Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Kiek supratau iš draugės, naudoti tą druską, kur parašyta, kad su jodu. O smulkumas nesvarbu. Nors aš druską su jodu tik vienos rūšies mačius, bet gal ir daugiau yra. Išsiplaut nesunku, vakar bandžiau.
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 01 09, 10:47)
Nemanau, kad tik tamsiaplaukėms, juk druska, kad ir su jodu, visgi bespalvė. O vien su jodu tepliotis galvos odą nerizikuočiau. Vaikščiot su spalvotu skalpu nelabai norisi  biggrin.gif

ne jai patare i kazkoki kieki vandens ilasint jodo,ir skalauti viena kart savaiteje,jai patare jos sena kirpeja g.gif ,bet bijau uzsiimt savivaliavimu,nu as tamsiaplauke labai tai nenukenteciau lotuliukas.gif blogiausiu atveju vaiksciociau kai breznevas :lotuliukas:na as ne taip perskaiciau pamaciau druskos su jodu ax.gif sumaisiau zodzius lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Essexgirls: 09 sausio 2007 - 10:48
QUOTE(wilike @ 2007 01 08, 22:24)
O kas čia per ampulės su palcenta?

Va,radau lapuka nuo nu ampuliu 4u.gif
Placenta Compositum,pagaminta Vokietijoje,kainavo 60,57lt homeopatineje vaistineje 4u.gif
Atsakyti
vat as ir nusipirkau ampoliu su placenta, ziuresiu kaip jos ten veikia, kursas - 12 ampoliu
Atsakyti
Aš jau bandžiau ampules su placenta, pirkau Eurokos parduotuvėje.Sunaudojau 5 ampules ir prasidėjo vargai... Baisu ir prisiminti verysad.gif plaukai krito kuokštais. Po to ilgai vargau kol plaukai nustojo slinkti. Teko gerti daug vitaminų, kad atsigautų doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O kaip jūs tą čemeryčių vandenį naudojat? blush2.gif Nusipirkau, nes prisiskaičiau, kaip gerai plaukams, bet nežinau, kada juo įtrint/skalaut ar kaip... g.gif

o ampules su placenta tai ir aš naudoju, šiandien jau trečia bus ax.gif Man tai patinka, kad jų kvapas nėra bjaurus ir galvos odos negriaužia, nes kai pabandžiau Renee Furterer, ar kažkaip panašiai, tai mama mia, koks ten kvapelis ir jausmas įsitrynus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 01 08, 12:42)
Aš vakar išgirdau naminę priemonę nuo plaukų slinkimo. Reiks išbandyt. Gal panašus patarimas jau buvo, bet tiek to. Tai va, išplautus drėgnus plaukus reikia įtrinti druska su jodu. Ne pačius plaukus, o galvos odą, šaknis. Palaikyti apie 10 min. Tada nuskalauti. Bet reiktų po apačia pasidėti kokį indą ar vonelę, kad tas sūrus vanduo subėgtų į ją ir dar kartą suriu vandeniu perlieti visus plaukus. Daugiau skalauti ir tepti balzamais ir kondicionieriais nereikia. Kartot pora kartų per savaitę. Čia yra kirpėjos patarimas. Sakė, kam labai slenka, per mėnesį apstoja, kam mažiau - greičiau. Daug teigiamų atsiliepimų iš klienčių girdėjo. Tai šiandien bandysiu sūdyt galvytę  lotuliukas.gif



man tai baisu butu su druska ir jodu galva trinti. Kaip sekesi? Neisgrauze plauku su saknim?
Papildyta:
Papasakokit kaip naudoti cemeryciu vandeni? Ar maisote su kazkuom, ar viena i saknis tepat? Ar kas kiekviena plovima?
Atsakyti
Girdėjau atsirado nauja DERMENA želė nuo plaukų slinkimo, gal kuri jau išbandė? 4u.gif
Atsakyti
Vakar dariausi svogunu kauke...kvapas buvo labai nekoks,bet tikiuosi rezultatas bus ax.gif kita savaite vel darysiu smile.gif
Atsakyti
na va buvau siandien tirtis plaukus,tai sake kad gal hormonai kalti,buvau nutraukusi kontracept.gert tai sako nuo to gali slinkti.bet tai jau ziauriai slenka.israse kazkokius ducray firmos losjonus naktini ir dienini itrynimui gal kas bandet?
Atsakyti
wetta kur dareisi tyrima?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 01 11, 20:19)
Vakar dariausi svogunu kauke...kvapas buvo labai nekoks,bet tikiuosi rezultatas bus  ax.gif kita savaite vel darysiu  smile.gif


kazka i svogunu sultis maisei, ar su grynom saknis tepei? Isivaizduoju kvapeli..
Atsakyti