Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai - 3 dalis

Sena tema http://www.supermama...howtopic=100713
Papildyta:
Jau atidarem 3 tema smile.gif

Taigi jau turime patirties, kaip kovoti su slinkimu mirksiukas.gif

Parasysiu ka pati naudojau nuo plauku slinkimo smile.gif

Pries plovima, aliejuka Dzintars, patiko, lengvai isiplauna, plauku neriebaluoja, kavapas savotiskas, bet po plovimo nelieka.

user posted image

Dar kazkada bandziau balzama pris plovima, bet jo kvapas mane vos nenuzude lotuliukas.gif nepatiko, del kvapo, iki sios dienos atsimenu ph34r.gif

user posted image

Taip pat turejau Dzintars sampuna, bet kazakip nesuzavejo ax.gif

Labai patiko aliejukas ampulese, Babuskos Agafijos thumbup.gif Lengvai isiplauna, plauku neriebina, patogu nauduoti, plaukai svelnus, ir padeda nuo slinkimo thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
Labai patiko sampunas NaturVital, jis yra nuo slinkimo ir yra ivariu rusiu, as turejau riebiems plaukams, tikrai efektyvus mirksiukas.gif

user posted image

O vat kauke sitos firmos man nepatiko schmoll.gif

user posted image

Dabar naudoju, is Belitos, seruma nuo plauku slinkimo, labai patenkinta, plaukai nustojo slinkti, naudoju jau gal koki 4 menesi, jau profilaktiskai, bet kol kas plaukuciai vietoje ir auga nauji thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 10, 20:26)
Dabar naudoju, is Belitos, seruma nuo plauku slinkimo, labai patenkinta, plaukai nustojo slinkti, naudoju jau gal koki 4 menesi, jau profilaktiskai, bet kol kas plaukuciai vietoje ir auga nauji  thumbup.gif

user posted image


Gal galėtum, Lalaa, pasakyti, kur galima nusipirkti šito serumo, ir kiek jis kainuoja? smile.gif Aš naudojau Cutrin serumą, tai man nepadėjo.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 10, 18:26)
Labai patiko sampunas NaturVital, jis yra nuo slinkimo ir yra ivariu rusiu, as turejau riebiems plaukams, tikrai efektyvus  mirksiukas.gif

user posted image

O vat kauke sitos firmos man nepatiko  schmoll.gif

user posted image

Dabar naudoju, is Belitos, seruma nuo plauku slinkimo, labai patenkinta, plaukai nustojo slinkti, naudoju jau gal koki 4 menesi, jau profilaktiskai, bet kol kas plaukuciai vietoje ir auga nauji  thumbup.gif

user posted image

kur galima nusipirkt to sampuno?
Atsakyti
Visikai nemaciau jokio poveikio nuo Fitoval priemoniu schmoll.gif

user posted image user posted image

Nuo plauku slinkimo, o ir nuo pleiskanu padeda Sulsena thumbup.gif

user posted image

Bandziau sampuna ir losjona su dilgeliu ekstraktu, tai kazkaip nepatiko, o ir poveikio teigiamo nebuvo schmoll.gif

Patiko is Eurokoso plauku prieziuros priemones Zolotoj solk, bandziau sampuna, patiko ir aliejuka, aliejukas tai pasaka, visko patiko wub.gif
Atsakyti
Lalaa o ar Natur Vital šampūnų yra nuo slinkimo bet netik riebiems plaukams?Nes renkuos tarp šio ir Lakmės.
Ir dėl Belitos - Kur ją pirkai?Kokia kaina?Koks naudojimas?Klok viską nes mums visoms įdomu lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 10, 22:45)
Lalaa o ar Natur Vital šampūnų yra nuo slinkimo bet netik riebiems plaukams?Nes renkuos tarp šio ir Lakmės.
Ir dėl Belitos - Kur ją pirkai?Kokia kaina?Koks naudojimas?Klok viską nes mums visoms įdomu  lotuliukas.gif  4u.gif



NaturVital nuo slinkimo yra ir sausiems plaukams, yra Eurovaistinei, Sarmoje, 300ml ~17lt

Belita seruma pirkau vasara, Vilpedes bazeje, 300ml ~10lt. Ispradziu naudojau ir po plovimo ir pries plovima blush2.gif pagal instrukcija po plovimo smile.gif plauku nieriebina, kvapas toks savotiskas, bet greitai isgaruoja ax.gif
Atsakyti
Dzintars aliejuka jau naudoju, Zalotoj Šolk turejau ir sampuna, ir kauke- patiko. Domintu Belitos serumas, gal kaunietes matet kur nors ji pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 10, 20:50)
Belita seruma pirkau vasara, Vilpedes bazeje, 300ml ~10lt. Ispradziu naudojau ir po plovimo ir pries plovima  blush2.gif  pagal instrukcija po plovimo  smile.gif  plauku nieriebina, kvapas toks savotiskas, bet greitai isgaruoja  ax.gif



QUOTE(tigrik @ 2006 11 10, 21:23)
Domintu Belitos serumas, gal kaunietes matet kur nors ji pirkti?


Vilniuje jo esu mačiusi Kalvarijų turguje - kur babulkos rusiška, baltarusiška kosmetika prekiauja. O taip pat tose mažose parduotuvėlėse, kur prekiaujama rusiška kosmetika - pati pirkau požeminėje perėjoje prie Europos. Manau, Kaune tokių parduotuvėlių su rus. kosmetika taip pat yra - ten ir ieškok mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos... smile.gif turejau ta pacia bedele mirksiukas.gif nes pati maitinu vaikeli cool.gif tai siek tiek geriau...na pasikuklinau biggrin.gif daug geriau...tik tos mano priemones ne is pigiuju g.gif man padejo Well"os energy elexir ir tos pacios serijos sampunas,taip pat geriu vitaminus "cleopatra". "rene furterer" sampunas nuo slinkimo thumbup.gif ,bet labai ielergizavo galvos oda verysad.gif siandien issiploviau galva,tai vonia tikrai neuzsikimso,kaip kad jus rasote smile.gif o pries pora menesiu tikrai buvau issigandusi,kad liksiu be plauku verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 10, 19:41)
Visikai nemaciau jokio poveikio nuo Fitoval priemoniu  schmoll.gif

user posted image  user posted image





drinks_cheers.gif man irgi nepadejo verysad.gif
Atsakyti
po gimdymo ir metus maitinimo oioioi kaip slenka plaukai verysad.gif tikrai pradžioj net vonia užsikimšdavo- dabar slenka bet mažiau. Kol kas nevartojau nieko bet varysiu rytoj pirkt to aliejuko Dzintars 4u.gif
Atsakyti