Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

O kokia kaina bendrosios medicinos praktikoje?
Pasiskaicius cia skelbtus pasisakymus apibendrinciau, jog kaina prie Soboro 110 lt, taciau procedura atlieka apie 10 min, Ametistejoje Maximoje - 160 lt, procedura trunka 1 val. Taciau kuo skiriasi, niekas nepasake..
Atsakyti
as norejau paklausti ar kuri nors atlikinejote tyrimus nustatyti ar organizme yra per daug metalų, kokiu elementu organizme truksta? Tokius tyrimus daro is kraujo ar kaip kitaip? kirpeja liepe butinai situos tyrimus pasidaryti, nes, pasak jos, tuoj be plauku liksiu unsure.gif
Atsakyti
Niu va,as vakar rasiau, rasiau daug ir kompas uzluzo,paskui susinervinau ir isjungiau visai. Parasysiu siandien. Rytoj eisiu jau 6 karta darytis mezoterapija. Siek tiek,nedaug,apmazejo slinkimas,atauganciu labai daug. Bet as labai daug visko naudoju,tai nezinau kas labiausiai padeda. Bet dar nera norimo rezultato,nes kai plaunu galva tai buna doh.gif ,daug iskrenta. Mane neramina dar vienas dalykas,kad kai sukuojuosi, tai prikrenta daug plauku tokiu trumpuciu ir pusilgiu, Juos patyrineju ir matau,kad jie su saknim,tai ir mastau,cia ir tie iskrenta ataugantys? verysad.gif Nezinau,pradejau harmonus tirtis,nes manau jie man cia viska ir daro. Siaip mezoterapijoj man sake,kad beveik visiem rezultatas jau matosi po 4 kartu. Kai buvau pasiklausiau del trukmes,nes "ametistejoj" atlieka valanda laiko ta pacia procedura,o man kazkur per 10 min. Tai man pasake,kad cia igudimo reikalas,nes viska daro taip pat. Man greit suleidzia,jei letai badytu gal ir uztruktu val.kadangi ta moteris labai daug metu jau dirba ir ismano savo darba tai ir uztrunkam trumpiau. Tai va toks ir skirtumas,as eiciau tik ten prie soboro,nes kaina akivaizdziai mazesne.
Atsakyti
Aciu uz info, noretume pasekti tavo situacija ir toliau smile.gif

Hormonus reik butinai ishsitirti.. Ash vat nesenai dariausi - estradiolio ant zemutines ribos, tikriausiai reik nueiti pas ginekologa ir ishsirashyti kontraceptiku, kad pakeltu ta lygi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 12 05, 10:45)
Aš tai rezgu mintį, kad galiu ir pati. Kažkada vaistukus sau esu leidusis....
O kitiems jau nesuskaičiuosi kiek doh.gif:


as tai bijau adatu, bet mintis manau gera, nes poveikis tikrai stipresnis nei geriant geriamus vitaminus bigsmile.gif

as dabar naudoju Z.ONE ampoles plaukams nuo slinkimo, tai jos su arbatmedziu, kai uztepi saldo galvos oda, tai manau kraujotaka aktyveja, jau puse kurso sunaudojau tai tikrai vonioj maziau plauku lieka ax.gif Bet pastebejau, kad labai daug kam slenka plaukuciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 12 06, 12:53)
Tai va toks ir skirtumas,as eiciau tik ten prie soboro,nes kaina akivaizdziai mazesne.

Gal galima tikslų adresą prie soboro?

O 110Lt čia už vieną seansą? Kiek jų rekomenduojama atlikti gydymo kursui?
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 12 07, 11:06)
  Bet pastebejau, kad labai daug kam slenka plaukuciai 4u.gif


jo as irgi ta dalyka pastebejau ,kad labai daug mano draugiu ir pazystamu tuom skundziasi, ir su kirpeja kalbejau ir su gydytojaom ,visos teige ,ad daug ateina moteru kuriom slenka plaukai ir ziauriai. ir blogiausia ,kad nei kirpejos nei gydytojos nieko patarti negali, ir net neisivaizduoja kodel taip vyksta.Mama juokais sako gal kazkur daug metalu kokiu yra ,ar gal kas mus nuodjia biggrin.gif kad taip masiskai visom slenka. Zodziu baisu kai pagalvoji.
Man irgi slinkti pradejo kazkur apie liepos menesi , bet aciu dievui , visa gyvenima turejau labai daug plauku ,net per daug, tai kad ir slenka kolkas nesimato.bet jei taip ir toliau ,tai gali ir pradeti matytis. kolkas vitaminais gydausi , nu lyg padeda , geriu silica -futuros ir paprastus vitaminus.aisku lieka plauku ant sepecio ,bet ne taip daug, be cia dar aisku turi itakos kad mano plaukai sausi ,tai ju daugumair issipesu.o slenka tai biski maziau , kolkas .....
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2006 12 06, 15:53)
Niu va,as vakar rasiau, rasiau daug ir kompas uzluzo,paskui susinervinau ir isjungiau visai. Parasysiu siandien. Rytoj eisiu jau 6 karta darytis mezoterapija. Siek tiek,nedaug,apmazejo slinkimas,atauganciu labai daug. Bet as labai daug visko naudoju,tai nezinau kas labiausiai padeda. Bet dar nera norimo rezultato,nes kai plaunu galva tai buna  doh.gif ,daug iskrenta. Mane neramina dar vienas dalykas,kad kai sukuojuosi, tai prikrenta daug plauku tokiu trumpuciu ir pusilgiu, Juos patyrineju ir matau,kad jie su saknim,tai ir mastau,cia ir tie iskrenta ataugantys?  verysad.gif Nezinau,pradejau harmonus tirtis,nes manau jie man cia viska ir daro. Siaip mezoterapijoj man sake,kad beveik visiem rezultatas jau matosi po 4 kartu. Kai buvau pasiklausiau del trukmes,nes "ametistejoj" atlieka valanda laiko ta pacia procedura,o man kazkur per 10 min. Tai man pasake,kad cia igudimo reikalas,nes viska daro taip pat. Man greit suleidzia,jei letai badytu gal ir uztruktu val.kadangi ta moteris labai daug metu jau dirba ir ismano savo darba tai ir uztrunkam trumpiau. Tai va toks ir skirtumas,as eiciau tik ten prie soboro,nes kaina akivaizdziai mazesne.


Tie ataugantys pukeliai su saknim ir man krenta verysad.gif . Man gyd paiskino, kad jei nesveikas plaukas iskrenta, jo vietoje atauga dar silpnesis plaukas su plonesniu svoguneliu ir labai trumpai issilaiko. Kaip tyreisi hormonus? Man gydytoja patare issitirti vyrisku ir moterisku hormonu santyki ir tokiu klausimu reikia kreiptis pas ginekologe. O del mezoterapijos trukmes tai as irgi girdejau, kad tai turi trukti apie 10-15 min. daugiau ten nera ka daryti...
Papildyta:
QUOTE(lauraa @ 2006 12 06, 11:59)
as norejau paklausti ar kuri nors atlikinejote tyrimus nustatyti ar organizme yra per daug metalų, kokiu elementu organizme truksta? Tokius tyrimus daro is kraujo ar kaip kitaip? kirpeja liepe butinai situos tyrimus pasidaryti, nes, pasak jos, tuoj be plauku liksiu  unsure.gif


As girdejau, kad daro plauko tyrimus, kurie parodo kokiu metalu truksta ar yra per daug. Bet gal kas kitokius metalu tyrimus dare? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linak10: 07 gruodžio 2006 - 12:34

As girdejau, kad daro plauko tyrimus, kurie parodo kokiu metalu truksta ar yra per daug. Bet gal kas kitokius metalu tyrimus dare? g.gif
[/quote]


sianidne buvau klinokoj, pasidariau kraujo tyrimus, skydliaukes hormonus, ryt darysiuos skydliaukes echoskopija ir tada ziuresiu koks verdiktas. Gydytoja sake, jei nesuras jokios lėtinės ligos, nurodys kur is plauku ziuri kokiu metalu daug, kokiu truksta... verysad.gif
Atsakyti
[quote=linak10,2006 12 07, 11:41]
Kaip tyreisi hormonus?
Ginekologes paprasiau,kad parasytu kuriuos issitirti. Parase,bet dar ne visus pasidariau,nes ten reikia eit per tam tikras ciklo dienas, krauja is venos paema ir istiria. Nervuoja,kadangi labai neruliariai sergu,tai negaliu visko greiciau issitirti.
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2006 12 07, 09:14)
Gal galima tikslų adresą prie soboro?

O 110Lt čia už vieną seansą? Kiek jų rekomenduojama atlikti gydymo kursui?

Tikslaus adreso nezinau,bet galiu paaiskint. Kur yra prie raudono kryziaus ligonines tos dvi vaistines ant kampo,viena kosmetikos vaistine, o kita siaip vaistine. Tai tarp ju abieju yra tokios stiklines durys,ten ieini,uzlipi i antra auksta ir paskambint reikia. 110 uz viena seansa,o rekomenduoja eiti 1 karta i savaite,menesi laiko t.y. keturis kartus,o po to,po tu 4 savaiciu,viena karta i menesi.
Atsakyti
O, tai Grozio Logika, ash ten anksciau lankiausi.. Tik nezinojau, kad jie ir tokias proceduras atlieka, na, aishku, anksciau ir nereikejo dometis.

O moterishku-vyrishku hormonu balansa, kuriuos hormonus darytis, gali pasakyti ir endokrinologas.
Papildyta:
p.s. sunkiuju metalu tyrimas - kazkoks kitoks, man atrodo, nei kad ish plauko.. bet tiksliai nzn. Kai paklausiau savo gydytojos, ar verta toki darytis, tai tik pasishaipe, kad prie sunkiuju metalu tikriausiai neesu dirbusi, tai ir kam cia reikia..
Papildyta:
Ir, kuriuos tu konkreciai Agnixa tyreisi hormonus ir kokiomis dienomis? Nes ash pasidariau E2, FSH, LH, progesterona, prolaktina, testosterona, EHBG, DHES trecia menesiniu diena, t.y. folikulinej fazej. Galbut tyrimas nera tikslus?.. Ar tau ka rado ir kaip tu gydaisi?..
Atsakyti
Ir, kuriuos tu konkreciai Agnixa tyreisi hormonus ir kokiomis dienomis? Nes ash pasidariau E2, FSH, LH, progesterona, prolaktina, testosterona, EHBG, DHES trecia menesiniu diena, t.y. folikulinej fazej. Galbut tyrimas nera tikslus?.. Ar tau ka rado ir kaip tu gydaisi?..
[/quote]
Zinok,dabar net negaliu pasakyti kuriuos tiksliai,man parase ant lapuku,o as net nepaziurejau,nes vis vien tie trumpiniai man nieko nesako. Kuriuos dabar dar turesiu atlikt,tai reikia eiti lygtai 2-3 menesiniu diena,kadangi normaliu menesiniu nesulaukiu tai ir uzdelsiau su tais tyrimais. Taigi dar ir nesigydau niekaip,nes ne viska issityriau.
Atsakyti