Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Taigi, pradejau mezoterapijos kursa - pimas kartas tikrai visai skausmingas buvo, procedura truko gal 5 minutes, sake, rezultato galima tiketis po puses metu.. (mano tikslas atsiauginti kuo daugiau plauku)
Skamba, tarsi gydytoja kalbetu 'apsidraudziant', nepatinka man tas puse metu, sumokejus tokia kruva pinigu, norisi ir greiciau..

Svogunas, kiek minejo gydytoja, gali nudeginti svoguneli, kad azotas nudegintu bent jau negirdejau..
Atsakyti
As nusipirkau Kosmetini zibala su ajeru ekstraktu,jauciu doh.gif Ten nuo plauku slinkimo ir panasiai...Eisiu dabar bandyti...Nes mano plaukai ilgi,bet kartais labai slenka ir siaip pazeisti,norisikazkaip pastiprinti,kad neslinktu...Nes dabar ziauriai slenka gal po gimdymo cia taip,nors jau seniai gimdziau bigsmile.gif Ne pirmas kartas,bet vis tiek labai nemalonu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 12 30, 20:36)
Taigi, pradejau mezoterapijos kursa - pimas kartas tikrai visai skausmingas buvo, procedura truko gal 5 minutes, sake, rezultato galima tiketis po puses metu.. (mano tikslas atsiauginti kuo daugiau plauku)
Skamba, tarsi gydytoja kalbetu 'apsidraudziant', nepatinka man tas puse metu, sumokejus tokia kruva pinigu, norisi ir greiciau..

Svogunas, kiek minejo gydytoja, gali nudeginti svoguneli, kad azotas nudegintu bent jau negirdejau..


Sveika Maja maja, kokia kaina vieno seanso, kas kiek laiko reikia lankytis, ir kiek supratau puse metu teks?...
Papildyta:
Dar norejau paklauti kurioj vietoj sia procedura atlieka, ir gal galima butu kontaktini numeri? Jei ne viesai, tai gal i az?..
Atsakyti
As tai cemeryciu vandens nusigriebus, bet kazin ar jis man kiek padeda... Kai tik nepasitepu vonioj iskart dsaugiau plauku lieka..
Atsakyti
pries 3men atejau i sita foruma ieskoti pagalbos, nes plaukai slinko neitiketinai nerealiais kiekiais. perskaiciau, kad kazkas rekomenduoja BIO serijos gaminius, kuriuos galima isigyti vaistineje. tada palaukiau artimiaurio sekmadienio ir su maximos kortele nubegau i euro vaistine ir isigijau BIO sampuna retejantiems ir slenkantiems plaukams. poveikis pasijuto jau po 2 savaiciu. tada dar nusipirkau is tos pacios serijos kazkoki tipo balzama ar losijona, kuri reikia itrinti i plaukus, galvos oda ir nenuplauti. po menesio plaukai visiskai nustojo slinkti. dabar jau perejau prie kito iprastinio sampuno, nes plaukai tfiu tfiu tfiu nebeslenka ir negana to priaugo nauju mazu plaukeliu tongue.gif
Minusai:
nuo visu tu gydomuju sampunu plaukai truputi pasiurksteja. taip pat, jei dazote, tai blukina spalva. Pvz as dazau juodai, tai mano plaukai isbluko iki vos ne palenu spalvos tongue.gif, kirpeja juokesi, kad galiu dabar jau ir spalva i blond pakeisti biggrin.gif, bet nuramino, kad toks isblukimas yra normalus ir daznai nuo tokiu gydomuju priemoiniu atsiranda smile.gif
tikrai siulyciau poabandyti wink.gif
Atsakyti
Sveika,
Pirma menesi reikia kas savaite, antra menesi kas dvi savaites, po to karta per menesi. Taip visumoje gaunasi 10 kartu per puse metu. Seanso kaina - 110lt. Nors, ta pati gydytoja atlieka shias proceduras ir kitur, tai ten kaina didesne (atseit priklauso kokius vaistus naudoja ir t.t.).
Labai noriu tiketi, kad pagelbes. Nzn, tiketi ar ne, jos praktikoje buvo ir visai nuplikusiu moteru, kurios atsiaugino plaukus...
kontakta i AZ galiu imesti
Atsakyti
Maja cia kaune dareisi?kiek mokejai uz karta?
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 01 02, 16:00)
pries 3men atejau i sita foruma ieskoti pagalbos, nes plaukai slinko neitiketinai nerealiais kiekiais. perskaiciau, kad kazkas rekomenduoja BIO serijos gaminius, kuriuos galima isigyti vaistineje. tada palaukiau artimiaurio sekmadienio ir su maximos kortele nubegau i euro vaistine ir isigijau BIO sampuna retejantiems ir slenkantiems plaukams. poveikis pasijuto jau po 2 savaiciu. tada dar nusipirkau is tos pacios serijos kazkoki tipo balzama ar losijona, kuri reikia itrinti i plaukus, galvos oda ir nenuplauti.  po menesio plaukai visiskai nustojo slinkti. dabar jau perejau prie kito iprastinio sampuno, nes plaukai tfiu tfiu tfiu nebeslenka ir negana to priaugo nauju mazu plaukeliu  tongue.gif


Tu čia apie Cutrin BIO+ priemones? Jei apie jas, tai tikriausia aš ir rėkiau visam forume biggrin.gif:D:D Man jos irgi labai patiko. TIkrai ežiukas ataugęs buvo ax.gif

user posted image
Atsakyti
Nagi, 110 lt uz viena seansa, 1100 sumoje, t.y. 10 kartu. Proceduros atliekamos Kaune. Tikiuosi didelio ezio!
Cutrin ash jau naudoti pradejau priesh kokius 5 metus, tikrai gelbedavo nuo paprasto sezoninio slinkimo. verta pabandyti, kas neesat bande.
Papildyta:
p.s. Labai liudna statistika pagal gydytoja, kuri ta mezoterapija atlieka - 20 proc ishsinkusiu plaukuciu nebeatauga! (tik, ish karto pagalvoju - kaip ten jai pasiseke atauginti beveik visai nuplikusioms?..turbut daug maziau ir atauga)
Kai pagalvoji - jeigu po kiekvieno rudeninio slinkimo taip ir nebeataugs tas 20 proc.. Nzn, gal ir reklaminis triukas tas mezoterapija, laaabai tikiuosi, kad suveiks. Atseit, netgi storesni plaukai gali ataugti.
Atsakyti
maja o tau labai slenka?nuo ko?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 02, 21:46)
Tu čia apie Cutrin BIO+ priemones? Jei apie jas, tai tikriausia aš ir rėkiau visam forume biggrin.gif:D:D Man jos irgi labai patiko. TIkrai ežiukas ataugęs buvo ax.gif

user posted image



taip taip, apie tas. visoms pries sukisant pinigus i brangias prociaduras, siulau pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2007 01 02, 17:28)
Sveika,
Pirma menesi reikia kas savaite, antra menesi kas dvi savaites, po to karta per menesi. Taip visumoje gaunasi 10 kartu per puse metu. Seanso kaina - 110lt. Nors, ta pati gydytoja atlieka shias proceduras ir kitur, tai ten kaina didesne (atseit priklauso kokius vaistus naudoja ir t.t.).
Labai noriu tiketi, kad pagelbes. Nzn, tiketi ar ne, jos praktikoje buvo ir visai nuplikusiu moteru, kurios atsiaugino plaukus...
kontakta i AZ galiu imesti


jei gali, parasyk numeriuka. Bet matau sumele ne menka gaunasi... doh.gif kiek kartu pati buvai? Ar rezultatas kazkoks yra? O nuo ko tau slenka?
Atsakyti