Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Nesuprantu as merginos kaip jie tas parduodamas pleiposilas uzaugina iki 3ju aukstu... mano tai vienas issineria, apatinis sluoksnis mirsta. Zinau, kad cia taip ir turi but, bet man daug graziau keliu aukstu kai buna.
Atsakyti
QUOTE(Jjulie @ 2006 11 24, 11:32)
Nesuprantu as merginos kaip jie tas parduodamas pleiposilas uzaugina iki 3ju aukstu... mano tai vienas issineria, apatinis sluoksnis mirsta. Zinau, kad cia taip ir turi but, bet man daug graziau keliu aukstu kai buna.

tai, kad musu kilmatas jiems kaip amzinas ruduo irnesakyk.gif lotuliukas.gif tai ir meta lapus biggrin.gif . matyt ten augina silciau ir po gerom lempom laiko, tai ir auga keliais aukstais bigsmile.gif . gal kas geresni paaiskinima turit g.gif tongue.gif ?
Atsakyti
verysad.gif
Kirtimuose, didmeninėje gėlių parduotuvėje mačiau gražių litopsiukų (vazonėliuose po kelis, kiek suprantu skirtingų rūšių, kai kurie skyla) berods po 3 lt. Bet parduoda tik dėžutėm, o dėžutėj gali būti koks 36 vnt. (nesuskaičiavau).
verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 01 gruodžio 2006 - 11:37
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 11:32)
verysad.gif
Kirtimuose, didmeninėje gėlių parduotuvėje mačiau gražių litopsiukų (vazonėliuose po kelis, kiek suprantu skirtingų rūšių, kai kurie skyla) berods po 3 lt. Bet parduoda tik dėžutėm, o dėžutėj gali būti koks 36 vnt. (nesuskaičiavau). 
verysad.gif

20 vnt........... Bet manau tikrai būtų atsiradę norinčiu paimti ir ne po vieną vazonėlį........... Juo labiau kad tik po 3 lt. aš tokius esu pirkus po 5 lt.
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 12 01, 11:48)
20 vnt........... Bet manau tikrai būtų atsiradę norinčiu paimti ir ne po vieną vazonėlį........... Juo labiau kad tik po 3 lt. aš tokius esu pirkus po 5 lt.

Na manau, kad 25 vnt. dėžutėj tikrai buvo.
Atsiliepkit norintys tada smile.gif . Vilniuje. Jei atsirastų pvz. 10 norinčių pvz. po 2-3 vnt. -- nupirkčiau ir pasidalintume.
Na o jei neatsiras -- tai ką jau ten, tiek to ...
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 14:44)
Na manau, kad 25 vnt. dėžutėj tikrai buvo.
Atsiliepkit norintys tada  smile.gif . Vilniuje. Jei atsirastų pvz. 10 norinčių pvz. po 2-3 vnt. -- nupirkčiau ir pasidalintume.
Na o jei neatsiras -- tai ką jau ten, tiek to ...


O galetu Kauno chebra prisideti??? ax.gif
Tik reiktu mano vyrui litopsus priduoti- jis vaziuoja kartais. As tai 2 vnt. noreciau pasiimti. blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 13:44)
Na manau, kad 25 vnt. dėžutėj tikrai buvo.
Atsiliepkit norintys tada  smile.gif . Vilniuje. Jei atsirastų pvz. 10 norinčių pvz. po 2-3 vnt. -- nupirkčiau ir pasidalintume.
Na o jei neatsiras -- tai ką jau ten, tiek to ...


Sutinku paimti 3 vnt. vaznoneliu!!!! o jei bus daugiau skirtingu vazoneliu tai gal ir daugiau
Atsakyti
aš ir paimčiau kokius 2-3 vazonėlius. nes dabar pas mane tik 3litopsai, o vazonas didžiausias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 11:32)
verysad.gif
Kirtimuose, didmeninėje gėlių parduotuvėje mačiau gražių litopsiukų (vazonėliuose po kelis, kiek suprantu skirtingų rūšių, kai kurie skyla) berods po 3 lt. Bet parduoda tik dėžutėm, o dėžutėj gali būti koks 36 vnt. (nesuskaičiavau). 
verysad.gif


thumbup.gif ten tikrai ne pleiospilos g.gif Jei litopsiukai, aš taip pat prisidedu bigsmile.gif O kaina be PVM`o kiek suprantu g.gif

p.s. kažkada esam dėl to taręsi. Jei bus visa dėžė, išsidalinsim rolleyes.gif Vilioja kiek pamenu irgi norėjo 4u.gif
Atsakyti
Ir aš prisidedu thumbup.gif , jei skirtingi, tai tris vazonėlius imu ax.gif .
Atsakyti
Tada gal nuvažiuoju šiandien pat ir nuperku smile.gif Ten tikrai ne peilospilos ar kaip jie ten (aš nesu jų gerbėja). O kaina tai tikrai be pvm. pasakiau sad.gif Bet pagal pirmą reakciją tai manau, kad išdalinsiu smile.gif
Kai turėsiu pasakysiu kiek vnt. yra.
Veliuosi į avantiūrą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 01 gruodžio 2006 - 13:21
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 13:20)
Tada gal nuvažiuoju šiandien pat ir nuperku  smile.gif Ten tikrai ne peilospilos ar kaip jie ten (aš nesu jų gerbėja). O kaina tai tikrai be pvm. pasakiau sad.gif Bet pagal pirmą reakciją tai manau, kad išdalinsiu  smile.gif
Kai turėsiu pasakysiu kiek vnt. yra.
Veliuosi į avantiūrą  doh.gif


Dar norėjau paklaust....ar nematei ten kalėdinių kaktusų (schlumbergerų) blush2.gif 4u.gif
Atsakyti