Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

o kazin, kaip daznai ir kas kelias dienas ta zhibala naudot? g.gif ant buteliuko parasyta tik kiek laikyt
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2007 01 06, 15:32)
Sveikos vargseles,

As jau pagaliau is sigydziau, bet tuo paciu noreciau patarti toms, kurios daug ka isbande..

Manau, kad gerai paieskojus SoriaNatural (tabletes nuo plauku slinkimo), sustabdysite slinkima..  kiekvienoj vaistinej nera, tik tokiose, kur prekiauja vaistais is zoleliu..
Ir kaina nekosmine, man padejo - pabandykit  mirksiukas.gif



taigi yra tema sukurta, 3 dalis ax.gif
gal akinius paskolinti? wink.gif
Atsakyti
ok, keliaujam i kita tema biggrin.gif
Atsakyti
atkeliauju is per klaida paskelbtos temos biggrin.gif
kas zino, kiek laiko ir kaip daznai reikia naudoti kosmetini zibala, norint kazkokiu rezultatu? ax.gif
Atsakyti
ir šitą - trinti reik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2007 01 06, 18:53)
atkeliauju is per klaida paskelbtos temos biggrin.gif
kas zino, kiek laiko ir kaip daznai reikia naudoti kosmetini zibala, norint kazkokiu rezultatu? ax.gif



manau kiekvieną šeštadienį - sąžiningai. O jei atostoauji- tai ir du sykius savaitėj. Kas pvz penkias dienas gali.
Manau dažniau tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Quba @ 2007 01 06, 18:01)
Reiks ir man nusipirkt sito gerio biggrin.gif  - serumo to.
Tik dar nezinau, kuri... man rekomendavo toki pat, tik vyriska(melynam ipakavime). Tipo stipresnis, daugiau ten visokiu komponentu, stiprinanciu plaukus. Tai dabar net nezinau  g.gif


Aš pirkau moterišką, raudonoje pakuotėje. Po losjono tai toks geras jausmelis - šala šala galva! thumbup.gif Tas pats būdavo, kai naudojau ampules iš O'Rising.
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 01 05, 22:51)
O cia nuo plauku slinkimo?  g.gif  Nes kazkaip paveikslelyje pavyko isskaityti, kad tai kremas pazeistiems plaukams  ax.gif

Pazeistiems plaukams,bet ir slinkima labai gerai stabdo. Atstato plauku struktura nuo pat saknu 4u.gif
Atsakyti
man zibalas nieko nepadejau, dar daugiau po jo plauku isslinko. Nusipirkau taip giriama BIO+, ryt isbandysiu
Atsakyti
QUOTE(Adm @ 2006 11 15, 14:11)
Man iškilo klausimukas. Ar nuo soliariumo gali pradeti slinkti plaukai?  g.gif Mane prigasdino... nepaklausiau ir rezultatas -  puse nuslinko po puses metu  doh.gif Na gal vistik ne nuo soliariumo? Gal yra žinančių?  verysad.gif



man irgi visai neseniai sitas klausimas buvo iskiles, nes pati dazna soliariumu lankytoja, o plaukai slenka vis labiau... tai internete pasiskaiciau geriausiu uzsienio profesionalu patarimu, tai daug kur raso, kad butinai reik kazkuo uzsidengt plaukus deginantis soliariume....
Papildyta:
QUOTE(Quba @ 2007 01 06, 18:01)
Reiks ir man nusipirkt sito gerio biggrin.gif  - serumo to.
Tik dar nezinau, kuri... man rekomendavo toki pat, tik vyriska(melynam ipakavime). Tipo stipresnis, daugiau ten visokiu komponentu, stiprinanciu plaukus. Tai dabar net nezinau  g.gif



va ir man taip pat sake vaistinej! kad vyriskas serumas daug stipriau veikia... tai as irgi nepirkau dar, sakau cia pasiskaitysiu, gal kuri yra naudojusi vyriska...
Atsakyti
QUOTE(Quba @ 2007 01 06, 19:01)
Reiks ir man nusipirkt sito gerio biggrin.gif  - serumo to.
Tik dar nezinau, kuri... man rekomendavo toki pat, tik vyriska(melynam ipakavime). Tipo stipresnis, daugiau ten visokiu komponentu, stiprinanciu plaukus. Tai dabar net nezinau  g.gif


Turėjau ir vieną ir kitą. Abu geri, tik vyriško kvapelis doh.gif: Taigi, man geriau šiuo atveju moteriškas. Geriau jau ilgaiu pažaisoiu, bet nesmirdės jis man dieną lotuliukas.gif
Atsakyti
kuo tas vyriskas smirda?
Atsakyti