Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Nius labukas, 4u.gif

Zinokit liuks sampuna nusipirkau vaistinejenebrangus it man liuks padejo.SAMPUNAS(apie 20lt) IR KONDICIONIERIUS IR LOSJONAS (sis siek tiek brangokas ) NATURAL VITAL ,toks melynas buteliukas smile.gif thumbup.gif thumbup.gif


Super ,zodziu tikrai siulau.
Maniskes drauges jau paipirktos,ir joms zinokit padejo ...
Atsakyti
Pati buvau dar tik bviena karta, ir rezultato kol kas tikrai jokio.. paklausk Agnixos, ji jau turetu but buvusi kokius 6 kartus. Sake, kad jai pradejo ataugineti daug plauku. O ishslinko del skydliaukes, dabar tikslas atsiauginti kuo daugiau.. Kontakta parashiau i AZ
Atsakyti
QUOTE(mikse @ 2007 01 03, 13:11)
Nius labukas,  4u.gif

Zinokit liuks sampuna nusipirkau vaistinejenebrangus it man liuks padejo.SAMPUNAS(apie 20lt) IR KONDICIONIERIUS IR LOSJONAS (sis siek tiek brangokas ) NATURAL VITAL ,toks melynas buteliukas smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Super ,zodziu tikrai siulau.
Maniskes drauges jau paipirktos,ir joms zinokit padejo ...

per kiek laiko cia tas stebuklas ivyksta? kazkaip toks vaizdas kad neseniai pirkai g.gif
Papildyta:
QUOTE(indra* @ 2007 01 02, 15:00)
pries 3men atejau i sita foruma ieskoti pagalbos, nes plaukai slinko neitiketinai nerealiais kiekiais. perskaiciau, kad kazkas rekomenduoja BIO serijos gaminius, kuriuos galima isigyti vaistineje...
tikrai siulyciau poabandyti wink.gif

QUOTE(jadzka @ 2007 01 02, 20:46)
Tu čia apie Cutrin BIO+ priemones? Jei apie jas, tai tikriausia aš ir rėkiau visam forume biggrin.gif:D:D Man jos irgi labai patiko. TIkrai ežiukas ataugęs buvo ax.gif
user posted image

kiek tas geris kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 01 03, 14:25)
kiek tas geris kainuoja?  g.gif


Cutrin Bio + šampūnas ir losjonas kainuoja po ~26 Lt.
Man irgi padeda (atrodo), bet labai sausina ir šiurkština plaukus, kurie ir taip stori ir kietoki, banguoti. Todėl pradėjau Cutrin naudoti tik kartą per savaitę, o kitas dienas plaunu su Klorane su chininu - irgi slenkantiems plaukams.
Atsakyti
Man ir labai slinko laukai po gimdymo.Prisiskaičiau visko ir nutariau pabandyt Silica Futura, nes terliotis su visom tom naminėm priemonėm neužtenka kantrybės.Po 1,5 mėn. pastebėjau kad plaukai išslenka vos keli per dieną, o ir galva pilna tokių mažų plaukelių thumbup.gif
Dabar geriu toliau sąžiningai 3 k per dieną.Na sakau iki vasaros, gal visai atsaugs, nes tikrai tiek daug išslinko, kad atrodo ketvirtadalis plaukų beliko.Net į kirpyklą nebuvo reikalo eit doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilike: 03 sausio 2007 - 15:25
Sveikos. Sveikinu visas "plikes" biggrin.gif su naujaisiais metais! Linkiu siais metais kuo daugiau atauganciu plauku! Senai jau buvau uzsukus cia. As rytoj eisiu darytis mezoterapija jau 7 karta. Ka galiu pasakyt,slenka visvien bet ne tokiais kiekiais,tai man ne taip ir baisu,bet noreciau,kad dar maziau slinktu. Atauganciu labai daug,pilna galva,kai sukuojuosi iskrenta kartais ir trumpuciu tu atauganciu,bet nedaug,tikiuosi visi neisslinks. Bet kas man padeda nezinau,nes jau ketvirta menesi geriu ir "pantogar" vitaminus ir dar atskirai cinka ir zuvu taukus,bet manau mezoterapija irgi neblogas dalykas. Maja maja sveikinu prisijungus prie mezoterapijos 4u.gif Tikekimes,kad pades!
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 01 03, 15:06)
Cutrin Bio + šampūnas ir losjonas kainuoja po ~26 Lt.
Man irgi padeda (atrodo), bet labai sausina ir šiurkština plaukus, kurie ir taip stori ir kietoki, banguoti. Todėl pradėjau Cutrin naudoti tik kartą per savaitę, o kitas dienas plaunu su Klorane su chininu - irgi slenkantiems plaukams.

Kur buna pirkti ir kiek kainuoja Klorane su chininu? Labai negirdetas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikse @ 2007 01 03, 14:11)
Nius labukas,  4u.gif

Zinokit liuks sampuna nusipirkau vaistinejenebrangus it man liuks padejo.SAMPUNAS(apie 20lt) IR KONDICIONIERIUS IR LOSJONAS (sis siek tiek brangokas ) NATURAL VITAL ,toks melynas buteliukas smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Super ,zodziu tikrai siulau.
Maniskes drauges jau paipirktos,ir joms zinokit padejo ...


Na o man sitas sampunas visiskai nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 01 03, 17:13)
Kur buna pirkti ir kiek kainuoja Klorane su chininu? Labai negirdetas g.gif


Pirkau Farmos vaistinėje, bet mačiau ir Eurovaistinėje, ir Sarmoje. Kaina šampūno 200 ml - ~24 Lt, o balzamo 150 ml ~29 Lt. Plaukams tikrai patiko, iš karto sušvelnėjo, gražiai krenta. Vaistininkė minėjo, kad būna ir ampulės nuo slinkimo, tai gal ir jų įsigysiu, tąkart nebuvo.
Atsakyti
O gal kas nors is cia esanciu daresi siunkiuju metalu tyrimus? Kur ir kaip? ax.gif
Atsakyti
Norejau pasakyti,kad man kadaise labai padejo Sampunas ir kremas is HENNA PLUS serijos ,nebuvo labai brangu,bet tikrai veiksminga bigsmile.gif . Pirkau pries pora metu ir savo draugei visa kompleksa +kapsules. To kremo plaukams reikia tik labai labai maza kruopele itrinti,kitaip limpa plaukai doh.gif .
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika55: 05 sausio 2007 - 04:54
QUOTE(erika55 @ 2007 01 05, 05:53)
Norejau pasakyti,kad man kadaise labai padejo Sampunas ir kremas is HENNA PLUS serijos ,nebuvo labai brangu,bet tikrai veiksminga bigsmile.gif . Pirkau pries pora metu ir savo draugei visa kompleksa +kapsules. To kremo plaukams reikia tik labai labai maza kruopele itrinti,kitaip limpa plaukai doh.gif .
user posted imageuser posted image



O cia nuo plauku slinkimo? g.gif Nes kazkaip paveikslelyje pavyko isskaityti, kad tai kremas pazeistiems plaukams ax.gif
Atsakyti