Įkraunama...
Įkraunama...

A. Brazauskaitės dailės studija

Mano vieno meto ir astuoniu menesiu dukryte lanko si menu terapijos centra. Buvom muzikoj kelis kartus ir dailej kol kas viena syki. Ir man, ir dukrytei labai labai patiko. Dabar vieno uzsiemimo kaina 35 lt, bet, ivertinus mokytoju profesionaluma, tikrai verta. Muzikos uzsiemimas yra labiausiai mokomojo pobudzio is kitu musu lankytu mokykleliu (buvom Yamaha, VISAPUSIO ANKSTYVOJO LAVINIMO CENTRE "Saviraiškos studija", Debeseliuose). Tai va, kitur yra tokie pazaidimai, vaikuciu bendravimas tarpusavyje. O cia yra is ties rimtas vaiko lavinimas, per muzika mokoma ivairiu dalyku. Sakyciau toks edukacinis uzsiemimas. Dar labai patiko, kad uzsiemimas ilgas ir ivairiapusis. Daile man irgi patiko, tik dukryte nelabai suprato, kaip cia jai dabar leidziama kazkokiais slapiais dalykais terliotis smile.gif
Atsakyti
Nuo siu metu mokejimo sistema lanksti. Dabar menesio kaina 160lt atrodo, jei lankai ir daile ir muzika, tai 130lt. O mokejimas ziurimas pagal tai kiek kartu vaikas buvo uzsiemime. kuo maziau uzsiemimu dalyavo, tuo didesne vieno uzsiemimo kaibna, bet pvz. jei is 4 buvo tik viename, tai moki 70lt, o ne taip, kad viskas nuplaukia, ar reikia atidirbineti.
Man labai aptinka, kad ten tikrai kokybiskos priemones, randas priejimas prie vaiku, o pernai pavasari buvo paroda Mokytoju namuose is vaiku darbu wub.gif
Muzika maniskis lanko dviese su kita mergyte, tai jis dabar namie natas piesia, kliedi smuiko grojimu ir vis laukia, kada eis wub.gif
Atsakyti
Gal kam bus idomu apievasaros stovyklapaskaityti ir sudalyvauti
http://www.artmusict...vykla-vilniuje/
Atsakyti