Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

siandien nusipirkau as sampuno-muilo Lush thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pardavejas irgi labai gyre ,turbut metam man jo uzteks doh.gif pora kart patryniau kad uzputojo biggrin.gif ,maniskis irgi sake thumbup.gif plaukai purus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Essexgirls: 25 sausio 2007 - 01:56
QUOTE(fashion @ 2007 01 23, 13:14)
Nusipirkau cemeryciu vandens, jau viena karta tryniau saknis. Lauksiu stulbinanciu rezultatu! Gal net prisiauginti nereikes  blush2.gif


Man visiškai nepatiko čemeryčios doh.gif: nieko nepadėjo, gal net daugiau slinti pradėjo. O va Cutrin BIO+ eilinį kartą pasiteisino.
Atsakyti
Merginos noriu paklausti del svogunu kaukes...as dariau ja viena karta, ir planuoju vel daryti,tik norejau paklausti ar svoguno sultis itrinti i saknis grynas?ar skesti jas su vandeniu? g.gif nes drauge sake,kad butinai reikia skesti,nes naturalios jos per stiprios,gali sudeginti svoguneli plauku unsure.gif
Atsakyti
Dar toj Lush parduotuvej geras toks melynas kietas sampunas... tiksliai neatsimenu kaip vadinasi, bet jis su juru dumbliais ir labai purina plaukus, net fenuot nereik. Beje, pabandyk balzama American Cream- as ji kaip plauku kauke naudoju, tai po to iki kito plovimo plaukai kvepia vanile ir bananais thumbup.gif As ir mamai nupirkus buvau tai dabar tuos kietus sampunus kruvom i lietuva temiu ir savo ir mamos draugems hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 25, 11:07)
Man visiškai nepatiko čemeryčios doh.gif: nieko nepadėjo, gal net daugiau slinti pradėjo. O va Cutrin BIO+ eilinį kartą pasiteisino.


Sakai daugiau slinkt pradejo blink.gif , o as jau antra diena is eiles trinu saknis, kazkur paskaiciau, kad reikia 7 dienas is eiles trinti. Isgasdinai, gal reiks issiplauti galvele, bijau kad visi nenusmuktu... Turiu ir as bio+ ta seruma, bet galvoju pradeti juo teptis po cemeryciu kurso. Aij, nezinau.. Gal pades g.gif O kiek ilgai reikia su tuo serumu terliotis? Vienos butelkos tau uztenka, kad plaukai nebeslinktu?..
Papildyta:
QUOTE(ViShy @ 2007 01 25, 11:10)
Merginos noriu paklausti del svogunu kaukes...as dariau ja viena karta, ir planuoju vel daryti,tik norejau paklausti ar svoguno sultis itrinti i saknis grynas?ar skesti jas su vandeniu?  g.gif nes drauge sake,kad butinai reikia skesti,nes naturalios  jos per stiprios,gali sudeginti svoguneli plauku  unsure.gif


Atsargiai su grynom svogunu sultim.. Ir as girdejau, kad isdegint svoguneli plauko gali. Pabijojau su grynom trinti, tai su cemeryciom terliojuos doh.gif O dar tas kvapelis jauciu irgi neblogas schmoll.gif
Atsakyti
As naudoju retkarciais Himalaya krema nuo plauku slinkimo, kazkaip taip atrodo vadinas.. galesiu tiksliau parasyt jei kas susidomes:)
tai as jau pirkdama buvau skeptiskai nusiteikus kad jis nieko nepades, nieks man neaugs ir panasiai, ir net nenagrinejau po to kas nors man auga ar ne, bet - kai nuejau pasikirt galu tai kirpeja (pas kuria pastoviai einu) sake "nu pas tave dar taip nemaciau - labai daug trumpu plaukeliu priauge", as jai net nesakiau kad ka naudoju..
tai dabar jau dziaugiuosi ir ketinu kai baigsis dar jo nusipirkt 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos. Man labai buvo pradėję slinkti plaukai po narkozės, tai vos visi nenukrito. Kirpėja patarė po plovimo perskalauti rūtų nuoviru. Tai labai padėjo thumbup.gif . Tik dabar žiema. Tų rūtų teks laukti iki pavasario g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 01 25, 13:45)
Dar toj Lush parduotuvej geras toks melynas kietas sampunas... tiksliai neatsimenu kaip vadinasi, bet jis su juru dumbliais ir labai purina plaukus, net fenuot nereik. Beje, pabandyk balzama American Cream- as ji kaip plauku kauke naudoju, tai po to iki kito plovimo plaukai kvepia vanile ir bananais  thumbup.gif As ir mamai nupirkus buvau tai dabar tuos kietus sampunus kruvom i lietuva temiu ir savo ir mamos draugems  hihihi.gif

O as vakar ploviau galva ir skaiciavau plaukus bigsmile.gif pora iskrito kai anksciau uzsikisdavo nuo plauku dusas doh.gif ,as naudojau cemeryciu vandeni savaite,Paul Mitchell super strong treatment kauke
multivitaminus moterims,kalci,Wellos Energy Serum,Yves Rocher sampuna nuo plauku slinkimo, kapsules nuo plauku slinkimo,vakar pradejau Lush sampuna unsure.gif biggrin.gif
Giedrilyte 4u.gif as dabar jau ten viska pirksiu nes patiko ir duso zeles viska drinks_cheers.gif ,o ta sampuna kur rasei tai pirksiu butinai jei jisai purina plaukus,nes as jau metai nenaudoju dziovintuvo o kai pradziusta bigudi pasuku tai man bus kaip tik thumbup.gif ,nes ir taip nuo dazymu pazeisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2007 01 25, 14:03)
As naudoju retkarciais Himalaya krema nuo plauku slinkimo, kazkaip taip atrodo vadinas.. galesiu tiksliau parasyt jei kas susidomes:)
tai as jau pirkdama buvau skeptiskai nusiteikus kad jis nieko nepades, nieks man neaugs ir panasiai, ir net nenagrinejau po to kas nors man auga ar ne, bet - kai nuejau pasikirt galu tai kirpeja (pas kuria pastoviai einu) sake "nu pas tave dar taip nemaciau - labai daug trumpu plaukeliu priauge", as jai net nesakiau kad ka naudoju..
tai dabar jau dziaugiuosi ir ketinu kai baigsis dar jo nusipirkt 4u.gif



Susidomėjau. Parašyk kur yra pirkti ir kiek kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
Himalaya Herbals - Hair Loss Cream
100ml - 47.35 (kaina dar uzlipinta ant dezutes ax.gif )
as asmeniskai pirkau Kaune Vaistazoliu vaistinej..
o uztenka jo ilgam, bent jau as kaskart plaudama galva jo netepiau - karta per savaite..
Naudojimas - itrinti gerai situ tepalu saknis nakciai, ryte galima issiplaut galima ir ne, kaip patogiau, as pati tai issiplaunu..
Papildyta:
Ai dar parasyta kad padeda "jeigu plauku slinkimas susijes su stresu, vitaminu trukumu, del medikamentu vartojimo, odos bei kitu ligu, alergijos, cheminiu medziagu, hormonu disbalanso, klimato pasikeitimo, vandens uzterstumo" taip pat ataufa 40 proc plauku per 3 menesius esant stagiam nuplikimui (alopecia areata).. ir parasytas ispejimas kad kremas neveikia plinkant del genetiniu preizasciu..
Atsakyti
QUOTE(*giedrusia* @ 2007 01 25, 14:33)
Labas, merginos. Man labai buvo pradėję slinkti plaukai po narkozės, tai vos visi nenukrito. Kirpėja patarė po plovimo perskalauti rūtų nuoviru. Tai labai padėjo  thumbup.gif  . Tik dabar žiema. Tų rūtų teks laukti iki pavasario  g.gif


Labai įdomu ir kažkaip man negirdėta. ax.gif Parašyk ar stipri nuoviro koncentracija turi būti ar ne? Ar nespalvina plaukų, nes aš sviesaplaukė ir bijau. Kiek laiko taip žaidei? Būtinai bandysiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 25, 13:00)
Atsargiai su grynom svogunu sultim.. Ir as girdejau, kad isdegint svoguneli plauko gali. Pabijojau su grynom trinti, tai su cemeryciom terliojuos  doh.gif  O dar tas kvapelis jauciu irgi neblogas  schmoll.gif


Kvapas tikrai nekoks doh.gif bet girdejau rezultatas geras thumbup.gif tai dabar bandysiu skesti su vandeniu,kad su grynom sultim kaip tik nepakenkciau labiau ax.gif
Atsakyti