Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(jadzka @ 2007 01 07, 20:49)
Turėjau ir vieną ir kitą. Abu geri, tik vyriško kvapelis doh.gif: Taigi, man geriau šiuo atveju moteriškas. Geriau jau ilgaiu pažaisoiu, bet nesmirdės jis man dieną  lotuliukas.gif


Kas per smarve? biggrin.gif
Nusipirkau snd moteriska ir dar cemeryciu vandens pora butelku prigriebiau bigsmile.gif
Atsakyti
kur pirkai cemeryciu vandens?
lyg girdejau kad nebeprekiauja , siandien kaip tik pabaigiau savaji buvau "uzsitavorinus" kokius 10 buteliuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 01 07, 22:30)
kur pirkai cemeryciu vandens?
lyg girdejau kad nebeprekiauja , siandien kaip tik pabaigiau savaji buvau "uzsitavorinus" kokius 10 buteliuku biggrin.gif


Euro vaistinej. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 01 03, 16:45)
sveikinu prisijungus prie mezoterapijos  4u.gif Tikekimes,kad pades!

As jau keleri metai kaip nebeturiu plauku verysad.gif ,man buvo nuslinke nuo viso kuno,net blakstienos ir antakiai isslinko verysad.gif .Dabar po ttruputeli ataugineja ant genitaliju,pazastyse(noes abiejose nuskutu vistiek).Ant veidoa atsirado pukas,blakstienytes pradeda labai letai lysti,o plauku kaip ner ,taip ner verysad.gif . Nors as jau susitaikiau su savo padetimi ir nesioju perukus,bet vistiek dar turiu vilties,kad ataugs mano kasytes blush2.gif ,kurios kadaise buvo labai ilgos ir grazios ax.gif .
Ar veiksminga ta mezoterapija??? Kokia gydytoja ja atlieka,gal jau ir ja pazistu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spirgute @ 2007 01 08, 00:41)
As jau keleri metai kaip nebeturiu plauku verysad.gif ,man buvo nuslinke nuo viso kuno,net blakstienos ir antakiai isslinko verysad.gif .Dabar po ttruputeli ataugineja ant genitaliju,pazastyse(noes abiejose nuskutu vistiek).Ant veidoa atsirado pukas,blakstienytes pradeda labai letai lysti,o plauku kaip ner ,taip ner verysad.gif . Nors as jau susitaikiau su savo padetimi ir nesioju perukus,bet vistiek dar turiu vilties,kad ataugs mano kasytes  blush2.gif ,kurios kadaise buvo labai ilgos ir grazios ax.gif .
Ar veiksminga ta mezoterapija??? Kokia gydytoja ja atlieka,gal jau ir ja pazistu doh.gif

Kaip liūdna verysad.gif Na tikėkis, kad atauks tavo kasytės.Pamažu pamažu,bet vistiek.
Man ir slinko, tai net pro plaukus buvo pradėjus plikė šviest doh.gif Bet dabar jau porą mėnesių kaip geriu Silicį, tai net smagu daros, kai pasižiūri į veidrodį o ten ežiukas ant galvos biggrin.gif
Atsakyti
Aš vakar išgirdau naminę priemonę nuo plaukų slinkimo. Reiks išbandyt. Gal panašus patarimas jau buvo, bet tiek to. Tai va, išplautus drėgnus plaukus reikia įtrinti druska su jodu. Ne pačius plaukus, o galvos odą, šaknis. Palaikyti apie 10 min. Tada nuskalauti. Bet reiktų po apačia pasidėti kokį indą ar vonelę, kad tas sūrus vanduo subėgtų į ją ir dar kartą suriu vandeniu perlieti visus plaukus. Daugiau skalauti ir tepti balzamais ir kondicionieriais nereikia. Kartot pora kartų per savaitę. Čia yra kirpėjos patarimas. Sakė, kam labai slenka, per mėnesį apstoja, kam mažiau - greičiau. Daug teigiamų atsiliepimų iš klienčių girdėjo. Tai šiandien bandysiu sūdyt galvytę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 01 08, 11:20)
Man ir slinko, tai net pro plaukus buvo pradėjus plikė šviest  doh.gif Bet dabar jau porą mėnesių kaip geriu Silicį, tai net smagu daros, kai pasižiūri į veidrodį o ten ežiukas ant galvos  biggrin.gif

Gera tau 4u.gif bigsmile.gif ,dziaugiuosi thumbup.gif

O man niekas nepadeda,nei silicis,nei kalcis(beja nagai mano kokio tvirtumo-galiu malkas kapot doh.gif ,o oda irgi labai svelni,ne sausa ax.gif ),nei merz special dragees,nei fitovaliai,nei lorealio ampules nuo slinkimo,nei niekas kitas,o isbandziau tikrai nemazai doh.gif . Dabar yves rocher sampuna ir ampules naudoju,gal tie bus geriau.
Ai,viena dermatologe man patare susileisti ampuliu kursa su placenta,kazkaip placenta compositum vadinosi,tai lyg ir nuo tada pradejo pukeliai ant kuno rodytis,bet jau pati nebezinau nuo ko istikro doh.gif
Atsakyti
O kas čia per ampulės su palcenta?
Atsakyti
Na as tai naudojau nuo plauku slinkimo "Lakme" sampuna ir tonika plaukams, pastebejau, kad plaukai tikrai maziau slinkti pradejo... nors visvien jie pas mane labai jau plonyciai, cia manau jau niekas nebepades ne visoms lemta blush2.gif


http://www.lakme.com/ENG/index.htm

Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 01 08, 13:42)
Aš vakar išgirdau naminę priemonę nuo plaukų slinkimo. Reiks išbandyt. Gal panašus patarimas jau buvo, bet tiek to. Tai va, išplautus drėgnus plaukus reikia įtrinti druska su jodu. Ne pačius plaukus, o galvos odą, šaknis. Palaikyti apie 10 min. Tada nuskalauti. Bet reiktų po apačia pasidėti kokį indą ar vonelę, kad tas sūrus vanduo subėgtų į ją ir dar kartą suriu vandeniu perlieti visus plaukus. Daugiau skalauti ir tepti balzamais ir kondicionieriais nereikia. Kartot pora kartų per savaitę. Čia yra kirpėjos patarimas. Sakė, kam labai slenka, per mėnesį apstoja, kam mažiau - greičiau. Daug teigiamų atsiliepimų iš klienčių girdėjo. Tai šiandien bandysiu sūdyt galvytę  lotuliukas.gif

man mama ta pati sake tik be druskos ir atsiunte jodo,as pagalvojau nesamone ax.gif ryt reiks isbandyt,tik cia gal tamsiaplaukem sitas receptukas daugiau tinka g.gif
man jau iskrenta maziau,nezinau as jau nebera kam krist,ar iskrito kiek reikejo, ar padejo wella serumas g.gif ,o gal vitaminai g.gif ir priekyje eziukas isaugo thumbup.gif
Atsakyti
Nemanau, kad tik tamsiaplaukėms, juk druska, kad ir su jodu, visgi bespalvė. O vien su jodu tepliotis galvos odą nerizikuočiau. Vaikščiot su spalvotu skalpu nelabai norisi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekada: 09 sausio 2007 - 08:47
Aš vakar išgirdau naminę priemonę nuo plaukų slinkimo. Reiks išbandyt. Gal panašus patarimas jau buvo, bet tiek to. Tai va, išplautus drėgnus plaukus reikia įtrinti druska su jodu. Ne pačius plaukus, o galvos odą, šaknis. Palaikyti apie 10 min. Tada nuskalauti. Bet reiktų po apačia pasidėti kokį indą ar vonelę, kad tas sūrus vanduo subėgtų į ją ir dar kartą suriu vandeniu perlieti visus plaukus. Daugiau skalauti ir tepti balzamais ir kondicionieriais nereikia. Kartot pora kartų per savaitę. Čia yra kirpėjos patarimas. Sakė, kam labai slenka, per mėnesį apstoja, kam mažiau - greičiau. Daug teigiamų atsiliepimų iš klienčių girdėjo. Tai šiandien bandysiu sūdyt galvytę.

Gal ir kvailokas klausimas, bet kokia druskyte naudoti? Ar rupia ar ta smulkinta? Ar dar dapilti jodo, ar uztenka nusipirkti druska kur ant pakelio raso su jodu? blush2.gif Ar nesunku ta druska is plauku isplauti? As tai kai prilieciu rankas prie slapiu plauku, tai labai daug ju iskrenta...Bet gal irgi noreciau pabandyti, nes is vyresniu moteru girdejau geru atsiliepimu.
Atsakyti