Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

[quote=fashion,2007 01 11, 18:36]
man tai baisu butu su druska ir jodu galva trinti. Kaip sekesi? Neisgrauze plauku su saknim?


Fashion, neišgraužė tikrai smile.gif , nieko ten baisaus. Juk ir nagučius stiprina mirkymas sūriam vandeny. Ir nieko nenugraužia. Ir kvapo jokio nėra.
Atsakyti
QUOTE(Eglužėlė @ 2007 01 11, 16:27)
O kaip jūs tą čemeryčių vandenį naudojat?  blush2.gif  Nusipirkau, nes prisiskaičiau, kaip gerai plaukams, bet nežinau, kada juo įtrint/skalaut ar kaip... g.gif



QUOTE(fashion @ 2007 01 11, 18:36)
Papasakokit kaip naudoti cemeryciu vandeni? Ar maisote su kazkuom, ar viena i saknis tepat? Ar kas kiekviena plovima?


Aš įtrinu vakare į sausus plaukus, kai ketinu iš ryto galvą plautis, tai gaunasi 3 kartai per savaitę.

QUOTE(wetta @ 2007 01 11, 20:00)
na va buvau siandien tirtis plaukus,tai sake kad gal hormonai kalti,buvau nutraukusi kontracept.gert tai sako nuo to gali slinkti.bet tai jau ziauriai slenka.israse kazkokius ducray firmos losjonus naktini ir dienini itrynimui gal kas bandet?


Ir man labai labai išslinko būtent nuo to - mečiau gerti kontraceptikus, tai plaukai krito kaip po gimdymo, saujomis, apie 3 mėnesius ir niekas negelbėjo. Dabar masiškai atauginėja, bet vaizdas tai... doh.gif
Ducray bandžiau anksčiau kai slinko, brangybė tokia, o rezultato - jokio schmoll.gif
Atsakyti
Aš čemeryčių įpilų į Chna masę kai dažau plaukus. Ir palaikau.
Vėl Pirksiu Cutrin losijoną porai kartų per savaitę panaudot.
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 01 11, 21:11)
wetta kur dareisi tyrima?

dariausi sugiharos grozio centre
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 11, 18:36)
man tai baisu butu su druska ir jodu galva trinti. Kaip sekesi? Neisgrauze plauku su saknim?
Papildyta:
Papasakokit kaip naudoti cemeryciu vandeni? Ar maisote su kazkuom, ar viena i saknis tepat? Ar kas kiekviena plovima?

Siaip reikia Cemeryciu vandeni itrinti i isplautus plaukus ir palikti. O as darydavauu atvirksciai - itrindavau, palaikydavau ir po to plaudavau smile.gif
Naudojau Placentos ampules jau senokai, bet kartas nuo karto ir efekto - JOKIO schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 01 11, 20:19)
Vakar dariausi svogunu kauke...kvapas buvo labai nekoks,bet tikiuosi rezultatas bus  ax.gif kita savaite vel darysiu  smile.gif


Na su tuo kvapu atsargei g.gif Nes viena karta kai as pasidariau kaike, tikslei nepamenu recepto, bet ten dejau cesnako tai patikek koki puse metu smirdejo tik issiplovus galva ir taip slykscei kad net vasara nevazuodavau mauditis schmoll.gif doh.gif doh.gif doh.gif

Va as po gimdimo tai pradejo plaukai slinkti. Bet reiks viska nuo pradziu pasiskaitineti gal ka tinkamo rasiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(INGUTE. @ 2007 01 12, 17:46)
Na su tuo kvapu atsargei  g.gif  Nes viena karta kai as pasidariau kaike, tikslei nepamenu recepto, bet ten dejau cesnako tai patikek koki puse metu smirdejo tik issiplovus galva ir taip slykscei kad net vasara nevazuodavau mauditis  schmoll.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


As cesnaku nedejau...pas mane kauke buvo is svogunu sulciu, dejau medaus, brendzio,kiausinio tryni ax.gif na tikiuosi,kad puse metu plaukai nesmirdes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 01 11, 16:20)
Aš jau bandžiau ampules su placenta, pirkau Eurokos parduotuvėje.Sunaudojau 5 ampules ir prasidėjo vargai... Baisu ir prisiminti verysad.gif plaukai krito kuokštais. Po to ilgai vargau kol plaukai nustojo slinkti. Teko gerti daug vitaminų, kad atsigautų doh.gif

nu tu cia mane ishgasdinai dry.gif as pora sunaudojau, tai efektas man kol kas nieko - tokie tvirtesni plaukai... ziuresiu kaip toliau bus, nes blogiau nei buvo - tikrai nebun biggrin.gif
Atsakyti
As viena karta cemeryciu vandeni itryniau palaikiau pora valandu ir issiploviau. Kai ploviau galva labai daug plauku isslinko, tai daugiau ir netrinu...Bet siaip is kirpejos girdejau kad kitom labai padeda.
Atsakyti
Jei panaudojus kažkokią priemonę plaukai plaunant galvą "kuokštais slenka", dažniausiai kalta ne priemonė, o pats galvos plovimas (nes po kokių čemeryčių ar svogūnų, ar aliejaus - aišku, kad plaukus daugiau muiluojam ir smarkiau trinam, kad visi kvapai ir riebalai išsiplautų) ir dar psichologinis momentas - žiūrim, kaip ta priemonė veikia, ir labai priekabiai tuos iškritusius plaukučius skaičiuojam. Iš tikrųjų plaukas iškrinta tik po 2-3 mėnesių nuo tada, kai "numiršta" (apie chemoterapijas ar kokias baisias ligas čia nekalbu). Tad ir geriausia priemonė, kuri 100 proc. sustabdo plaukų slinkimą (čia teoriškai... jei tokią žinočiau, jau būčiau milijonierė), savo efektyvumą parodys tik po 2-3 mėn., kai jau bus iškritę visi plaukai, kurie gavo galą iki tos priemonės naudojimo.
Dėl plaukų slinkimo po gimdymo: per nėštumą dėl hormonų poveikio plaukai slenka mažiau, bet juk jie vistiek neamžini, tai po gimdymo staigiai išslenka ir tie, kurie ir taip turėtų išslinkt, ir tie, kurie turėjo išslinkt prieš 4 ar 8 mėnesius. Aišku, dar gali prisidėt ir stresas, kokie nors vaistai, pervargimas.... Bet šiaip jau tas padidėjęs plaukų slinkimas - nemalonus, bet normalus ir neišvengiamas... Paskui ir be jokių priemonių jų vėl padaugėja, nors gal ir ne tiek, kiek iki pirmojo nėštumo.
O man nuo plaukų slinkimo efektyviausias Dercos serumas, nėra pigus, bet dar proto ribose, tai kas keli metai vis panaudoju, kai ima atrodyt, kad tuoj nupliksiu...Tikrai padeda (dar nenuplikau lotuliukas.gif )
Atsakyti
o kur to Dercos serumo galima nusipirkti ir kokia jo kaina ?
Atsakyti
QUOTE(gita. @ 2007 01 14, 01:34)
o kur to Dercos serumo galima nusipirkti ir kokia jo kaina ?

Vaistinėse, kaip ir visi Vichy produktai (ne visose, bet daugely Eurovaistinių ir kai kuriose kitose). Kaina apie 127-129 lt - dėžutė su 12 ampulių, labai patogu naudot (yra specialus antgalis). Būna skirtingų moterims ir vyrams, kartais pardavėjos nepastebi, pačiai reikia žiūrėt (man buvo įkišus vyrišką... bet kitą dieną apkeitė nesiginčydama). Naudot reikia 3-7 ampules per savaitę, t. y. kasdien arba maždaug kas antrą dieną. Kursas - bent 3 savaitės arba geriau 6... Poveikis po 3 savaičių tikrai yra. Tiesą sakant, net greičiau, nors teoriškai taip neturėtų būt... (ankstesniam poste rašiau, kodėl).
Atsakyti