Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Jeigu menesines l nereguliarios, sunkiai prasideda, tai ir turetu buti sutrikes balansas. Ar nesilaikei drastishku dietu, nes estradioli gamina riebalai, o kai ju kritishkai sumazeja, tai ir menesines tuo paciu gali sutrikti.. man liepe priaugti svorio, nes to hormono ant zemutines ribos. Ir plaukai gali slinkti nuo sito..
Atsakyti
sveikos as taip pat kariauju jau senokai su tuo bjauriu plauku slinkimu,pas mane buvo labai stori plaukai bet dabar jau liko trecdalis nu ko tik nebandziau,net nervas ima kiek pinigu ismesta,siuo metu naudoju pregaine sampuna ir lakmes ampules jau pakeli sunaudojau,ten 4 bet viena 2kartams,net nzn gal siek tiek ne taip vonia uzsikemsa po plovimo bet tikrai nenustojo slinke,vaistininkai sako atseit 3men reikia naudot,net nzn ar verta toliau jas pirkt.o siaip mano daktare patare gert atskirai ae ir b grupes vit.,kita sake kad geriau spec.plaukam.nebezinau kaip geraiu daryt.gal kokiu geru spec.plaukam vitaminu efektingu zinot,kurie tikrai padejo?tiesa yra priemones firmos radical tai zinokit visai nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 12 08, 08:59)
Jeigu menesines l nereguliarios, sunkiai prasideda, tai ir turetu buti sutrikes balansas. Ar nesilaikei drastishku dietu, nes estradioli gamina riebalai, o kai ju kritishkai sumazeja, tai ir menesines tuo paciu gali sutrikti.. man liepe priaugti svorio, nes to hormono ant zemutines ribos. Ir plaukai gali slinkti nuo sito..

Ne jokiu dietu nesilaikiau,pas mane visada toks ciklas budavo. Bet dabar nutariau kazka daryt.
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2006 12 08, 12:47)
sveikos as taip pat kariauju jau senokai su tuo bjauriu plauku slinkimu,pas mane buvo labai stori plaukai bet dabar jau liko trecdalis nu ko tik nebandziau,net nervas ima kiek pinigu ismesta,siuo metu naudoju pregaine sampuna ir lakmes ampules jau pakeli sunaudojau,ten 4 bet viena 2kartams,net nzn gal siek tiek ne taip vonia uzsikemsa po plovimo bet tikrai nenustojo slinke,vaistininkai sako atseit 3men reikia naudot,net nzn ar verta toliau jas pirkt.o siaip mano daktare patare gert atskirai ae ir b grupes vit.,kita sake kad geriau spec.plaukam.nebezinau kaip geraiu daryt.gal kokiu geru spec.plaukam vitaminu efektingu zinot,kurie tikrai padejo?tiesa yra priemones firmos radical tai zinokit visai nepadeda.


šiaip tai sako, kad užtenka gerti a ir e vitaminus, atseit tie spec.plaukams tai the same bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif

mergaites radau toki preparatą skystosios gelezies Floradix, gal kas bandete?
Preparatas padeda sumazinti nuovargi, suteikia energijos, apsaugo nuo gelezies trukumo ir jo sukeliamu pasekmiu, o butent: pajuode ratilai po akim, trupantys nagai, luzinejantys, slenkantys plaukai, salancios rankos ir pedos (anotacija).

ish tikro tai mane kamuoja ne tik plauku slinkimas, jie paauga iki tam tikro ilgio ir luzta, trupa doh.gif , nagai baisiai silpni, ir dar as visada pervargus pajuodusiais paakiais, shala rankos ir pedos unsure.gif ko gero pabandysiu pavartoti shi preparata, nes nebezinau ka ir daryti doh.gif preaparata saugu vartoti ilga laika, tinka net nestukems ir vaikams nuo 1 m., tai pasikonsultuosiu su gydytoja smile.gif
Atsakyti
as su plauku slinkimu kovoju Botea firmos sampunu bei lossijonu ACTIVE, bei ampulemis. Tipo ju kursas 1,5 menesio. Naudoju jau trecia savaite, rezultatas pastebimas.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 12 08, 16:30)
šiaip tai sako, kad užtenka gerti a ir e vitaminus, atseit tie spec.plaukams tai the same bigsmile.gif


Tai kad plaukams cinko reikia kiek žinau, kaip beje ir kalcio ...

O gal kas bandė šytą daiktą?

user posted image


Kremas nuo plaukų slinkimo
( Gamintojas1 )

Kaina:
LT 51.00


--------------------------------------------------------------------------------
Nuolatinis plaukų slinkimas: Atauga 20% nuslinkusių plaukų per dvi savaites, jeigu plaukų slinkimas susijęs su stresu, vitaminų trūkumu, dėl medikamentų vartojimo, odos bei kitų ligų, alergijos, cheminių mežiagų, hormonų disbalanso, klimato pasikeitimo, vandens užterštumo. Naudojant nuolat per 6 mėnesius atsistato 70% išslinkusių plaukų.
Staigus nuplikimas (Alopecia Areata) : Jei staiga išslenka plaukai ir lieka nuplikęs plotas, šis kremas atstato 40% plaukų per 3 mėnesius.

Poveikis: Stimuliuoja aktyviąją plaukų augimo fazę ir stabdo kenksmingų medžiagų žalingą poveikį plaukų augimui. Skatina greitą plaukų folikulų atsinaujinimą ir dauginimąsi. Stiprina plaukus ir padidina plaukų tankumą.

Įspėjimas: Šis plaukų kremas neveikia plinkant dėl genetinių priežasčių.

Naudojimas: Švelniai įtrinkite kremą ant viso galvos odos ploto. Palikite nakčiai. Jei norite, ryte išskalaukite galvą. Tik išoriniui naudojimui

Sudėtis: Butea monosperma 4,73mg, Butea parviflora 4,73mg, Aqua, Mineral oil, Glycerin, Cetearyl alcohol, Cetyl alcohol, Isopropyl myristate, Caprylic, Cetyl palmitate, Ceteth 20, Glycerylhydroxystearate, Sorbitan stearate, Polysorbate 60, Carbomer, Polyvinylpyrolidone vinyl acetate co-polymer, Phenyltrimethicone, Octamethylcyclotetrasiloxane, Triethanolamine, Perfume Vianca Inde, BHT, Methylparaben, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Propylparaben.


Radau čia:
http://www.ayurveda....p...op&Itemid=1


Atsakyti
pagal aprasyma tai neblogai,bet ar is tiesu jau toks veiksmingas,butu idomu tikrai isgirst ar kas naudojo?beje ar kur galima jo tiesiogiai nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2006 12 12, 18:22)
pagal aprasyma tai neblogai,bet ar is tiesu jau toks veiksmingas,butu idomu tikrai isgirst ar kas naudojo?beje ar kur galima jo tiesiogiai nusipirkt?


Manau, kaip ir visos tokios priemonės: kažkam padės, o kažkam - visai ne biggrin.gif

Tame puslapyje rašo, kad jų produkciją galima užsisakyti internetu ar telefonu, arba įsigyti Šiaulių g. 8, Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(LiusiLiu @ 2006 12 09, 10:56)
4u.gif

mergaites radau toki preparatą skystosios gelezies Floradix, gal kas bandete?
Preparatas padeda sumazinti nuovargi, suteikia energijos, apsaugo nuo gelezies trukumo ir jo sukeliamu pasekmiu, o butent: pajuode ratilai po akim, trupantys nagai, luzinejantys, slenkantys plaukai, salancios rankos ir pedos (anotacija).

ish tikro tai mane kamuoja ne tik plauku slinkimas, jie paauga iki tam tikro ilgio ir luzta, trupa doh.gif , nagai baisiai silpni, ir dar as visada pervargus pajuodusiais paakiais, shala rankos ir pedos unsure.gif ko gero pabandysiu pavartoti shi preparata, nes nebezinau ka ir daryti doh.gif preaparata saugu vartoti ilga laika, tinka net nestukems ir vaikams nuo 1 m., tai pasikonsultuosiu su gydytoja  smile.gif

Butinai pasidalink patirtim, ar jis veikia, as irgi ji nusiziurejus buvau 4u.gif
Atsakyti
LiusiLiu va va as irgi to paties norejau paklaust smile.gif .kai panaudosi si daikta parasakyk ka jis ten duoda ok. mirksiukas.gif
Atsakyti
dėl plaukų slinkimo patarčiau apsilankyti pas dermatologą.... 4u.gif

Atsakyti