Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(jadzka @ 2007 01 12, 11:02)
Vėl Pirksiu Cutrin losijoną porai kartų per savaitę panaudot.

O poveikis bus, jei tik kartais panaudosi? ax.gif Aš irgi planuoju pirkti, bet turiu kitą, tai nežinau, ar apsimoka, ne 5 litus kainuoja g.gif


O gal kas žino, kiek kartų per savaitę galima druską į plaukus įtrint? Bandžiau, labai patiko, nes labai švelnus plaukučiai pasidarė ir mažiau riebaluojasi thumbup.gif
Atsakyti
As sesei dovanu pirkau is kirpejos sampuna nuo slinkimo ir ampoles. Sake, kad tikrai padejo. Uz sampuna mokejau 30 lt., o uz 6 ampoles apie 50. Pirmas 2 savaites reikai naudoti 2 k. per sav., o paskui 1 k. per savaite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 01 12, 19:03)
As cesnaku nedejau...pas mane kauke buvo is svogunu sulciu, dejau medaus, brendzio,kiausinio tryni  ax.gif na tikiuosi,kad puse metu plaukai nesmirdes  doh.gif


Na sekmes kad tik padetu, na svogunai svelnesni tai gal ir nesmirdes mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau suzinoti ar kurios nors daretes kraujo tyrimus geleziai nustatyti,yra kazkokie du tyrimai,siaip gelezies ir sankaupos organizme,as pasidariau ,nors ir hemoglobinas buvo geras bet organizme parode gelezies trukuma.kazin ar tai gali itakoti plauku slinkima?
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2007 01 19, 18:13)
nors ir hemoglobinas buvo geras bet organizme parode gelezies trukuma.kazin ar tai gali itakoti plauku slinkima?


Kiek žinau - taip, gali. Na ir ne be reikalo į vitaminus ragams nagams geležis įeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau cemeryciu vandens, jau viena karta tryniau saknis. Lauksiu stulbinanciu rezultatu! Gal net prisiauginti nereikes blush2.gif
Atsakyti
Jei kas nors turit Londone draugu paprasykit kad atvestu kieto sampuno (muilo pavidalo) is Lush parduotuves. Sampunas vadinasi 'New Hair', kainuoja apie £4. Bet man vienintelis kuris padejo nuo slinkimo clap.gif
Jis is naturaliu medziagu bet visai nesuvelia plauku, o kaip tik labai purus ir kvepiantys buna biggrin.gif
Beje toj parduotuvej visokios labai superines kosmetikos yra! flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 23, 13:14)
Nusipirkau cemeryciu vandens, jau viena karta tryniau saknis. Lauksiu stulbinanciu rezultatu! Gal net prisiauginti nereikes  blush2.gif


Niu, aš kiekvieną vakarą su tuo vandenėliu žaidžiu jau kokias 1,5 savaitės, bet rezultatų dar nepastebėjau ax.gif
Mano plaukai nebeslenka jau senokai, bet "ežiuko" irgi dar nesimato unsure.gif
Atsakyti
O man nuo slinkimo padejo ampules O'Rising. Dar tik 5 sunaudojau is 15, bet rezultatais patenkinta. Deja nepigios jos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Puumpaa @ 2007 01 23, 15:49)
O man nuo slinkimo padejo ampules O'Rising. Dar tik 5 sunaudojau is 15, bet rezultatais patenkinta. Deja nepigios jos.  ax.gif

kiek tas nepigios?
Atsakyti
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 01 23, 16:15)
Jei kas nors turit Londone draugu paprasykit kad atvestu kieto sampuno (muilo pavidalo) is Lush parduotuves. Sampunas vadinasi 'New Hair', kainuoja apie £4. Bet man vienintelis kuris padejo nuo slinkimo clap.gif
Jis is naturaliu medziagu bet visai nesuvelia plauku, o kaip tik labai purus ir kvepiantys buna  biggrin.gif
Beje toj parduotuvej visokios labai superines kosmetikos yra!  flirt.gif

jo nuo kvapu kai praeini net losia atgalios biggrin.gif ,as juos perku del kvapo kambariuose thumbup.gif viskas prie visos kolekcijos dar ir muilo ryt leksiu pirkt lotuliukas.gif , bet galiu pasakyt sumazejo slinkimas,kazkaip atsigavo plaukai thumbup.gif ir eziukas atsirado ,bet dar reik nes labai jau daug isslinko doh.gif
cia sitas ax.gif http://www.lush.co.u...products_id=187
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Essexgirls: 23 sausio 2007 - 17:25
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 01 23, 15:15)
Jei kas nors turit Londone draugu paprasykit kad atvestu kieto sampuno (muilo pavidalo) is Lush parduotuves. Sampunas vadinasi 'New Hair', kainuoja apie £4. Bet man vienintelis kuris padejo nuo slinkimo clap.gif
Jis is naturaliu medziagu bet visai nesuvelia plauku, o kaip tik labai purus ir kvepiantys buna  biggrin.gif
Beje toj parduotuvej visokios labai superines kosmetikos yra!  flirt.gif


O ka daryt tom, kurios draugiu UK neturi? dry.gif Negundykit dry.gif
Atsakyti