Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

QUOTE(liusinda @ 2006 12 13, 13:33)
LiusiLiu va va as irgi to paties norejau paklaust smile.gif .kai panaudosi si daikta parasakyk ka jis ten duoda ok. mirksiukas.gif


as irgi ji jau ziurejau bet angliskam lape neraso kas liecia plaukus ax.gif ,labai lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Mano atradimas - šampūnas Panthenol Forte, čekų gamybos (atrodo kaip vaistų pantenolis pakuotė - baltas ir ryškiai oranžinis). Stebuklais netikiu, bet kai jau po antro plovimo sauja nebebuvo pilna pilna, įtikėjau, kad jis tikrai padeda nuo slinkimo

Dar vienas pliusas - daugiau vietos vonioj kitam turtui, nes už tokią kainą negaila ir su vyru dalintis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LiusiLiu @ 2006 12 09, 10:56)
4u.gif

mergaites radau toki preparatą skystosios gelezies Floradix, gal kas bandete?
Preparatas padeda sumazinti nuovargi, suteikia energijos, apsaugo nuo gelezies trukumo ir jo sukeliamu pasekmiu, o butent: pajuode ratilai po akim, trupantys nagai, luzinejantys, slenkantys plaukai, salancios rankos ir pedos (anotacija).

ish tikro tai mane kamuoja ne tik plauku slinkimas, jie paauga iki tam tikro ilgio ir luzta, trupa doh.gif , nagai baisiai silpni, ir dar as visada pervargus pajuodusiais paakiais, shala rankos ir pedos unsure.gif ko gero pabandysiu pavartoti shi preparata, nes nebezinau ka ir daryti doh.gif preaparata saugu vartoti ilga laika, tinka net nestukems ir vaikams nuo 1 m., tai pasikonsultuosiu su gydytoja  smile.gif


Paskui pasidalink savo nuomone apie šį preparatą. ax.gif Man irgi yra tavo išvardintų "negalavimų".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Villke: 15 gruodžio 2006 - 14:27
QUOTE(žalga @ 2006 12 14, 16:23)
Mano atradimas - šampūnas Panthenol Forte, čekų gamybos (atrodo kaip vaistų pantenolis pakuotė - baltas ir ryškiai oranžinis). Stebuklais netikiu, bet kai jau po antro plovimo sauja nebebuvo pilna pilna, įtikėjau, kad jis tikrai padeda nuo slinkimo

Dar vienas pliusas - daugiau vietos vonioj kitam turtui, nes už tokią kainą negaila ir su vyru dalintis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O kokia ta kaina? g.gif
Ar juo prisitepus reik laikyt?
Ir kaip visumoj plauku bukle - ar eina i plauku sukas ikist?
Atsakyti
QUOTE(žalga @ 2006 12 14, 16:23)
Mano atradimas - šampūnas Panthenol Forte, čekų gamybos (atrodo kaip vaistų pantenolis pakuotė - baltas ir ryškiai oranžinis). Stebuklais netikiu, bet kai jau po antro plovimo sauja nebebuvo pilna pilna, įtikėjau, kad jis tikrai padeda nuo slinkimo

Dar vienas pliusas - daugiau vietos vonioj kitam turtui, nes už tokią kainą negaila ir su vyru dalintis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Kur yra pirkti ir kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 12 15, 14:46)
O kokia ta kaina?  g.gif
Ar juo prisitepus reik laikyt?
Ir kaip visumoj plauku bukle - ar eina i plauku sukas ikist?


Kainuoja apie 7 lt. Tūris 230 ml. Nieko laikyt nereikia.

Plaukų būklė - super. Gražiai žvilga, minkšti. Aš balzamą dedu tik ant pačių galiukų.

Tiesa, vienas trūkumas kurį pastebėjau. Jeigu lauke drėgna, o jūsų plaukai linkę šiauštis - be formavimo priemonių geriau iš namų kojos nekelt. Vakar grįžau kaip debesėlis - mano "ežiukas" visas piestu stovėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Lenora @ 2006 12 15, 14:50)
Kur yra pirkti ir kiek kainuoja?


Aš pirkau Eurovaistinėj.

Čia galima pažiūrėti kaip atrodo. Pasirodo, yra ne tik šampūnų wink.gif

http://www.alibaba.c...ms/showimg.html
Atsakyti
QUOTE(žalga @ 2006 12 15, 18:08)
Kainuoja apie 7 lt. Tūris 230 ml. Nieko laikyt nereikia.

Plaukų būklė - super. Gražiai žvilga, minkšti. Aš balzamą dedu tik ant pačių galiukų.

Tiesa, vienas trūkumas kurį pastebėjau. Jeigu lauke drėgna, o jūsų plaukai linkę šiauštis - be formavimo priemonių geriau iš namų kojos nekelt. Vakar grįžau kaip debesėlis - mano "ežiukas" visas piestu stovėjo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aš pirkau Eurovaistinėj.

Čia galima pažiūrėti kaip atrodo. Pasirodo, yra ne tik šampūnų wink.gif

http://www.alibaba.c...ms/showimg.html

reik pabandyt gal man pades,jau bandau viska pradejau vitaminais organizmui stiprint,anksciau plikes per plaukus ieskot reikejo,dar sviecia per kilometra doh.gif
kas tik pasako padejo ta jau bandau blush2.gif ,nes pas uk gydytojus tai prieisi kai jau ju nereiks visai verysad.gif
Atsakyti
ESSEXGIRLS o tukur nors matei sito stebuklo pirk UK? 4u.gif
Atsakyti
as pernai pirkau vasara si sampuna, bet kad kazkas ipatingo butu - nepastebejau... g.gif gal tiesiog nepastebejau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2006 12 15, 22:44)
ESSEXGIRLS o  tukur nors matei sito stebuklo pirk UK? 4u.gif

pas mus tai nea,bet vat mama "idarbinsiu",kad nupirktu ax.gif ,dazniausiai viska ziuriu internetu,gal ir tu kur as biggrin.gif ,man patare regaine pirkt,sake padeda,tai ja ir bandysiu,dabar vitaminais atsiseriu save biggrin.gif beda tame,kad ko lt yra cia net nesviecia verysad.gif
siaip stebuklais netikiu,kad toks is pigesniu sampunu gali padet, galbut is nevilties jau niekuo netikiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Essexgirls @ 2006 12 15, 21:31)
pas mus tai nea,bet vat mama "idarbinsiu",kad nupirktu ax.gif ,dazniausiai viska ziuriu internetu,gal ir tu kur as biggrin.gif ,man patare regaine pirkt,sake padeda,tai ja ir bandysiu,dabar vitaminais atsiseriu save biggrin.gif beda tame,kad ko lt yra cia net nesviecia verysad.gif
siaip stebuklais netikiu,kad toks is pigesniu sampunu gali padet, galbut is nevilties jau niekuo netikiu  verysad.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Kiekviena turi atrasti sau tinkamą priemonę. Niekam neperšu, tiesiog pasidalinau savo atradimu. Galų gale, už tokią kainą negaila ir išmesti arba sunaudoti megztinaiams skalbti bigsmile.gif

Mano praeiti etapai - natūralios priemonės (medetkų, dilgėlių nuovirai), fitoval geriami vitaminai, kiti vitaminai, kiti šampūnai nuo slinkimo.

Aš stebuklais irgi netikiu. Beje, tiek pigiais, tiek ir brangiais lotuliukas.gif
Atsakyti