Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Sveikos vargseles,

As jau pagaliau is sigydziau, bet tuo paciu noreciau patarti toms, kurios daug ka isbande..

Manau, kad gerai paieskojus SoriaNatural (tabletes nuo plauku slinkimo), sustabdysite slinkima.. kiekvienoj vaistinej nera, tik tokiose, kur prekiauja vaistais is zoleliu..
Ir kaina nekosmine, man padejo - pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2007 01 06, 16:32)
Sveikos vargseles,

As jau pagaliau is sigydziau, bet tuo paciu noreciau patarti toms, kurios daug ka isbande..

Manau, kad gerai paieskojus SoriaNatural (tabletes nuo plauku slinkimo), sustabdysite slinkima..  kiekvienoj vaistinej nera, tik tokiose, kur prekiauja vaistais is zoleliu..
Ir kaina nekosmine, man padejo - pabandykit  mirksiukas.gif


Nei mes vargšelės nei mes ką mirksiukas.gif O tablečių tikrai nepulčiau gert, ypač kai neaiškios jos doh.gif:

Geriausiai padeda: ramus be stresų gyvenimas, subalansuota mityba ir profesionalios plaukų priežiūros priemonės.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 06, 16:47)
Nei mes vargšelės nei mes ką  mirksiukas.gif  O tablečių tikrai nepulčiau gert, ypač kai neaiškios jos doh.gif:

Geriausiai padeda: ramus be stresų gyvenimas, subalansuota mityba ir profesionalios plaukų priežiūros priemonės.


Nu tokioje salyje kaip Lietuva, tai labai sunku ramiai gyvent..o tos tabletes aiskios kilmes: Prancuziski vitaminai is ajero saknu..siulau bandyt, nes paciai padejo blush2.gif
Atsakyti
o as pradejau naudoti kosmetini zibala, ziuresim, kas cia gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2007 01 06, 16:54)
o as pradejau naudoti kosmetini zibala, ziuresim, kas cia gausis ax.gif


Irgi girdejau kad padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2007 01 06, 16:54)
o as pradejau naudoti kosmetini zibala, ziuresim, kas cia gausis ax.gif


Atsargiai su juo mirksiukas.gif Svarbiasuia nelaikyt ilgiau nei nurodyta, nes gali labai sudirginti galvos odą. Nuoslinkimo jis man nepadėjo. Gaug geriau viekia čemeryčių vanduo. O Geriausias viastas - Cutrin BIO+ šampūnas + losijonas slenkantiems plaukams. LAbai gražiai sutvarko galvos odą ir plaukai nustoję slinkę. Jau daug kartų minėjau. Kažkam irgi padėjo.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 06, 17:14)
Atsargiai su juo  mirksiukas.gif  Svarbiasuia nelaikyt ilgiau nei nurodyta, nes gali labai sudirginti galvos odą. Nuoslinkimo jis man nepadėjo. Gaug geriau viekia čemeryčių vanduo.  O Geriausias viastas - Cutrin BIO+ šampūnas + losijonas slenkantiems plaukams. LAbai gražiai sutvarko galvos odą ir plaukai nustoję slinkę.  Jau daug kartų minėjau. Kažkam irgi padėjo.


is tikruju viskas priklauso nuo organizmo blush2.gif
Atsakyti
O man padėjo šampūnas slenkantiems plaukams pirktas "Droge", kai kirpėja pasiūlė kažkaip pasitikėjimo man nesukėlė, nes kaina tik apie 5Lt. Jų yra keletas rūšių iš serijos "Recepty babuški Agafiji". Gal ir jums tiktų...
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2007 01 06, 17:46)
is tikruju viskas priklauso nuo organizmo  blush2.gif


Nebūtinai. Plaukai gali slinkti nes:
1. Trūksta vitaminų arba mikroelementų.
2. sutrikusi hormonų pusiausvyra.
3. galvos oda sujautrėjusi, išsausėjusi ir pan.

Visos tepamos prienoės pdaeda, kai problenos yra su galvos oda. Dažniasuia jos būna po dažymo, per sauso oro, džiovinuvų ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 06 sausio 2007 - 17:06
QUOTE(jadzka @ 2007 01 02, 20:46)
Tu čia apie Cutrin BIO+ priemones? Jei apie jas, tai tikriausia aš ir rėkiau visam forume biggrin.gif:D:D Man jos irgi labai patiko. TIkrai ežiukas ataugęs buvo ax.gif

user posted image


Reiks ir man nusipirkt sito gerio biggrin.gif - serumo to.
Tik dar nezinau, kuri... man rekomendavo toki pat, tik vyriska(melynam ipakavime). Tipo stipresnis, daugiau ten visokiu komponentu, stiprinanciu plaukus. Tai dabar net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 06, 16:14)
O Geriausias viastas - Cutrin BIO+ šampūnas + losijonas slenkantiems plaukams. LAbai gražiai sutvarko galvos odą ir plaukai nustoję slinkę.  Jau daug kartų minėjau. Kažkam irgi padėjo.


Tikrai, labai labai geras daiktas! thumbup.gif
Gaila, kad baisiai sausina plaukus, tai dabar naudoju tik kartą per savaitę.
Šiandien įsigijau vitaminus, nebandytus dar, "ragams nagams plaukams", patiko sudėtis: įeina ir agurklės aliejus, ir žuvų taukai, ir B grupės vitaminai, geležis... Jei įdomu, va čia išsamiau apie juos.
Kol kas auga tankus ežiukas, jau keliais "aukštais" - vieni ilgesni, kiti trumpučiai - tikiuosi, kad nebeslinks daugiau... ax.gif Nors vaizdelis tai ojojoi - plaukų nesusitvarkau, visi skirtingų ilgių, šiaušiasi, kai susirišu - styro į visas puses ežiai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 01 06, 19:05)
Tikrai, labai labai geras daiktas! thumbup.gif
Gaila, kad baisiai sausina plaukus, tai dabar naudoju tik kartą per savaitę.
Šiandien įsigijau vitaminus, nebandytus dar, "ragams nagams plaukams", patiko sudėtis: įeina ir agurklės aliejus, ir žuvų taukai, ir B grupės vitaminai, geležis... Jei įdomu, va čia išsamiau apie juos.
Kol kas auga tankus ežiukas, jau keliais "aukštais" - vieni ilgesni, kiti trumpučiai - tikiuosi, kad nebeslinks daugiau... ax.gif  Nors vaizdelis tai ojojoi - plaukų nesusitvarkau, visi skirtingų ilgių, šiaušiasi, kai susirišu - styro į visas puses ežiai... doh.gif

O kurį tu BIO+ naudojai? Vyrišką ar moterišką? NEs galvoju,kad ir man reikia nusipirkt vėl, nes išslinko nuo stresų labai, tai gal nors kiek paskatins atauginėjimą man jis ax.gif
Atsakyti