Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

na nesypykit, visos zinom, kad siulo pleiospilas vietoj litopsu ir nieko ce nepadarysi smile.gif
mielos ir jos smile.gif
bet man kartais patinka pardavejas paerzint, sakau: ar litopsu turit, as nematau? Pardaveja visa pakyleta nuveda mane prie pleiospilu, sako: stai turim!!! As isisiepiu ir sakau, ce ne litopsai, cia pleiospilos lotuliukas.gif O pardavejos zvilgsnis susinepatogines buna tada blush2.gif na ir gerai, gal jos ir nezino, bet man atrodo, kad tycia siulo, nu negrazu taip unsure.gif
O vat kaune hyper maksimoj, kur geles pardavineja nesiule, dar papasakojo, kad labai sezoniskai litopsus veza, todel ir nera biggrin.gif

p.s. kaip sekasi auginti litopus is seklyciu? Pas mane kas ateina, tai visi sako, kad neauga mano "grybai" smile.gif bet man atrodo, kad jie labai gerai auga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2006 11 18, 01:10)
O vat kaune hyper maksimoj, kur geles pardavineja nesiule, dar papasakojo, kad labai sezoniskai litopsus veza, todel ir nera  biggrin.gif

Na mane kaip tik ten vasaros pabaigoje tikino kad ten ne pleospilos o lithopsai... Gal po maniskio komentaro, kad cia ne jie pasiskaite hihihi.gif Nors as tada labai nesigincyjau, nes nebuvau gyvai dar lithopsu macius, bet neapsigavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 11 17, 08:43)
Pažinimas ateina kartu su meile  lotuliukas.gif



QUOTE(LadyStar @ 2006 11 17, 23:15)
Aš tai nesuprantu, kam čia ta ironija reikalinga  doh.gif Negi geriau pasijauti, kai įkandi?  schmoll.gif

kur matai ironiją mano pasisakyme? g.gif
ar čia Viliojai taikei?
nematau nieko juokingo, uždaviau klausimą, jei nežinai ką atsakyt tai neatsakinėk, o ne tyčiotis ir lotuliukus dėt tongue.gif

Viskas čia jau offtopic gaunas poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eni: 18 lapkričio 2006 - 00:32
Nagi žinovės, pasakykit, kas ten VaNilline nuotraukoj g.gif litopsas ar pleisopila (ar kaip ji ten tiksliai vadinasi), nes ir aš vieną tokį augaliuką turiu ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 11 18, 09:14)
Nagi žinovės, pasakykit, kas ten VaNilline nuotraukoj g.gif  litopsas ar pleisopila (ar kaip ji ten tiksliai vadinasi), nes ir aš vieną tokį augaliuką turiu ax.gif  tongue.gif


Pleiospila mirksiukas.gif prieš kokius 5 metus aš ją pirkausi,nes labai patiko pats augaliukas,pardavėja pristatė kaip Litpsą žinoma doh.gif Dabar jau niekas neapgaus kur litopsas kur pleiospila,normalus dalykas,kad kol nesidomi,tol ir neskiri 4u.gif

Merginos neerzinkit viena kitos,nesmagu net skaityt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2006 11 18, 00:10)

p.s. kaip sekasi auginti litopus is seklyciu? Pas mane kas ateina, tai visi sako, kad neauga mano "grybai"  smile.gif  bet man atrodo, kad jie labai gerai auga  thumbup.gif

oi, ps mane tai auga bigsmile.gif ir aš matau, ir kiti sako ax.gif
Atsakyti
gal kuri galetu padeti ir atsiusdinti i siaulius litopsu seklyciu, pas mus nera ju... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2006 11 18, 16:54)
gal kuri galetu padeti ir atsiusdinti  i siaulius litopsu seklyciu, pas mus nera ju... verysad.gif

Na as pati lithopsu nesejau, bet kiek rase kitos, kad Lietuvoje pirktos buna labai nedaigios... Gali bandyt siustis is cia , is uzsienio siunciantis nera skirtumo jau koki miesta rasyt... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 18, 11:42)
Pleiospila  mirksiukas.gif  prieš kokius 5 metus aš ją pirkausi,nes labai patiko pats augaliukas,pardavėja pristatė kaip Litpsą žinoma doh.gif  Dabar jau niekas neapgaus kur litopsas kur pleiospila,normalus dalykas,kad kol nesidomi,tol ir neskiri  4u.gif 

Merginos neerzinkit viena kitos,nesmagu net skaityt  schmoll.gif


Ačiū @asta, aš taip ir įtariau ax.gif . Bet vis smagiau, kai tiksliai žinai tongue.gif
Atsakyti
Kažin kur išsilakstę visos (-i) litopsų augintojos g.gif . O aš norėjau ko nors paklausti: ar pleiospilos apatiniai lapeliai ir turėtų būti truputėlį tokie kaip vatiniai , na tokie minkštoki, ar čia mano augaliukui kas nors nepatinka g.gif . O gal reikėtų jį truputėlį palieti?
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 11 24, 10:15)
Kažin kur išsilakstę visos (-i) litopsų augintojos g.gif . O aš norėjau ko nors paklausti: ar pleiospilos apatiniai lapeliai ir turėtų būti truputėlį tokie kaip vatiniai , na tokie minkštoki, ar čia mano augaliukui kas nors nepatinka g.gif . O gal reikėtų jį truputėlį palieti?


Jokių liejimų. Turi būti minkštoki. Sudžiūs patys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 11 24, 13:25)
Jokių liejimų. Turi būti minkštoki. Sudžiūs patys  mirksiukas.gif


Didelis AČIAUSKAS 4u.gif
Atsakyti