Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima sužinoti turint tik vardą, pavardę ar...

QUOTE(rubija @ 2007 05 12, 17:39)
Cia daug ka radau,man patiko  bigsmile.gif  Net zmoniu kuriu senai ieskojau ir pazystamu klausdavau gal turi kontaktu ,o cia sau viskas kaip ant delno  biggrin.gif

Nejau zmones eilines telefonu knygos neskaitot? biggrin.gif . Nezinau, nuo pat mazens namuose telefonas ir po ranka telefonu knyga biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 05 13, 07:39)
Nejau zmones eilines telefonu knygos neskaitot? biggrin.gif . Nezinau, nuo pat mazens namuose telefonas ir po ranka telefonu knyga biggrin.gif.

Taigi kiti po mokyklos i kitus miestus isvyko,tevai gyvenam vieta pakeite ir seip juk visko buna.o esu ne LT tai man dabar telefono knyga nete bigsmile.gif
Atsakyti
na suintrigavote, einu saves jeskot ir kitu pazystamu per google smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Regin @ 2007 05 15, 21:29)
na suintrigavote, einu saves jeskot ir kitu pazystamu per google smile.gif

Aš irgi paskaičius nuvariau pažįstamų googlint blush2.gif
Atsakyti
As kol kas Klasej.lt tik save radau. Bet ir is ten galima nemazai issiaiskinti. g.gif
Atsakyti
Aš prieš kokius porą mėnesių buvau pasinešus surasti info apie kelis žmogiukus, tai gerai pasiknisus galima surasti. Aišku jei žmogus absoliučiai nesinaudoja internetu ir gyvena tyliai ramiai, tuomet nelabai ką ir rasi. Bet jei žmogus bent kiek aktyvesnis - tuomet galima rasti daug info. Atvirai, tai aš prieš tuos pora mėnesių "žaidžiau" detektyvus. Norėjau sužinoti truputį apie kolegą, kuris totalus tylenis, ir iš jo apie gyvenimą neišpeši nieko. Taigi knisausi po internetą, knisausi po klase.lt, telefonų knygas. Ir sužinojau ką baigė, kur gyveno, kas jo mergina ir pan. Taigi internetas visgi visagalis wink.gif

O dėl čia anksčiau išsakytos nuomonės apie slaptažodžių vagimą. Pagalvokit, ar esate kuo nors įpatingas? Užimate aukštas pareigas, esate turtingas, turite daug priešų? Jei ats "ne", tuomet joks hakeris negaiš laiko braudamasis į jūsų kompiuterį ir bandydamas sužinoti beverčius slaptažodžius į jūsų pašto dėžutę ar forumą... Tad miegokite ramiai wink.gif
Atsakyti
nu ir kas iš to, kad sužinai kokią mklą baigė, ar kokiuose psulapiuose prisiregistravo? doh.gif
Atsakyti
Patenkini moterišką smalsumą biggrin.gif

Beje, čia panašu į tai apie ką jūs čia diskutuojate.
Atsakyti
Gal jau žinot, jei ne, tai yra toks puslapiukas čia , jei pasiseka, irgi randa info apie žmogų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 06 05, 10:59)
Gal jau žinot, jei ne, tai yra toks puslapiukas čia , jei pasiseka, irgi randa info apie žmogų  smile.gif

Bet kad vistiek per googelį traukia.

P.S. Jau nebemiegi(su meškinu) ?
Atsakyti
QUOTE(Krisma @ 2007 04 02, 16:18)
O į kokią instanciją kreipeisi ir kokiais būdais jie susekė tą siuntėją? Pagal kompiuterio IP ar kaip?



Panasu, kad temos autorei nebidomu atsakineti i susidomejusiu klausimus verysad.gif

Tipo, kai reikejo tai ajajai ppadekit, o kai problema isprende kitiems padeti panasioje situacijoje nebeliko noro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 02 05, 16:43)
Susekti principe galima. Tačiau tam reikia spec tarnybu isikišimo. Šiuo atveju vargu ar kas padės.

STT dirol.gif
Atsakyti