Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

gali buti, bet antt vazonelio raso kad litopsas
http://img380.images...dsc01704df1.jpg
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2006 11 17, 23:26)
Kyla man itarimas, kad busi susipainiojus...


Angelic, vis noriu pasidžiaugti, bet bijau prisikalbėti. Tai viena, tai kita vis pasibėdavoja, kad nyksta litopsiukai, o pas mane Tavo nupirkti visi kieti kaip baravykiukai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Išskirsčiusi į kaktusų žemę, vieną kartą palaisčiau, daugiau turbūt nebereikia jų drėkinti.
Papildyta:
QUOTE(VaNilline @ 2006 11 17, 23:34)
gali buti, bet antt vazonelio raso kad litopsas
http://img380.images...dsc01704df1.jpg



Taip, kolege lotuliukas.gif , abi turėsim pleospilas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 11 17, 23:35)
Angelic, vis noriu pasidžiaugti, bet bijau prisikalbėti. Tai viena, tai kita vis pasibėdavoja, kad nyksta litopsiukai, o pas mane Tavo nupirkti visi kieti kaip baravykiukai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Išskirsčiusi į kaktusų žemę, vieną kartą palaisčiau, daugiau turbūt nebereikia jų drėkinti.

Na dziugu kad gerai jiems pas tave 4u.gif O maniskiai keli lyg is sonu raukslejasi, siandien salia vieno truputi palasinau vandens... doh.gif Ziuresiu kas bus g.gif
Atsakyti
ot brudai, tai ko jie raso kad litopsas:)) o ju tie pagrindiniai lapeliai turi buti minkstoki
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2006 11 17, 23:38)
ot brudai, tai ko jie raso kad litopsas:)) o ju  tie pagrindiniai lapeliai turi buti minkstoki


matyt prisidaro tų "barkodų" ir klijuoja... Juk kaktusais irgi pavadina toli gražu ne kaktusus. O pagrindiniai tai kurie? Tie šoniniai suvys ir sunyks(jei jie elgiasi taip kaip litopsai g.gif pavaidinau žinovę, bet esu pradedančioji ) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 17 lapkričio 2006 - 22:42
QUOTE(Vilioja @ 2006 11 17, 08:43)
Pažinimas ateina kartu su meile  lotuliukas.gif

Nematau čia nieko juokingo, nieks negimė iš karto viską žinodamas ir pati nežinojai kas tai yra kol neišsiaiškinai, o forumas tam ir yra, kad paklaust, pasidalint informacija, o fanatams yra fanų klubai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 11 17, 23:49)
Nematau čia nieko juokingo, nieks negimė iš karto viską žinodamas ir pati nežinojai kas tai yra kol neišsiaiškinai, o forumas tam ir yra, kad paklaust, pasidalint informacija, o fanatams yra fanų klubai  tongue.gif


Vai vai... tai kad ir aš litopsais džiaugiuosi tik nuo spalio pabaigos. Kai pradėjau skirti, kas yra kas, tada ir "įsimylėjau" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 11 17, 23:49)
Nematau čia nieko juokingo, nieks negimė iš karto viską žinodamas ir pati nežinojai kas tai yra kol neišsiaiškinai, o forumas tam ir yra, kad paklaust, pasidalint informacija, o fanatams yra fanų klubai  tongue.gif

Visiskai sutinku, Vilioja, tavo susidomejimas peraugo i fanatizma lotuliukas.gif Tai pastebi net zmones is salies... Juokauju aisku mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2006 11 17, 22:34)
gali buti, bet antt vazonelio raso kad litopsas
http://img380.images...dsc01704df1.jpg

ir aš tokius mačiau, man tai gražūs, ir kažkaip nerūpi ar taip ar kitaip vadinas, ne pagal pavadinimą augalus renkuos lotuliukas.gif Tik, kad man pasirodė, kad jie ten papūvę, o pas tave viskas gerai? Sėkmingo auginimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2006 11 17, 23:56)
Visiskai sutinku, Vilioja, tavo susidomejimas peraugo i fanatizma  lotuliukas.gif Tai pastebi net zmones is salies... Juokauju aisku  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Būna tokių "žaibo" formų mirksiukas.gif Bet jei jau taip, einu miegot bye1.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 11 17, 22:56)
Vai vai... tai kad ir aš litopsais džiaugiuosi tik  nuo spalio pabaigos. Kai pradėjau skirti, kas yra kas, tada ir "įsimylėjau" tongue.gif

o džiaugiesi augaliukais ar dėl pavadinimo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 11 18, 00:06)
o džiaugiesi augaliukais ar dėl pavadinimo?  biggrin.gif

Aš tai nesuprantu, kam čia ta ironija reikalinga doh.gif Negi geriau pasijauti, kai įkandi? schmoll.gif
Atsakyti