyno, salia skalsos





Ačiū merginos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na reikės išbandyti šampūną nuo plaukų lūžinėjimo ir slinkimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 01 25, 15:23)
Labai įdomu ir kažkaip man negirdėta.  ax.gif Parašyk ar stipri nuoviro koncentracija turi būti ar ne? Ar nespalvina plaukų, nes aš sviesaplaukė ir bijau.  Kiek  laiko taip žaidei?  Būtinai bandysiu. biggrin.gif


Aš tai irgi iki tol nebuvau girdėjus. Aš tai pavirindavau kelias rūtų šakeles, tas vanduo toks gelsvas palikdavo. Nemanau, kad pakeistų plaukų spalvą. Tiesa, aš ne tokia jau ir šviesiaplaukė. Jug gali pabandyt pradėt skalaut su silpnesniu. Šitaip aš žaidžiau kokį mėnesį ir rezultatas tikrai pasirodė thumbup.gif Man buvo labai patogu jį naudoti, nes po langais daržely kelios rūtos augo (kaip pas tikrą lietuvaitę lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(*giedrusia* @ 2007 01 26, 13:25)
Aš tai irgi iki tol nebuvau girdėjus. Aš tai pavirindavau kelias rūtų šakeles, tas vanduo toks gelsvas palikdavo. Nemanau, kad pakeistų plaukų spalvą. Tiesa, aš ne tokia jau ir šviesiaplaukė. Jug gali pabandyt pradėt skalaut su silpnesniu. Šitaip aš žaidžiau kokį mėnesį ir rezultatas tikrai pasirodė thumbup.gif  Man buvo labai patogu jį naudoti, nes po langais daržely kelios rūtos augo (kaip pas tikrą lietuvaitę  lotuliukas.gif )


Aciū už informaciją. Pavasarį ir aš pasisodinsių rūtų po langais biggrin.gif
Atsakyti